MK "FJAKA" - Split 10-12.09.2010.

Added to Calendar: 10-09-10, 11-09-10, 12-09-10

Bubbica said:
A otkada si ti pjesak?
Os da te ja ............ povezem :jesus:?


obući ću štikle pa da se ne polomim  :LOL: :LOL: 

ti me uvjek možeš povesti  :wink:
 
kiša pada... oznake bikers postavljene po gradu (tj. ođe na jednom stupu taman gledam s prozora  :mrgreen: )

(y) (y)

defle preskačem, nažalost.. moram radit  :(
 
Jelky said:
obući ću štikle pa da se ne polomim  :LOL: :LOL: 

ti me uvjek možeš povesti  :wink:

hahaha, štikle?
Hmmm, znas moje misljenje oko moto party-a i štikli?
A o voznji cemo posli... ne ovako javno  :LOL:
 
Jelky said:
kiša pada... oznake bikers postavljene po gradu (tj. ođe na jednom stupu taman gledam s prozora  :mrgreen: )

(y) (y)

defle preskačem, nažalost.. moram radit  :(

A da zbrišeš opet? :misli: :mrgreen:
 
Bubbica said:
hahaha, štikle?
Hmmm, znas moje misljenje oko moto party-a i štikli?
A o voznji cemo posli... ne ovako javno  :LOL:

ne neznam...  :LOL:


a da dobijem otkaz??  o brisanju pričam  :jesus:
 
inkspot said:
Uzaaaas! U Splitu sam, a ne mogu na moto susret. E da bar mogu na stake nekako bi se dosplepao.
Lijepo se zabavite i velik pozdrav ekipi MK Fjaka i MC St-Dalmati iz Splitskih toplica.

:mrgreen:
Pozdrav i tebi!
p.s.
Šta ti se dogodilo?
 
Nike said:
Pozdrav i tebi!
p.s.
Šta ti se dogodilo?

Prometna s motorom, tu sam vec mjesec dana.
Donedavno bio u sobi sa Rezicem na Firulama. Frane, Jure i Božo bili vrlo cesto kod nas u posjeti.
 
odlično bilo... bar ono šta sam ja uspila vidit  :LOL:

malo plesala , malo skakala, gledala tete kak plešu  (y)  i kasnije kad se bend prebacio s bine u baštu kafića - pun pogodak  (y)
parking dobro organiziran , domaćini na ulazu.. nemam zamjerke ... čak je i vrime poslužilo  :D
Velki pozdrav, see ya soon  :mrgreen:
 
Jelky said:
odlično bilo... bar ono šta sam ja uspila vidit  :LOL:

malo plesala , malo skakala, gledala tete kak plešu  (y)  i kasnije kad se bend prebacio s bine u baštu kafića - pun pogodak  (y)
parking dobro organiziran , domaćini na ulazu.. nemam zamjerke ... čak je i vrime poslužilo  :D
Velki pozdrav, see ya soon  :mrgreen:
I jopet smo se vidili uff......
 
papillon said:
I jopet smo se vidili uff......

ka loše ti je bilo šta me vidiš... ček šaljem ti sliku na pp pa me moš gledat svaki dan  :jesus: :LOL: :LOL: :LOL: :mrgreen:
 
Ne bi škodilo da su cjene pića bile malo niže a više bi se i popilo i bilo bi više zadovoljnih ljudi,svatko je to komentirao na partyu ali nitko da kaže pa evo ja se usudio(ovo su dobronamjerne kritike).
Velike pohvale idu domaćinu što se tiče pozdravljanja i rukovanja  pri dolasku,ja se sa svima upitao (y)
 
djekomax said:
Ne bi škodilo da su cjene pića bile malo niže a više bi se i popilo i bilo bi više zadovoljnih ljudi,svatko je to komentirao na partyu ali nitko da kaže pa evo ja se usudio(ovo su dobronamjerne kritike).
Velike pohvale idu domaćinu što se tiče pozdravljanja i rukovanja  pri dolasku,ja se sa svima upitao (y)
i mi bi volili (y)
stanje u splitu je takvo da nemamo livade ni terena
primorani smo doći do ugostitelja i tražiti dopuštenje da radimo moto party u njegovom objektu
kako on odredi cijenu takva je

svima hvala na odazivu i vidimo se sljedeće godine

M.K.FJAKA
 
bassman said:
i mi bi volili (y)
stanje u splitu je takvo da nemamo livade ni terena
primorani smo doći do ugostitelja i tražiti dopuštenje da radimo moto party u njegovom objektu
kako on odredi cijenu takva je

svima hvala na odazivu i vidimo se sljedeće godine

M.K.FJAKA
to je već drugo,a oni kavi jesu su svugdje bezobrazni,mjesto što je je odlično ali bi bolje bilo za vas da imate vlastito,vidimo se (y)
 
djekomax said:
to je već drugo,a oni kavi jesu su svugdje bezobrazni,mjesto što je je odlično ali bi bolje bilo za vas da imate vlastito,vidimo se (y)
primit ćemo keruma u kluba pa imamo cili split na raspolaganju :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: