MK BIGESTE LJUBUŠKI (BiH) 24-25-26. 06 . 2010

Added to Calendar: 24-06-10, 25-06-10, 26-06-10

WD-40 said:
Dal ima kakav okolni put osim one zeznute nizbrdice.... darinka negoduje a to me zivcira....  :mrgreen:

Ima ali ti treba padobran  :mrgreen:
 
Evo par jučerašnjih slika...























 
bračani polako kreću prema Ljubuškom... vidimo se tamo i želim svima ugodnu zabavu... pozzz.
 
Odličan party, najljepša lokacija koju sam vidila  :D , puno dragih ljudi, domaćini savršeni  :mrgreen:

Respect MK Bigest  (y)
 
Vidio puno meni dragih ljudi, upoznao i neke nove (y) Sto se tice samog partija, lokacija izmisljena, hrana, pice, atmosfera...jednostavno predobro. (y) (y) Ako Bog da zdravlja (za pamet je kasno  :LOL: :mrgreen: ) vidimo se dogodine pod obavezno (y) (y)
 
..evo da se i ja javim :D......bilo je odlicno...super i u petak i u subotu,...odlicna ekipa....Bigeste svaka vam cast,vidimo se,pozdrav!!! :cool:
 
Odlično je bilo.. pa i ona nizbrdica je nešto lakša za savladat  :drunk:  :mrgreen:

Plesačice (crna spešli) su mrak :slinavac: a na kraju izbor Gruhaka i njihova svirka je točka na i. :naklon:


Jedino sta nam je malo zasmetalo je to sto su 2 lika  pucali iz motora/trike-a (Penis Enlargator šema) al ima bit da je organizator ipak dosao na raj njima pa su nakratko utihnuli  :LOL:

P.S  šta je to s vašim vremenom.... i ove godine kiša  :mrgreen:

2v2febp.jpg

o89h1e.jpg

30jtf0j.jpg

208uruu.jpg

vgitex.jpg

 
Bilo je super...Kravice su mi jedna od najljepših lokacija za susret,prekrasne su :cool:  sve je bilo za čistu desetku...od glazbe,klope...pa naravno dragih ljudi koji su bili tamo (y)  još napola spavam pa nisam u stanju staviti slike,budem poslije :)  pozdrav svima :peace:
 
(y) . To je sasvim dovoljno ,Hvala vam dragi prijatelji na svemu . (y)
Vidimo se dogodine , zdravlja če bit samo da je para. :LOL: