MK CRAZYHILL RIDERS Winter party - Ludbreg 28.11.2009.

Added to Calendar: 28-11-09

Meni jedan od najboljih wintera, ali nažalost, nisam još sposobna doći pa vam svima želim dobru zabavu. Netko od Jalnih bude sigurno navratil.  (y)
 
Osim one pjesme o "Drugu Titu" koja se po mom skromnom mišljenju nikako ne uklapa u  drženje motorista, sve drugo je bilo +5.
Vidimo se dogodine!! (y)
 
Conte said:
Osim one pjesme o "Drugu Titu" koja se po mom skromnom mišljenju nikako ne uklapa u  drženje motorista, sve drugo je bilo +5.
Vidimo se dogodine!! (y)
Ima svakakvih likova  :palacdolje: :palacdolje:
Odmah otišli prema prvom baykerskom kafiču i ostali do jutra !!!
TRIKER & PROPERTY
RENEGADE
 
Conte said:
Osim one pjesme o "Drugu Titu" koja se po mom skromnom mišljenju nikako ne uklapa u  drženje motorista, sve drugo je bilo +5.
Vidimo se dogodine!! (y)

Ma u pravu si, nije to bilo planirano ili nekaj slično. Žao nam je, alkohol je svoje napravio.
 
bilo je dobro,ekipa je bila dobra, drugi put bolje zagrijte šatora :wink:
muzika je bila ok :wink:, neke pjesme nisu bile za winter :?
 
hm...  8) (y)

lokacija nije bil lovački dom, nek šator pokraj lovačkog doma kojeg su grijalice poprilično zgrijale, al da ih je bilo još bar 2 bi bilo bolje :D mi smo stajali kraj jedne, tak da smo se u smjenama grijali..

cijene popularne, cuga ok, grah nismo probali, muzika  :misli: :misli: bešlić i sl. sljedeće godine izbacite iz repertoara, ekipa iz kluba je za 10.. bili smo s njima do ranih jutarnjih sati  (y) (y)

bilo je jako puno novih lica, al se našlo i starih dobrih drugova  (y) (y)

nego, mislim da je birc crazy hill bil puno bolji prostor :)

i da, bahmetu hvala za  8) zna on  :jesus:
 
usprkos nekih pjesama  :shock: mi smo se dobro zabavili  :D vidimo se i sljedeće godine (y) (y)
 
Susret standard,grah dobar  (y)  ,jedino kaj u grahu ,u doba kad smo mi išli jesti, graha nije bilo...  :LOL:

Muzika tak tak  :( ,možda zato kaj sam bila trijezna jer sam  :vozi:


Uglavnom , uz dobru ekipu, dobro smo se  :njanja:  :bananalove: 
 
Sorry ako se Balasevic nekome nije svidio-ili bio pogresno protumacen,ali ja mislim da je tekst nebitan i govori o proslim vremenima , bitan je refren :

Sumnjaju neki da nosi nas pogrešan tok,
jer slušamo ploče i sviramo rok.
Al' negde u nama je bitaka plam,
i kažem vam, šta dobro znam:
računajte na nas.

racunajte na nas i druge godina! (y)
Po-Zdravko svima !
 
exorcist said:
Sorry ako se Balasevic nekome nije svidio-ili bio pogresno protumacen,ali ja mislim da je tekst nebitan i govori o proslim vremenima , bitan je refren :

Sumnjaju neki da nosi nas pogrešan tok,
jer slušamo ploče i sviramo rok.
Al' negde u nama je bitaka plam,
i kažem vam, šta dobro znam:
računajte na nas.

racunajte na nas i druge godina! (y)
Po-Zdravko svima !

a halidov refren je isto bitan??  :LOL: :LOL: ajd iz njegovog texta izvuci nekaj pametnog ;) :jesus:
 
luda_baba said:
a halidov refren je isto bitan??  :LOL: :LOL: ajd iz njegovog texta izvuci nekaj pametnog ;) :jesus:

No no, nemoj nas sad razapeti radi jedne pjesme, reagirali smo na vrijeme pa se nije omakla još koja  :mrgreen:
Sutra stavim i ja koju slikicu..