MK ''Gospodari Vjetra'' Otok - ODGOĐENO ZA 25.06.2009. - ČETVRTAK

Added to Calendar: 25-06-09

TOJO said:
Nazalost nemogu biti u otoku na Partyu  :(

Ali se nadam do penzije jednom doci na Motoparty u Otok  (y)






Vidimo se pocetkom 8 Mijeseca  (y)

Pozdrav Otoku od Toje MC Gromovi Croatia Stuttgart

...šteta što nemozes doc, ali uglavnom vidimo se uskoro

Pozdrav Toji i Gromovima i od otockih ''drž nedaj'' bajkera.... (y) (y)
 
....Gradište je u redu,al dragi moj 0505 jesil bio u Prnjavoru(BiH) i u Đakovu,e to je bila RAPSODIJA,mislim dok nije zagrmilo Majcanovih 121 decibela(HARLLY),čuo sam da momci umjesto kuna za svirku uzimaju pivo pa eto nek se zna... :bananapivo: :drunk:
 
BEŠO - SB said:
....Gradište je u redu,al dragi moj 0505 jesil bio u Prnjavoru(BiH) i u Đakovu,e to je bila RAPSODIJA,mislim dok nije zagrmilo Majcanovih 121 decibela(HARLLY),čuo sam da momci umjesto kuna za svirku uzimaju pivo pa eto nek se zna... :bananapivo: :drunk:

...u Đakovu sam bio, a u Prnjavor nisam uspio otić jer sam radio cijeli taj vikend da bih uštekao nešto slobodnih dana za ovaj nas moto party, tog Harleya sam cuo mislim u Donjem Miholjcu :misli: kad je pobjedio, nabio tih 121 db (y), al ti moras cut mo cbr-a  (y)
 
Radije da po pivu maznimo,bi mi žo Mirke i mrtve mu Suze u Gradištu,ni s tamburom se cilo veče ne keri... :bonk:
 
   
                      .....hm :misli:, radim u petak.... :mrgreen:
 
Karabalic said:
Kako vrijeme i jel idu pripreme po planu :misli: (y)

vrijeme je ok, samo da tako ostane i sutra,

htio sam ubacit slike od danšanjih priprema ali mi nest komp šteka....
 
                          ..........hebote opet pada, barem ovdje, jel da krenem ili ne, pitanje je sad :misli: :misli:................
 
Vinkovci - ne pada od jutros, cesta se prosušila, ali je oblačno.

Mi krećemo u 3 đuture.  :mrgreen:
 
ujutro padala kiša ko blesava.......a sada se razvedrilo i sunce prži, pa ak ovako ostane, provozam se do otoka......

a kak je najbolje od vukovara doći do otoka, da idem na vinkovce ili........ :misli:


ja kontam iz VU na stare-nove jankovce (jel tamo poslije jankovaca asfaltiran put????), pa privlaka i onda otok........
 
A tu smo i mi  (y)
[/quote]
stigla je VK filharmonija i naravno ispred crni-"THE ONE"  (y)
 
josipvk said:
A tu smo i mi  (y)

stigla je VK filharmonija i naravno ispred crni-"THE ONE"  (y)


Ofarbat čemo mi tebi -THE ONE - u plavo belo i nabit Yošu pa če to biti to  :jesus: :jesus:
 
Naravno da je i MK-Vinkovci bio u velikom broju kod svojih Otočana  :palacgore
A pošto i mi imamo svog Otočana člana on nas je ovako počastio
539 de-lux smo mu malo poštelali nešto je trokiro   :LOL:
 
frog said:
A pošto i mi imamo svog Otočana člana on nas je ovako počastio

Jao užas  :LOL: a mi mislili vi krenuli krivim smjerom na defile jaooooj.  :LOL:
 
Zahvaljujemo se svim moto klubovima koji su se odazvali, i naravno svim ostalim bajkerima, nadam se da ste se ljepo proveli (y)

sutra turim tu jos neke slikice....
 
i mi bili,jeli ,pili i dobro se vratili!!!utisci odlicni,ekipa dobro ste to odradili,ODLICNO druzenje i nova poznanstva.poseban pozdrav SUKIJU i DJURI predsjedniku od Beogradjana
 
milesurcin said:
i mi bili,jeli ,pili i dobro se vratili!!!utisci odlicni,ekipa dobro ste to odradili,ODLICNO druzenje i nova poznanstva.poseban pozdrav SUKIJU i DJURI predsjedniku od Beogradjana

...pozdrav i ekipi iz Beograda, vidimo se uskoro negdje kod vas  (y)