MK Brod 9. MEGA BIKERS SUSRET 11. 12. 13. svibanj 2012.

Added to Calendar: 11-05-12, 12-05-12, 13-05-12

Status
Not open for further replies.
treba svakoga sa motorom pustiti free, čak i one sa moto opremom, možda neko iz nekog razloga ne može doći taj dan motorom, a civili svakako ne furaju suzuki, yamaha i sl. jakne...  a civile oderati na ulazu i to je to :mrgreen:
mrzim "moto susrete" gdje bude 200 motora i 15 000 ljudi, to se onda pretvori u koncert gdje je naišlo nešto bajkera
 
U BiH,počevši od Orašja koje je prvo naplaćuje se ulaz 5-10 maraka i nigdje nevidim komentare vezane uz to,zašto toliko pitanja vezano uz upad kad je MK BROD u pitanju?Čemu toliki revolt,jasno je ko dan da bikeri neplačaju ulaz,velika tablica neplaća ulaz(Varaderov izraz),značenje riječi suvozač je upitno,pa ima bikera koji naizmjenično voze do odredišta...Mene zanima npr. kako tretirati na izlazu-ulazu bikere koji su došli na susret otišli u kamp,smjestili se(skinuli sa sebe punu putnu opremu) i onda odluče npr. njih 6 na 3 motora do grada na piće onako u polu opremi(mnogi i bez kaciga jer je policija taj dan u Brodu tolerantna) a i tih nazovi taxi vozača nema na tisuče,ma ako se na jednom motoru vozi troje pusti ih unutra jer su se potrudili nagurati(šala mala),ako netko baš hoće nekoga prošvercat pa zar je problem izaći iz kampa sa +jaknom i kacigom i za minutu eto ti nazad dva bikera u opremi i broj takvih je vjerovatno zanemariv u odnosu na broj onih koji uđu na recimo donirane(besplatno podjeljene)karte....
 
Ovo sa plačanjem ulaza za suvozača je žalosno.. potegnem 100+ km do vas u jednom smjeru i onda moj suvozač/ica moraju platit ulaz? Nije problem u novcu nego u principu.. zbog čega??..zbog nekoliko 'taxista' koji su uglavnom iz S.Broda i prevezu šačicu koja je na onu količinu ljudi zanemariva!
Evo primjer kolegini starci sa malom sekom su autom došli iz Valpova, i na ulazu ih lik traži 180kn  :shock:, za pola sata koliko bi ostali da vide motore i atmosferu!!  :palacdolje:
Naravno da su se okrenili i otišli kuć.. nekažem da bi trebali ući besplatno, ali bi trebali imat neke mjere u svemu tome i nać neko drugo riješenje!
Za ostalu organizaciju sve same pohvale i vidimo se i ove godine! (y)
 
kresho777 said:
Ovo sa plačanjem ulaza za suvozača je žalosno.. potegnem 100+ km do vas u jednom smjeru i onda moj suvozač/ica moraju platit ulaz? Nije problem u novcu nego u principu.. zbog čega??..zbog nekoliko 'taxista' koji su uglavnom iz S.Broda i prevezu šačicu koja je na onu količinu ljudi zanemariva!
Evo primjer kolegini starci sa malom sekom su autom došli iz Valpova, i na ulazu ih lik traži 180kn  :shock:, za pola sata koliko bi ostali da vide motore i atmosferu!!  :palacdolje:
Naravno da su se okrenili i otišli kuć.. nekažem da bi trebali ući besplatno, ali bi trebali imat neke mjere u svemu tome i nać neko drugo riješenje!
Za ostalu organizaciju sve same pohvale i vidimo se i ove godine! (y)

:misli: - prijedlog: za razgledavanje - upola cijene + gratis kokice za djecu  :LOL:

                      ;)
 
Svake godine ista prića. Godišnje radimo ja i žena cca 8000 km po susretima u RH i ove godine odlučili smo doći ponovo u SB jel je i ona od tamo i sada čitam ove priće i jednostavno nevjerujem. Da dođem iz ZG i onda se natežem sa nekim redarom na ulazu tko je TAXY vozač, a tko je došao na susret kao prijateljskom klubu vjerujte meni to netreba u životu a vjerujem niti drugim bajkerima koji putuju sa ženama. Ne ulazim u ničiju organizaciju i pokrivenost susreta ali ove priče su već dosadne i bogu i narodu. I sada moram zvati da vidim dali se plača upad za bajkericu koja se vozi kao suvozač jel ulaz neću platiti iz princima a dolazim kao bajker bajkerima u goste kao prijatelj. A onda vi pišite opet zašto se stvara neka loša klima ili neka napetost ili kako god vi to hoćete nazvati. A što se tiće cijene pive, ćevama ili čega već to je stvar organiztora kolika će cijena biti a i naravno stvar je organizatora dali če naplačivati ulaz bajkeru vozaču ili bajkeru suvozaču, pa stavite u statistiku koliko je motora ušlo a koliko posjetitelja. Jednom sam kod vas platio upad i više neželim nikada mada napopinjem žena mi je iz SB. Ovim neželim da mi se kaže da ako dođeš ti sigurno nećeš platiti upad kao ni žena, samilost niti protekciju netražim niti ne želim. Ako se mora platiti upad mora se takva su pravila a onda idemo na susret gdje se neplača upad i gdje smo isto jednako dobrodošli.  (y)
 
Neka svaka kupljena karta (ulaznica) bude tombola,a 1.nagrada da dobitniku kod kuće DIVLJE JAGODE odrade besplatan koncert jer su ga i MK BROD ,,džabe" odradili....nekužim,tema puna jadanja na plačanje ulaza od strane bikera koji imaju free ulaz???????????Čudo da nitko nepita koja je dobna granica za plaćanje ulaza i dali vojska plaća ulaz i dali maloljetnici bez pratnje moraju napustiti susret u 23 sata i dali će predsjednik MK BROD biti kum prvoj napravljenoj bebi na moto susretu u Brodu i ima još milion budalastih pitanja koja se na ovoj temi mogu postaviti.
  Ja smatram da odgovor na sva postavljena pitanja glasi, svim bikerima 9.MEGA BIKERS SUSRET će ostat u trajnom sječanju ,a tek 10. jubilarni.......imat će se šta djeci pričat kad porastu.
 
Bero pa kad je Tonkica u pitanju ja joj svoj motor dajem da se uveze,napravi defile,izveze takmičarsku sporu vožnju i da svi vide tu Slavonku -bikericu.
 
DADO+ said:
:misli: - prijedlog: za razgledavanje - upola cijene + gratis kokice za djecu  :LOL:

                      ;)
Ne zajebaji..  :wink:  Zamisli sebe u toj situaciji.. i razočaranje djeteta što ide kući, možebitna trauma za cijeli život  :mrgreen:!
Ma bolje da SVI plačamo 30ak kn upad i mir!
 
BEŠO - SB said:
Bero pa kad je Tonkica u pitanju ja joj svoj motor dajem da se uveze,napravi defile,izveze takmičarsku sporu vožnju i da svi vide tu Slavonku -bikericu.

Sve 5 ali nepotrebne tenzije i napetost oko toga tko plati upad a tko ne kao suvozač.  Sigurno neće netko doći iz ZG ili OS i ćekati da ga netko TAXY-ra  :(, a  tako i tako ulazit će mještani a vi i znate tko je bajker a tko nije.
 
@ BEŠO
Pa šta se zamaraš čovječe, ovo su neprijateljske "namjerne" izjave i na to se moraš oglušiti. DA NETKO DOLAZI NA 2 DANA MEGA LUMPOVANJA gdje udaraju PSIHOMODO POP I DIVLJE JAGODE i da žele ulaziti besplatno ili će se okrenuti i otići (zbog 60 kn), taj neka slobodno ne dolazi. I takve gluposti da bi netko ušao sa djecom na 5 minuta i odmah izašao van, također ne mogu slušati. Pa ja gdje god se okrenem kada dođem u ZG na bilo kakav koncertić, odmah te oderu za 100 - 200 kn. A ovdje što će se lumpovati 2 dana sa super grupama, uvijek takva razglabanja, mi jednostavno ne ide u glavu!!!!
Ja sam SVAKE godine na ulazu i 90% ljudi mi kaže "EJ PRIJATELJU, MI BI SAMO UŠLI NA 10 MINUTA!"
Frajeri u novim BMW-ovima i novim terencima OD 200000 € (njih 4-ca unutra) stoje mi na ulazu 10 minuta i preklinju da ih pustim đabe, DA BI I ONI BILI SAMO 5 MINUTA  :rolleyes:  i more takvih debilana tokom ciiiijelog dana i noći.
Zato, zna se kakva je odluka donesena, i kome se ne sviđa, ne mora da dolazi brate, a ne stvarati mi gužvu na ulazu!!!!
 
FLEX said:
@ BEŠO
Pa šta se zamaraš čovječe, ovo su neprijateljske "namjerne" izjave i na to se moraš oglušiti. DA NETKO DOLAZI NA 2 DANA MEGA LUMPOVANJA gdje udaraju PSIHOMODO POP I DIVLJE JAGODE i da žele ulaziti besplatno ili će se okrenuti i otići (zbog 60 kn), taj neka slobodno ne dolazi. I takve gluposti da bi netko ušao sa djecom na 5 minuta i odmah izašao van, također ne mogu slušati. Pa ja gdje god se okrenem kada dođem u ZG na bilo kakav koncertić, odmah te oderu za 100 - 200 kn. A ovdje što će se lumpovati 2 dana sa super grupama, uvijek takva razglabanja, mi jednostavno ne ide u glavu!!!!
Ja sam SVAKE godine na ulazu i 90% ljudi mi kaže "EJ PRIJATELJU, MI BI SAMO UŠLI NA 10 MINUTA!"
Frajeri u novim BMW-ovima i novim terencima OD 200000 € (njih 4-ca unutra) stoje mi na ulazu 10 minuta i preklinju da ih pustim đabe, DA BI I ONI BILI SAMO 5 MINUTA  :rolleyes:  i more takvih debilana tokom ciiiijelog dana i noći.
Zato, zna se kakva je odluka donesena, i kome se ne sviđa, ne mora da dolazi brate, a ne stvarati mi gužvu na ulazu!!!!

neznam dali pričaš o moto susretu tj druženju bajkera ili o koncertima....ako je išlo mene meni nije žao platiti niti 100 kn za bočicu coca-cole a vjeruj bio sam i na takvim mjestima ali ovdje pričamo o ulazku bajkera na moto susret. A što se tiće tko gostuje to je samo stvar koliko je koji klub "jak" i može taj bend platiti a ja bi došao i da svira jfjhshjdhv bend...dolazim zbog klubova na moto susret a ne benda koji svira tj nastupa
 
FLEX said:
Tako je, da su svagdje mali susreti sa no name grupama, žalili bi se kako nam je država u kurcu i kako nigdje nema ništa kvalitetno. Kada netko pokrene MEGA zabavu za isto, E ONDA je problem dati koju kunu više da bi se prisustvovalo tome. Zar nije OK to što ulaze bikeri free (nije mi jasno). Kažem kada su ulazili i suvozači free, to je bilo koma, nitko ne zna šta smo doživljavali na ulazu a ne možeš nikom ništa. frajeri u full opremi sa ženskicom na motoru u minjaku i takve fore!

ta u minjaku kao suvozačica je iz okolice nije došla iz ZG ili OS napravite neku selekciju a ako suvozač dođe u bojama kluba???

Ja sam svoje mišljenje i stav rekao i stojim iza njega,  a sada idem raditi nesto konstruktivnije od ovoga tipkanja u prazno...pozz ekipi i bajkerima.
 
loudpipes said:
i sad ste RRacerima sjebali ubod za mukte  :no:

  :LOL:

... ja osobno sam uvijek bio protiv naplate i za vozača/vozačicu, ali i za suvozača/suvozačicu,


a svakom sam rekao i davno prije; mene lova ne zanima, imam za sebe dosta ;)
 
FLEX said:
@ BEŠO
Pa šta se zamaraš čovječe, ovo su neprijateljske "namjerne" izjave i na to se moraš oglušiti. DA NETKO DOLAZI NA 2 DANA MEGA LUMPOVANJA gdje udaraju PSIHOMODO POP I DIVLJE JAGODE i da žele ulaziti besplatno ili će se okrenuti i otići (zbog 60 kn), taj neka slobodno ne dolazi. I takve gluposti da bi netko ušao sa djecom na 5 minuta i odmah izašao van, također ne mogu slušati. Pa ja gdje god se okrenem kada dođem u ZG na bilo kakav koncertić, odmah te oderu za 100 - 200 kn. A ovdje što će se lumpovati 2 dana sa super grupama, uvijek takva razglabanja, mi jednostavno ne ide u glavu!!!!
Ja sam SVAKE godine na ulazu i 90% ljudi mi kaže "EJ PRIJATELJU, MI BI SAMO UŠLI NA 10 MINUTA!"
Frajeri u novim BMW-ovima i novim terencima OD 200000 € (njih 4-ca unutra) stoje mi na ulazu 10 minuta i preklinju da ih pustim đabe, DA BI I ONI BILI SAMO 5 MINUTA  :rolleyes:  i more takvih debilana tokom ciiiijelog dana i noći.
Zato, zna se kakva je odluka donesena, i kome se ne sviđa, ne mora da dolazi brate, a ne stvarati mi gužvu na ulazu!!!!
Potpuno te razumijem prijatelju,zahebana je to stvar, ali nema tu nikakvih neprijateljskih namjera, barem ne s moje strane.. iznosimo samo neka svoja razmišljanja, dojmove i PRIJEDLOGE.
To je vaš motosusret i vaša pravila i skidam vam kapu na tako velikoj organizaciji. Dao bih ja i 100kn jer je program toga vrijedan! Ali zašto za dijecu koja dođu sa roditeljima ulaz nije besplatan!?
 
