MK Dvije Rote humanitarna zabava 23.01.2010.

Raga

New member
MK DVIJE ROTE organizira humanitarnu zabavu u subotu 23.01. u domu kulture u Čilipima.
Nastupaju Gruhak, DJ Bačvar i DJ Matko.
Sav prihod od ulaznica i pića uplatit će se oboljelom članu MK Dvije Rote te vas stoga pozivamo da u što većem broju dođete u subotu u Čilipe i sudjelujete u ovoj humanitarnoj akciji.

Više informacija:
Danko 098/495-936
Niko 098/956-2277
 
eto prilike za after vinter i još ćemo malo pomoći našem prijatelju  (y)
 
Zbog posla vjerovatno neću moć prisustvovat zabavi,što ne znači da nemogu pare koje bi trebale bit utrošene u put i "par  :mrgreen:" piva uplatit na račun za Vašeg člana,pa bi bilo dobro da ga objavite.
Inače,akcija je za 10,svaka čast  (y) i sretno!!!
 
Drago mi je da radite ovu humanitarnu, tim više što se radi i o mom dragom prijatelju..  :( 
Što kaže Atila, bilo bi dobro da objavite neki račun za sve nas koji ne možemo doć..
Brate, uz tebe san :hug:, ne daj se..  :wink:
..želim vam što bolji odaziv u subotu i veliki pozdrav od mene.. (y) (y)
 
Za početak svaka čast MK Dvije Rote. Prijatelji se u nevolji poznaju. Našem bratu brz oporavak, a klubu uspješnu akciju. Opravdano odsutan. 
 
Svi koji žele pomoći mogu uplatiti na račun MK Dvije Rote 2484008-1101543617 (napisati "za humanitarnu akciju") ili direktno na račun našeg člana (šaljem broj računa PP-om).
Svima koji žele pomoći veliko hvala u ime MK Dvije Rote!
 
Mislim da nećemo moći doći ali čim vidimo nekoga frenda iz HR na idućem winteru skupit ćemo nešto love pa da uplatimo jer je iz BiH malo teže kad su uplate u pitanju!

Želim što brži oporavak!!!!!
 
Nismo u mogućnosti doći...što nikako ne znači da nećemo biti uz prijatelja tijekom njegova lijećenja...
 
Hvala svima koji su sinoć došli na humanitarnu zabavu i svima koji su na bilo koji drugi način pomogli da se sakupi što više sredstava za našeg prijatelja.
Još jedno veliko hvala od MK Dvije Rote!
 
Malari su uvik za ovakve akcije ,nismo bili na humanitarnom koncertu,ali sutra vam ide na račun.
 
eto i ja dao mali humanitarni prilog i usliko par slikica


dsc0491b.jpg


dsc0492thumb.jpg


dsc0493thumb.jpg


dsc0479u.jpg


dsc0495.jpg


dsc0496s.jpg


dsc0517.jpg


dsc0522y.jpg


dsc0529.jpg