MK FUGITIVES 5. Winter Party 17.02.2007 - Samobor

Added to Calendar: 17-02-07

Ibiza

Administrator
Poštovani obaviještavamo Vas da će MK FUGITIVES ove godine održati svoj 5. WINTER PARTY  17.02.2007. u Boltinoj Hiži kao i prošle godine.

Info:
Žuti: 098-910-0082
Franc: 099-686-1014

Letak u prilogu:
 
Nista ne pise od kada se dolazi (odnosno od kada se primaju gosti)...

:wink:
 
Ovu subotu sam u Jaski. Taman da navratim na Party. Je li to s ove strane planine prema Jaski ili s druge strane prema Samoboru? Možemo li mi iz malo daljih krajeva doći kao promatrači bez maski.
 
Da, kad počinje? Pošto se stalno vozikam na motoru, gripa me još nije ulovila, pa ne bi htio da se nekaj promjeni. Onda, vidimo se.......
 
dida said:
Ovu subotu sam u Jaski. Taman da navratim na Party. Je li to s ove strane planine prema Jaski ili s druge strane prema Samoboru? Možemo li mi iz malo daljih krajeva doći kao promatrači bez maski.


pa ako dodete bez maske nebu vas nitko stero doma
 
nikak saznati kad pocinje... :misli:
 
dida said:
Ovu subotu sam u Jaski. Taman da navratim na Party. Je li to s ove strane planine prema Jaski ili s druge strane prema Samoboru? Možemo li mi iz malo daljih krajeva doći kao promatrači bez maski.
Možda se vidimo. Ja sam u Samoboru do ponoći  (y)
 
kober said:
Bilo je super u Samoboru !!!  teta doktorica............ :D

da da, teta doktorica je svima plijenila pažnju... =)) :LOL:

došli smo kasno, nismo bili dugo, al bilo nam je fino =)) (y) (y) (y)
 
Meni je više djelovala ko medicinska sestra, pa one prve priskaču u pomoć........a i draže su mi, pa možda zato....
 
Roadkiller said:
Meni je više djelovala ko medicinska sestra, pa one prve priskaču u pomoć........a i draže su mi, pa možda zato....



svejedno na sta je licila glavno da su svi slinili za njom :mrgreen: