MK BROD - Slavonski Brod , 13. - 15. 05. 2016.

Added to Calendar: 13-05-16, 14-05-16, 15-05-16

Author said:
Bendovi su vrh  (y)

Teško je organizatoru sastavit desetak bendova idealne orjentacije (glazbene)....eto sad je na ,,Authoru" da pojasni ,,prstosjeku" i obrnuto zašto je izbor bendova nekome VRH,a nekome DNO DNA...
 
BEŠO - SB said:
Teško je organizatoru sastavit desetak bendova idealne orjentacije (glazbene)....eto sad je na ,,Authoru" da pojasni ,,prstosjeku" i obrnuto zašto je izbor bendova nekome VRH,a nekome DNO DNA...

Nisam rekao da je silente dno dna, samo da mi njihov glazbeni izričaj nije za moto susret... Nekome je i Severina vrh ( pritom ne mislim na Authora  (y) )

Vjerujem da je teško sastavit desetak bendova ali ja bi prije slušao onu ekipu šta svira petkom u onom vašem Brodskom pabu nego Silente.
To je samo moje mišljenje, nikoga ne napadam, nije čak ni neka kritika nego eto samo izražavanje mišljenja.

 
Svi bendovi su slušljivi i ima ih puno pa nitko neće lupati 5 sati na bini, tako da i ako ti netko ne paše neće te to patit cijelu noć  :mrgreen:

Majke su dovoljan razlog za dolazak prvog dana, a ko dođe na prvi bit će tamo i drugog. Na susrete ne idem zbog glazbe nego zbog raje, pive, klope i da vidim motore koje ne viđam svaki dan  (y)

Sam program susreta već na prvu prikazuje zalaganje, ulaganje i želju da susret bude na visokom nivou
 
U centralnom šatoru i ove godine, i petak i subotu, očekuju Vas legendarni brodski DJ-i, dobitnici nobelove nagrade za mir i nagrade za Životno djelo : DJ GLIGA (Igor Dimitarević) i DJ ĐOBEC (Dean Kobilšek) , a na glavnom stage-u kroz program će Vas voditi najpoznatije brodsko "govoralo", legenda koja živi, najstariji hrvatski živući basista, čovjek bijele kože ,a crne duše - MARIO JURKOVIĆ
 
lory said:
U centralnom šatoru i ove godine, i petak i subotu, očekuju Vas legendarni brodski DJ-i, dobitnici nobelove nagrade za mir i nagrade za Životno djelo : DJ GLIGA (Igor Dimitarević) i DJ ĐOBEC (Dean Kobilšek) , a na glavnom stage-u kroz program će Vas voditi najpoznatije brodsko "govoralo", legenda koja živi, najstariji hrvatski živući basista, čovjek bijele kože ,a crne duše - MARIO JURKOVIĆ
Evo moj osobni dojam glazbe na motosusretima općenito..
Na ovim našim prostorima ima možda desetak bendova koje vrijede zvati na susret i platiti. Bendovi koji privuku publiku, koji znaju napravit atmosferu i imaju dovoljno hitova da cijelu večer drže publiku na nogama. Ostali su žali Bože novaca i u tom slučaju bolje da sviraju lokalni dečki i bendovi stare hitove koje svi znaju. Ovo pogotovo vrijedi za manje motosusrete i klubove kojima ovo odnese značajan dio budžeta.
Primjerice prošle godine je kod vas u Brodu u subotu bila Teška industrija kao neki glavni bend večeri.. Po meni potpuni promašaj, a to se vidjelo i po broju zainteresiranih, a i samoj atmosferi pred binom. Nije da se Industrija nije trudila, svirali su super ali..
Ovo sa DJ-ima pod šatorom je zato pun pogodak! I prošle i pretprošle su dečki razvalili, naprave pravi party, klubska atmosfera, vrhunski! Puštali su svašta i sa tim su zadovoljeni svi ukusi što se glazbe tiče.. ovo bi volio vidjeti na svim susretima (y)
 
Author said:
Svi bendovi su slušljivi i ima ih puno pa nitko neće lupati 5 sati na bini, tako da i ako ti netko ne paše neće te to patit cijelu noć  :mrgreen:
Majke su dovoljan razlog za dolazak prvog dana, a ko dođe na prvi bit će tamo i drugog. Na susrete ne idem zbog glazbe nego zbog raje, pive, klope i da vidim motore koje ne viđam svaki dan  (y)
Sam program susreta već na prvu prikazuje zalaganje, ulaganje i želju da susret bude na visokom nivou
(y)  (y)  (y)
 
BEŠO - SB said:
Ma treba ukinut sve moto susrete,a počet pravit druženja u klupskim prostorijama gdje bi domačin imenom pozvao koga želi za stolom i onda bi to bila prijateljska druženja motorista....
Pa već odavno neki tako i rade. :)
 
Sto se bandova tice, jbg...stara prica je da je tesko svima ugoditi, ali definitivno ove godine ima za svakog ponesto.
Kao sto vec rekoh, meni osobno, kao i vecini rockerski nastrojene ekipe vjerojatno vise pase petak, subota ce vise pasat mladjima.
Nekima nece odgovarat ni jedno od toga, ali ionako na moto feste (uglavnom) ne idemo zbog onog sto se dogadja na stage-u nego zbog druzenja. (y)
 
Meni je petak vrh vrhova sta se muzike tice...zato cemo uzet slobodno od pisla i doci ranije :)
 
Motion said:
Ovo propustit ... ma ni mrtav !!!  (y)


Ako ti dolaziš onda ja izbjegavam  :0648:
 
lory said:
PROGRAM

PETAK:

DIVLJI DJEČAK
THE TRIO
PSIHOMODO POP
MAJKE
METALLICA TRIBUTE BAND
SUVI THE ONE

SUBOTA:

12:00 - Utrka ubrzanja (zapadna vezna cesta)
16:00 - Defile ulicama grada
Moto igre

THE ROCKERI
THE TRIO
DJEČACI
SILENTE
BRKOVI
PULSROCK BAND

  Sad će proletjeti ovaj mjesec i kusur dana......
 
Branko1902 said:
Jel ima išta brojeva tel/mob za smještaj?

Preporuka .... (y) (y) (y) (y) (y)

  http://www.art-hotel.hr/hr/

  http://www.hostel-levicki.hr/

  .....a ima i smještajnih kapaciteta po skromnoj cijeni npr. kod bikera Rođaka (Željko Brnić) 091 2 111 075