MK BROD - Slavonski Brod, 10. - 12. 05. 2024.

mpracny

New member
MK BROD organizira MEGA BIKERS SUSRET No. 19 od 10. - 12. svibnja 2024. na već svima poznatoj lokaciji ŠRC Poloj u Slavonskom Brodu.

PROGRAM :
10. svibanj
- The Flyer
- Diva Turner - Tina Turner Tribute
- Vojko V
- Z++

11. svibanj

12:00 - Utrka ubrzanja za Prvenstvo Hrvatske na Bjelišu
17:00 - Defile ulicama grada

- Bang Bang
- The Trio
- Croatian Pink Floyd Show
- Grše

Kontakti :
091/421-4909 Grunf - Predsjednik
098/934-3310 Pipko - Dopredsjednik
098/405-824 Marin - Tajnik

Vidimo se 🏍️🍻:cool:
 

Attachments

  • viber_image_2024-05-03_14-34-20-644.jpg
    viber_image_2024-05-03_14-34-20-644.jpg
    115.1 KB · Views: 0
Ne spominje se bas nikakav Grah, kao inače na susretima...
 
Jegi ba,ostarili smo,to je za mlade bajkere,trebalo bi napravit veteranske moto susrete,sa mišom,mladenom,terezom...
Ma razumijem to, tako će doći klinci nebajkeri i pokriti troškove na koncertu, ali ono, samo rock/metal prihvaćam sa motorima. Kakvi reperi, traperi, miše, terezije,... Tužno, kad zamislim likove sa kožnim prslucima kako klimaju glavu na Vojka umjesto na Metallicu, Kilmistera, Stonese i druge rock i metal bendove, barem tribute...
 
to mores uvijek nac priko airbnba...,samo nema fazola gratiss izgleda...
Našao sam u samom gradu ili bližoj okolici ali znam da na samom kupalištu postoje neki bungalovi pa se možda da izrentat. Realno bili bi mi u šatoru kao sto puta do sada ali baš za noći Petak na Subotu i Subotu na Nedjelju najavljuju nižu temperaturu pa da ne moramo trenirati drhtanje.
 
Našao sam u samom gradu ili bližoj okolici ali znam da na samom kupalištu postoje neki bungalovi pa se možda da izrentat. Realno bili bi mi u šatoru kao sto puta do sada ali baš za noći Petak na Subotu i Subotu na Nedjelju najavljuju nižu temperaturu pa da ne moramo trenirati drhtanje.
Većina tih bungalova odnosno kućica je privatno ili od neke udruge i koliko znam da se ne iznajmljuje, ali možda je i drugačije sada
 
  • Like
Reactions: zvjerko rider
Slavonski brod
 

Attachments

  • Screenshot_2024-05-11-06-26-12-916_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-05-11-06-26-12-916_com.miui.gallery.jpg
    619.8 KB · Views: 0
Pa ok, i lani je bilo tako.
Ako vam je skupo ne idite.

Ja inace ne volim te mega partije, ne zbog cijena nego sto je komercijalno i u biti to bude glazbeni vašar zamotan u moto parti...
Ako mi je do muzike, odem na koncerti ili festival, platim kartu i pijem pivo od 5e i meni opet dobro.

Ljudi naviknu na pivo 1,5-2 eurq po manjim partijima, i onda im ovo šok... A nebi reć da će popit 50 piva i pojist 19 porcija spize...