MK "FLUMINENSE RIDERS" - Rijeka WINTER PARTY, 24.02.2007. Kaštel - Grobnik

Added to Calendar: 24-02-07

bilo je kao i obično...odlično  (y) (y) nažalost (ili na sreću)  :mrgreen: nisam nosio fotić  8)
 
Odlično je bilo, samo mi se čini da je bilo nekako malo ljudi, ili se meni učinilo jer sam bio malo pod gasom?? :LOL:
A za nazad me tako oprala kiša, jedva sam čekao prolazit kroz tunele... :mrgreen:
 
Nije bilo malo ljudi, niti jedan od wintera na kojem sam bio u posljednjih nekoliko mjeseci nije imao ovakvu posjetu što u s onima koji su došli motorom što s drugima koji su došli autom.
 
bio je dobar party sinoć,nakon njega imali smo besplatno tuširanje do grada  8)
sve u svemu 4/5 a to znači da čekamo fluminense da opet nešto slično organiziraju  (y)
 
DVOGLAVI ORAO said:
Nije bilo malo ljudi, niti jedan od wintera na kojem sam bio u posljednjih nekoliko mjeseci nije imao ovakvu posjetu što u s onima koji su došli motorom što s drugima koji su došli autom.

a ti si došao ko domaćin za primjer sa autom :jesus: :jesus: ne bilo je super super!! (y)
 
A dobro, ja sam otišao oko 00:00, padalo je ko iz kabla, došao doma mokar ko pantigana... :LOL:
 
Jebi ga kad mi je usubotu pukla zadnja guma na motoru  :( kako da dođem gore motorom jedino na felgi. Rupa na gumi je takva da ni sprej ne pomaže.  :palacdolje:
 
kada se već priča o tuširanju..otišli oko 01..i završili u "buki" na mlaci do negdje 04... :mrgreen:

ima tko kakvih slika  :misli:
 
Hvala svima koji su došli i prisustvovali našem winteru ,nadamo se da Vam je bilo po guštu i vidimo se negdje na cesti (y)
 
mogao je netko stavit i koju sličicu u ovu temu!! :mrgreen:
 
linza said:
Nisam bas bio pri sebi, mora da je od Grobnickog zraka  :LOL:

Naš zrak je zagađen isparavanjima oktana i plinovima koji nastaju kao nusprodukt pri probavi smjese zraka i goriva u raznoraznih japanaca, talijana, njemaca, austrijanaca, pa čak i engleza. Pa neka onda neko kaže da mi nismo multinacionalno osvješteni.
I da zagađen je i alkoholnim parama... :LOL:

:LOL:

A ne kao kod sisčana...
 
linza said:
Nisam bas bio pri sebi, mora da je od Grobnickog zraka  :LOL:
aha,dobro,mislio sam da nisam ja bio baš sam svoj,čik pogodi zašto  :mrgreen: :LOL: aj pošalji pp,jel ideš sa nama u varaždin 31.03..da se zdogovorimo  (y)