MK "BLACK WINGS" - Prekmurje, Srednja Bistrica, Slovenija 1.-2.08.2008.

Added to Calendar: 01-08-08, 02-08-08

Ehh, taman sam prešal Ormož i otvorilo se nebo  :eek:hne:. Pralo me do doma... dobro kaj sam ne prek Štrigove krenul, mortik bi trebal čamac do doma  :LOL:

A nikaj, vidimo se u Kotoribi  :piva:
 
Tealc said:
Ehh, taman sam prešal Ormož i otvorilo se nebo  :eek:hne:. Pralo me do doma... dobro kaj sam ne prek Štrigove krenul, mortik bi trebal čamac do doma  :LOL:

A nikaj, vidimo se u Kotoribi  :piva:

Zakej. Skrenes lepo vu Terboc ili koje drugo skloniste od kise i cekas kaj prohuji (bez vihora).    :mrgreen:

PS Tu je tak sparno kaj sam komaj docekal kaj je ve padalo i grmelo i ve je bila duga na nebi i ve se lakse dise.   (y)
 
33 said:
Zakej. Skrenes lepo vu Terboc ili koje drugo skloniste od kise i cekas kaj prohuji (bez vihora).     :mrgreen:

PS Tu je tak sparno kaj sam komaj docekal kaj je ve padalo i grmelo i ve je bila duga na nebi i ve se lakse dise.   (y)
A di si bio ti 33???? :misli: :misli:
Kaj ti nisam obečal neku pivu ak dojdeš?? pa nije te valjda poterala doma ta mala kišica :mrgreen: :mrgreen:
A kaj se mosta prek SLO tiče nebi ja to tak, jer ima cesta gde se može vozit i bez tih j...ih vinjeta :x ,( a ne mam pljuvat po nama ) :? samo malo treba kartu pogledat pa put pod kotače motocikla.

TRIKER RENEGADE
 
TRIKER said:
A di si bio ti 33???? :misli: :misli:
Kaj ti nisam obečal neku pivu ak dojdeš?? pa nije te valjda poterala doma ta mala kišica :mrgreen: :mrgreen:
A kaj se mosta prek SLO tiče nebi ja to tak, jer ima cesta gde se može vozit i bez tih j...ih vinjeta :x ,( a ne mam pljuvat po nama ) :? samo malo treba kartu pogledat pa put pod kotače motocikla.

TRIKER RENEGADE

A vu goricama sam bil.tudoma sam pil.
Kaj meni za most govoris  :misli:  ja niti nes cul za vinjete.  :mrgreen:  istina da si keliju nekaj na motore ali ja sam striktno protiv nagrdjivanja Dream masine  8)

Ve te cekam za Kotoribu. Moremo se vu petek skup doli otpeljati  :misli:  bus videl kak carinik (slovenec) maltretira ljude na granici  (y)
 
TRIKER said:
A kaj se mosta prek SLO tiče nebi ja to tak, jer ima cesta gde se može vozit i bez tih j...ih vinjeta :x ,( a ne mam pljuvat po nama ) :? samo malo treba kartu pogledat pa put pod kotače motocikla.

Ma sve 5, to je bila zajebancija (c) Pervan  :LOL:
Dok pogledneš cijenu ZG-ST autoceste, ispada da je SLO vinjeta jeftina  :LOL:
 
Tealc said:
Ma sve 5, to je bila zajebancija (c) Pervan  :LOL:
Dok pogledneš cijenu ZG-ST autoceste, ispada da je SLO vinjeta jeftina  :LOL:
Dobro da i sam vidiš da za celu godinu košta ta "Slo" vinjeta 17€ za motor naravno
TRIKER RENEGADE