MK Bombelles 26.12.2009. winter party

Added to Calendar: 26-12-09

rikar

Member
Winter party Moto kluba Bombelles iz Vinice održat će se 26.12.2009. godine (subota) u Caffe baru AS u Donjem Ladanju.

Pripremit ćemo dovoljne količine toplog obroka (graha) i vrsnog napitka (kuhanog vina) koji će se besplatno nuditi našim dragim gostima.

Više detalja uskoro!!!

Svi ste pozvani!!!

Ovu temu možete pratiti i na našem forumu:


http://www.bombelles.hr/smf/index.php?topic=447.msg10004

(y)



 
Svi Stjepani i Štefice posebno dobrodošli, budući da je taj dan Štefanje.. Djedi Mrazovi isto tako jer ujutro darujemo naše najmlađe u našem mjestu i bližoj okolici.. Dan će biti ispunjen aktivnostima od jutra, a navečer naravno Party koliko tko može izdržati (y)
 
A valjda budu i Deda Mrazovi malo darežljivi pa budu počastili i koju Šteficu ili Štefeka?
 
Ovaj Petak rezerviran je za tradicionalno kolinje koje Bombellesi imaju nekoliko puta na godinu :mrgreen:. Budući da za Winter trebamo puno mesnih delicija, potrudit ćemo se da budu vrhunske (y). postoji li još koji klub koji se bavi takvim aktivnostima? voljeli bi razmjeniti recepte i iskustva (y)
 
istrele5 said:
Ovaj Petak rezerviran je za tradicionalno kolinje koje Bombellesi imaju nekoliko puta na godinu :mrgreen:. Budući da za Winter trebamo puno mesnih delicija, potrudit ćemo se da budu vrhunske (y). postoji li još koji klub koji se bavi takvim aktivnostima? voljeli bi razmjeniti recepte i iskustva (y)
A kaj na kolinje su svi dobro došli? (y)
 
Bila prošle godine i bilo mi super  (y) :D pa se vidimo i ove godine naravno!!!  :joy: :yes:
 
hihi posle večere kod bake, dolazim  (y)  prošle godine je bilo... bilo...  :misli: :misli: ne sjećam se  :LOL: :LOL: a veli mi dragi da sam se super zabavila  (y) (y) tak da...moram to ponoviti  :jesus: :jesus:
 
:bananapivo: a oće li biti koja go-go plesačica :cool: :slinavac: :cice: VIDIMO SE!
 
Pravi Winter je bil u Zelini a Bombellesi budu imali proljetni parti s obzirom na temperaturu.
 
GORAN64 said:
Pravi Winter je bil u Zelini a Bombellesi budu imali proljetni parti s obzirom na temperaturu.

s obzirom na temp da, ali su zelinčani unatoč -20°C napravili extra dobru feštu, al ne sumnjam ni da buju Bombellesi nekaj slabiju uz tolke količine kuhanog vina :p
 
jel ima kakvih događanjo od jutra, ja i par kolega bi došli sad jer zauzeti navečer....
vrijeme je jeeeno (y)