MK ČUVARI KULE Kneginec (u osnivanju)

palomas

New member
U Knegincu kod Varaždina, danas su članovi kluba (koji je tek u osnivanju) organizirali družnje na prostoru ugostiteljskog objekta Kneginečka hiža. Prilično sam zakasnio na ovo druženje, jer sam sqaznao sasvim slučajno, ali okupio se priličan broj motorista, a i grah s kobasicama, kao i vino bili su prva liga!

IMG_7603.jpg


IMG_7611.jpg


IMG_7605.jpg


IMG_7606.jpg


IMG_7610.jpg


IMG_7607.jpg


 
kad se opet planira neko takvo druženje, jer ima nas tu u blizini kojima se takve stvari događaju pod nosom a pojma nemamo...
 
ja sam bila slucajno vidla na pocetnoj stranici motori.hr da je netko napisao da organiziraju to
u subotu (to sam procitala u subotu)  :LOL:

sve je to super, samo mi nije jasno cemu tolko klubova na tak malom podrucju...  :misli:
 
Je pa sve je više motora,a iz toga proizlazi i sve više klubova ili? :misli:
Čovječe doma sam km od kneginečke hiže, a nisam znal za susret dok nisam videl slike na netu
 
pa da, al je malo blesavo radit klub na svakih 5km udaljenosti..
nemam nista protiv, samo razmisljam na glas..
 
Imaš prav, makar je po jedni strani to dobro - bar neš trebala daleko na susrete hodati. Rešiš 20 susreta u krugu 20 km od doma i spuniš kvotu za sezonu. :mrgreen:
 
da, samo kaj nekima nije cilj otic na susret 5km od kuce i napit se, nego napravit jedan djir , vidit nova mjesta, upoznat nove  ljude, i onda se napit  :mrgreen:
 
Pa đir možeš napravit i bez susreta :mrgreen:
Po meni su susreti Ok, al mi je još bolje ak je ekipa s kojom se vozim Ok, onda mogu i na kraj svjeta ili bar do kud mi novčanik dopušta (y)