MK Čarobnjaci clubhouse

...  8)
 
...  8)
 
...  8)
 
...  8)
 
Hvala na slikama  (y) bilo je super
 
Bravo, prvom prilikom kad sam u blizini vidimo se..... (y)
Želim vam uvijek pun clubhous dobrog društva .....  (y)
 
bio sam u dubravi u harley davidson ducanu, pricajuci s ljudima kazu da su odusevljeni clubhousom, da ih vraca u mladost. moje cestitke na otvorenju i vidimo se na hladnoj pivici cim zatopli. (y) (y)
 
kod čaraobnjaka je uvijek veselo  (y) (y) (y), odlično osoblje,super uređen prostor i ne zaboravit kad ulaziš u WC na vratima kvaku dignut gore  :LOL: :LOL:
 
aloha,prvom prilikom budemo navratili,puno uspjeha i dobrih fešti
 
Slavljeniku sretan rodjendan, :party:,nadam se da ste se zabavili,nazalost bili smo sprjeceni doci ali biti ce prilike. :wink:
 
Svaka čast na otvorenju clubhousea i na veseloj poslavi rođendana. (y) (y)
Možda samo jedna moja misao: nigdje na slici nisam vidio(to ne znači da nema) nekakvo mjesto za, nadam se jedinog, Vašeg člana kojeg više nema među nama.
Možda bi bilo lijepo napraviti neki kutak za njega i ostale koji su nas napustili.
 
cherokee said:
Svaka čast na otvorenju clubhousea i na veseloj poslavi rođendana. (y) (y)
Možda samo jedna moja misao: nigdje na slici nisam vidio(to ne znači da nema) nekakvo mjesto za, nadam se jedinog, Vašeg člana kojeg više nema među nama.
Možda bi bilo lijepo napraviti neki kutak za njega i ostale koji su nas napustili.
Ima slika OD naseg RASE iza sanka i na to smo mislili.
 
...a zake se na šanku nesme palit guma?...  8)
 
perepero said:
...a zake se na šanku nesme palit guma?...  8)
Kad dodes sa pravim motorinom mozda ti i dozvolimo,ovak bu to sa tvojom talijanskom skrebetaljkom smijesno izgledalo pa ce ljudi mislit da smo neozbiljan klub a mi ipak drzimo do sebe,gazda je ljubitelj HONDE pa kad dodes sa njom mozda ti se i posreci. :LOL:
 
aeon N said:
ako vam ja naletim sa svojom motorcinom,gazda ce me otjerat.... :mrgreen:
Nece, cijenimo i takve male motorine, cijenimo radnicku klasu, (y) ne dijelimo ljude po motorima i po kubikazi ko neki.