MK BROD - Slavonski Brod , 11. - 13.05.2018.

Added to Calendar: 11-05-18, 12-05-18, 13-05-18

UTRKA UBRZANJA- Zapadna vezna cesta ,subota,  12.5. 2018. u 12:00 sati

  Utrka ubrzanja po 15. put kao sastavni dio Mega bikers susreta, a 5. put u kalendaru natjecanja Hrvatskog motociklističkog saveza (prva utrka sezone)
  Vozit će se u pet klasa:

-  SERIJA 600
-  PRO 600
-  SERIJA OPEN
-  PRO OPEN
-    NO LIMIT (PRO DRAG)

Najbolji će biti nagrađeni sportskim nagradama (pehari za prva tri mjesta) .

Nagradni fond za klasu OPEN iznosi 1015 € , a za klasu 600 iznosi 500 €, a podijelit će ga pobjednici klasa SERIJA I PRO.

Za utrke se koristi  pravilnik HMS-a za disciplinu Moto ubrzanje .

Kotizacija za utrku iznosi 200,00 Kn, a prijave se primaju na dan utrke do 11:00 sati. Treninzi će biti od 10:00 sati (ili nešto kasnije, čim se staza postavi) i traju do početka utrke (12:00 sati)

Za sudjelovanje u utrci nije nužno i sudjelovanje u prvenstvu Hrvatske. Svaki sudionik ove utrke ravnopravno se bori za sportske nagrade, kao i za nagradni fond.

Ulaz za publiku je slobodan.

Utrke su na Zapadnoj veznoj cesti u subotu 12.5.2018. sa početkom u 12:00 sati, a planirani završetak je 14:30 sati.
 
http://www.035portal.hr/vijest/zivot/sve-je-spremno-za-jubilarni-15-mega-bikers-susret-u-slavonskom-brodu-14963 (y) (y) (y) (y)

Prijatelju,bit će nas mnogo kojima ćeš nedostajat...... :naklon: :moli:
 

Attachments

  • z6.jpg
    z6.jpg
    833.5 KB · Views: 334
matija002 said:
Kako to da se poklapa termin susreta sa OPH Glavica-Požega????
I obratno....

To njih pitaj,oni su trebali voditi računa o terminu,a i na Glavicu se stigne jer je glavnina događanja u nedjelju :jesus:
 
matija002 said:
Mislim vi ste vec tradicionalni s tim terminom..

  Šta ti imaš mislit,namjesti si slobodan dan i dođi se napit ko čovijek :drunk: :drunk:
 
matija002 said:
Kako to da se poklapa termin susreta sa OPH Glavica-Požega????
I obratno....

Isto kao da si pitao kako to da se poklapa termin vatrogasne i lovačke zabave ... jedno s drugm nema veze ..

BEŠO - SB said:
To njih pitaj,oni su trebali voditi računa o terminu,a i na Glavicu se stigne jer je glavnina događanja u nedjelju :jesus:

Ne treba tu nikog ništa pitati .. ;)  ... ne radi se o moto susretu, već o moto utrkama.... Kad bi se kalendar moto utrka planirao prema moto susretima, bojim se da nijedna trka nebi bila vožena ... :D


A sa druge strane, trebali bi svi doći subotu u Požegu na trke i onda kad sve završi, taman fino zapaliti za Brod na susret .... čak se nekako i satnice poklapaju ... kad u PŽ završi, u SB počinje ... ;)  .. pa ujutro kavica, doručak ... pa nazad u PŽ na trke ...  :mrgreen:
 
A sa druge strane, trebali bi svi doći subotu u Požegu na trke i onda kad sve završi, taman fino zapaliti za Brod na susret .... čak se nekako i satnice poklapaju ... kad u PŽ završi, u SB počinje ... ;)  .. pa ujutro kavica, doručak ... pa nazad u PŽ na trke ...  :mrgreen:

  Pa to ti i govorim...sve se stigne...a utrka ubrzanja se takođe boduje za Prvenstvo Hrvatske tako da je Slavonija idući vikend centar moto događanja ovog dijela EUrope :D
 
Ne kuže ljudi da su PŽ <=> SB na pola sata vožnje ... Prije stigneš izpožege ubrod nego u Zagrebu iz Vrapča u ZOO vrt ...  :mrgreen: ...
 
Ništa loše nisam mislio s tim pitanje,ja ću bit i na jednom i na drugom,samo me zanimalo...a očito se nemože više nikog niš na forumu pitat a da se ne stvori drama.
 
Hotel ZOVKO koji se nalazi u blizini naplatnih kućica prema ZG nudi ...

  Hotel Zovko Vam nudi 30% popusta za organizirane grupe Vaših gostiju u vrijeme Moto susreta. 035 475 003.Pozdrav.(cijena je 130 kn po osobi)
 
matija002 said:
Ništa loše nisam mislio s tim pitanje,ja ću bit i na jednom i na drugom,samo me zanimalo...a očito se nemože više nikog niš na forumu pitat a da se ne stvori drama.

Pa nitko ti ništa loše nije ni odgovorio ...  :jesus:

I ja ću biti na jednom od ova dva događaja sigurno ... a ako me obaveze i umor ne spriječe, bit ću i na drugom ...  :wink:
 
Brođani zalimo vam lijepo vrijeme i da sve prode ok.
Vidmo se (y) (y) (y) (y)
 
vlais ng said:
Brođani zelimo vam lijepo vrijeme i da sve prode ok.
Vidmo se (y) (y) (y) (y)

  Dobro nam došla N.Gradiška...ali i svi ostali koji ovaj vikend posječuju Bikersku Republiku Brod na Savi (y) (y)
 

Attachments

  • Poloj 2018..jpg
    Poloj 2018..jpg
    37.6 KB · Views: 363
:misli: e, Bešo

mislim, da sam vidio ovu kako vara ljude kod prilaza Poloju,
tamo na početku, gdje interventna policija stavi svoje šatore,
za kontrolu kolega bikera



… mene nije zayebala, ja tamo ni blizu  (y)  :mrgreen:
 
Marin CroMOT said:
ekipa iz Ciriha je na putu...vidimo se
Sretan put i dobro nam došli :biker: :biker: :biker: :biker: :biker: