MK Brod 9. MEGA BIKERS SUSRET 11. 12. 13. svibanj 2012.

Added to Calendar: 11-05-12, 12-05-12, 13-05-12

Status
Not open for further replies.

YAMAHA R-M1

New member
header.gif


     
Oglas_2012_extreme_FLAT%20%28Small%29.jpg




MK. Brod organizira 9. Mega Bikers susrete

Datum održavanja 11-13 svibnja 2012.
Lokacija: Gradska plaža SRC Poloj

- ulaznicu u iznosu od 60 kn plačaju posjetitelji

9. MEGA BIKERS SUSRETI su humanitarnog karaktera
    - u suradnji s Udrugom akademskih građana i studenata "Academico"

http://sites.google.com/site/udrugacademico/Home

biti će organizirano prikupljanje novčanih sredstava u humanitarne svrhe.


  PROGRAM:

PETAK 11. svibanj 2012.

- 12.00 h doček gostiju uz rakijicu dobrodošlice

- 18.00 h - 20.00 h članovi MK Brod predstavljaju posjetiteljima:
                            motocross, stunt i quad sekciju

    hard enduro Tigrovi 2011

  program će biti u neposrednoj blizini klupskih prostorija na Poloju

- 20.00 h najavljeni koncertni program


SUBOTA 12. svibanj 2012.

- 12.00 h utrka ubrzanja - u pauzama utrka stunt show izvodi Dejan Špoljar i Matea

  Moto Stunt Show - Dejan & Matea - 2010

- 17.30 h defile ulicama grada - ispred defilea Dejan u centru grada izvodi još jedan dio programa za sve gledatelje

- 19.00 h moto igre; potezanje konopca, ispijanje piva, spora vožnja uz pehare i prigodne nagrade

- 20.00 h najavljeni koncertni program

- 22.30 h - obraćanje gradonačelnika,
                      - obraćanje predsjednika MK Brod,
                      - podjela nagrada i zahvalnica

- nastavak glazbenog programa uz DIVLJE JAGODE

- erotski show  :mrgreen:

- nastavak glazbenog programa

TIJEKOM PETKA I SUBOTE atraktivnost moto-susreta uveličati će po prvi puta na ovom prostoru:

  EXTREME SHOW u vlasništvu proslavljenog vozača moto trka Krešimira Erdeca u sklopu kojega će
  svi zainteresirani moći probati vožnju motora na zadnjem kotaču u kontroliranim uvjetima.

  Osim navedenog show-a svi će se moći zabaviti i jahanjem na trenutno najkvalitetnijem hidrauličnom biku u Hrvatskoj.

bik.jpg

 

SLUŽBENO ZATVARANJE 9. MEGA BIKERS SUSRETA je u 12.00 h 13. svibnja 2012.

 

                ... vidimo se  (y)
                                     




 
E jebaj ga...ne naplacuje se upad bajkerima...sad se nema oko cega raspravljati  :mrgreen:
 
Psihomodo pop i Divlje jagode...e to se zove odabir benda !!
 
oracle said:
ali suvozačima da :LOL: :LOL: :LOL:

na jednom plakatu sam vidio da neće naplaćivati ulaz ni suvozačima, to je možda sad po novom  :misli: :misli:
 
mr.mee said:
na jednom plakatu sam vidio da neće naplaćivati ulaz ni suvozačima, to je možda sad po novom  :misli: :misli:
imas krivo ljubane  :LOL: suvozacima se naplacuje da nebude kao svake godine taxi vozaca  (y)
 
skuteri plaćaju ulaz
    suvozači(ce) plačaju ulaz
    pješaci plačaju ulaz
    -pitanje glasi  KOLIKO JE KUNA ULAZ NA 9.MEGA BIKERS SUSRET za navedene skupine(na plakatu nepiše)??????
 
BEŠO - SB said:
skuteri plaćaju ulaz
    suvozači(ce) plačaju ulaz
    pješaci plačaju ulaz
    -pitanje glasi  KOLIKO JE KUNA ULAZ NA 9.MEGA BIKERS SUSRET za navedene skupine(na plakatu nepiše)??????

OPET GREŠKA U ŠTAMPANJU i sjedenju na ušima pojedinaca.

TRABALO JE PISATI UMJESTO SKUTERI - MOPEDI PLAČAJU ULAZ

Cijena kao i prošle godine 60 kn
 
YAMAHA R-M1 said:
OPET GREŠKA U ŠTAMPANJU i sjedenju na ušima pojedinaca.

TRABALO JE PISATI UMJESTO SKUTERI - MOPEDI PLAČAJU ULAZ

Cijena kao i prošle godine 60 kn

taman imam jednog tomosa za takve stvari :p
 
merlin68 said:
suvozači plačaju upad iako imaju iste oznake i svi ih znaju da su zajedno ,  :misli:

... ako je općepoznati par, onda je već diskutabilno  :misli:


              :LOL:
 
imamo problem sa taxi motorima,a što se tiče ljudi koji su napravili 100km i više to će biti riješeno na zadovoljstvo i vozača isuvozača.znači velika tablica ulaz gratis za vozača,a suvozač po potrebi. (y)
 
varadero10 said:
imamo problem sa taxi motorima,a što se tiče ljudi koji su napravili 100km i više to će biti riješeno na zadovoljstvo i vozača isuvozača.znači velika tablica ulaz gratis za vozača,a suvozač po potrebi. (y)
Ta ideja je glupost da ne može biti veća..Pa nismo svi "taxi" motori,koliko može biti takvih likova uopće?A svejedno" prošvercani" suvozač će ostaviti love za jelo i piće,neće proći džabe..Psmtr,nikad vam dosta para... :nono:
 
necu se mijesati u organizaciju tudjih motorijada AL imam prijedlog vezano za te problematicne suvozace:

AKO NEKO VOZI SUVOZACA-ICU U FULL OPREMI ZNACI DA SU DOSLI IZ DALEKA I NJIMA JE UPAD BESPLATAN a za one suvozace koji se vozikaju bez kacige i u papucama nek fino plate ulaz jer nije sigurno dosao iz drugog grada tako obucen tj neobucen u opremu!!!!!!!!!!!

vidimo se
 
KarabajaDino said:
necu se mijesati u organizaciju tudjih motorijada AL imam prijedlog vezano za te problematicne suvozace:

AKO NEKO VOZI SUVOZACA-ICU U FULL OPREMI ZNACI DA SU DOSLI IZ DALEKA I NJIMA JE UPAD BESPLATAN a za one suvozace koji se vozikaju bez kacige i u papucama nek fino plate ulaz jer nije sigurno dosao iz drugog grada tako obucen tj neobucen u opremu!!!!!!!!!!!

vidimo se
Bravo Karabaja, to je dobro riješenje,
Mani ide na živce to švercanje, stvarno ne kužim zašto je nekima teško odvojit tih  (y)30-40 ili koliko već kuna za dobar provod. Pa svi moramo biti svjesni da danas nema đabe ni u stare babe :)
Isto tako mislim da je bez veze da dođem ja iz Istre u Sl.Brod sa ženom i da ona mora platit,a ja ne..a s druge strane ako je tako organizator odlučio onda se mora to poštovati,pa je na nama (kupcima ) za odlučiti da li ćemo doći opet ili potražit nešto jeftinije..
Ovaj tvoj prijedlog smatram stvarno ok
 
Mislim da je to diskriminacija, ako  supruga dođe samnom  i onda ja nemoram platit a ona mora  :palacdolje:, ako nas dvoje dođe na 2 dana potrošit ćemo puno više love od tih 60 Kn, ali kad je ona vidjela plakat toliko ju je to zasmetalo da vjerojatno nećemo doć.
 
Status
Not open for further replies.