mk brod vs cc čaplje

varadero10 said:
jesi ti to spustio palac ispred organizacije brka,ili čemu to pitanje. 8)

ma švagan se brine da se ne podignu tenzije  :LOL:
 
varadero10 said:
moramo sad prije susreta malo prašine :mrgreen:

misliš?,odlučih podizat samo dvije stvari ove god.. po kile piva i "po kile mesa"... za ovo prvo sam siguran da ću imat snage a za ovo drugo kako bog da  :mrgreen:

i naravno... podić tlak u gumama na proljeće :wink:
 
ako budeš dobar ove godine ja častim sa jagnjetom :mrgreen:,a ovim provokatorima što bodu ministra energetike,he,he dobiće malo više posla da nemaju kad napadat na vlast :mrgreen: :LOL: :LOL: :LOL:
 
varadero10 said:
ako budeš dobar ove godine ja častim sa jagnjetom :mrgreen:,a ovim provokatorima što bodu ministra energetike,he,he dobiće malo više posla da nemaju kad napadat na vlast :mrgreen: :LOL: :LOL: :LOL:

jednog ćeš se riješit na neko vrijeme ako baciš ovakav ili sličan link  :mrgreen:

http://www.fz8talk.com/



 
U subotu 14 01 2012 dugo očekivani revanš.Dvorana Rehlicki
-Slobodnica-početak u 20h .Drugo poluvrijeme kod Lačića uz live band
 
Ako se vi približite našem golu biti će vam to vrlo dobro :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
uzalud vam trud svirači :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
 
Ova tema je od prošlog duela pa smo mala opaska da komentare i slike od 2012.god. možete vidjeti i stavljati u novootvorenoj temi s naglaskom na 14.01.2012.god.
 
Zlata si nam vrijedan,kada bi te netko i htjeo transfer bi bio nedostižan.
 
BEŠO - SB said:
Zlata si nam vrijedan,kada bi te netko i htjeo transfer bi bio nedostižan.

DADO+ je već naš ubačeni član zadužen za provokaciju i ponižavanje.....BEŠO, džaba ti truda.... :LOL: :LOL: :LOL:

(y)