pa bero ja sam te upoznao u vukovaru na karavani prije 2 god i izgledao si mi kao pismen čovjek,protiv čega se ti buniš ? jel sam ti napisao da ćeš i ti  isvi koji dođu iz daljeg ući džabe i kiji kurac još hoćeš ,evo ja ću ti ga popišit i platit ti pivo .kad budem ove godine slavio rođendan od malog na kućici sve ću vas zvat džabe da jedete i pijete biće 50 litara graha 3 pečenke 10 gajbi piva i 100 motora i nećeš se moć nahvaliti po intrnetu kako je prase bilo krko a grah onak fest. (y)
 
kresho777 said:
Potpuno te razumijem prijatelju,zahebana je to stvar, ali nema tu nikakvih neprijateljskih namjera, barem ne s moje strane.. iznosimo samo neka svoja razmišljanja, dojmove i PRIJEDLOGE.
To je vaš motosusret i vaša pravila i skidam vam kapu na tako velikoj organizaciji. Dao bih ja i 100kn jer je program toga vrijedan! Ali zašto za dijecu koja dođu sa roditeljima ulaz nije besplatan!?

To nije istina, nikada djeci nije naplaćivano! Uvijek smo svi puštali djecu (mislim da je dopuštena dob do 12 godina free koliko se sjećam) nema teorije da je netko naplatio malom djetetu kartu! Osim ako ne računaš da puštamo djete od 16g, tada bi trebali pola susreta pustiti!  :mrgreen:
 
kresho777 said:
Potpuno te razumijem prijatelju,zahebana je to stvar, ali nema tu nikakvih neprijateljskih namjera, barem ne s moje strane.. iznosimo samo neka svoja razmišljanja, dojmove i PRIJEDLOGE.
To je vaš motosusret i vaša pravila i skidam vam kapu na tako velikoj organizaciji. Dao bih ja i 100kn jer je program toga vrijedan! Ali zašto za dijecu koja dođu sa roditeljima ulaz nije besplatan!?

Za tebe i za suvozačicu je 100% besplatno a i za klince je isto tako besplatno tako da ako nisi radio na ulazu u kamp na poloju nemoj pisati neke stvari koje su bile recimo te koju navodiš 2009.g. kada se upad plačao i za bajkere  :palacdolje:

2010.g. se jako puno toga promjenilo a i 2011.g. isto tako a nadam se da naletiš i 2012.g. pa da se ugodno iznenadiš i ti i tvoja lijepša polovica na motoru  (y) a tih para koje misliš da ćeš ostaviti na ulazu potrošiš u kampu  (y)
 
varadero10 said:
pa bero ja sam te upoznao u vukovaru na karavani prije 2 god i izgledao si mi kao pismen čovjek,protiv čega se ti buniš ? jel sam ti napisao da ćeš i ti  isvi koji dođu iz daljeg ući džabe i kiji kurac još hoćeš ,evo ja ću ti ga popišit i platit ti pivo .kad budem ove godine slavio rođendan od malog na kućici sve ću vas zvat džabe da jedete i pijete biće 50 litara graha 3 pečenke 10 gajbi piva i 100 motora i nećeš se moć nahvaliti po intrnetu kako je prase bilo krko a grah onak fest. (y)

Samo sam napisao i komentirao što piše na plakatu...oprostite ako sam nekoga uvrijedio...a da moram imati neke protekcije hvala bogu ne trebam još za sada mogu uvijek platiti ono što želim, a na ulazu se nezelim blamirati da mi netko hoće naplatiti od zaštitara ulaznicu za ženu a ja onda moram zvati ili BEŠU ili Varadera ili...neznam niti ja koga a to mi u životu netreba. Da dolazim na koncert platio bi ulaz koliko košta i nikom ništa a piše moto susret a da dođem autom opet bi platio koliko košta i opet nikom ništa...a ja te pozivam da dođeš kod mene na rođendan i isto će biti i pive i graha i odojka... (y)
 
E da kako moj dragi prijetelj kaže nitko vas ne tera na susrete u SB tako da vas nitko ni ne tera da pišete gluposti  :jesus:
 
Status
Not open for further replies.