MK ''GOSPODARI VJETRA'' - Otok (Slavonija) 08.06.2006.

Added to Calendar: 08-06-08

djuka0505

New member
Moto klub ''Gospodari vjetra'' iz Otoka (Slavonija), poziva sve bikere da dodu u nedjelju 08.lipnja na party povodom osnivanja moto kluba!

http://www.moto-otok.com/default.asp?ID=85
 
puno sreče s klubom. (y)Uz Otok me vežu drage uspomene.
na partiju se možda vidimo ako se oporavimo od našeg susreta.
 
Munja said:
puno sreče s klubom. (y)Uz Otok me vežu drage uspomene.
na partiju se možda vidimo ako se oporavimo od našeg susreta.

ako budem imao vremena, i ako vrijeme dopusti, dodemo i mi do vas bar u petak!!!
 
Predsjedniče vidimo se  :mrgreen: a kritike ćeš odmah dobiti čim te upoznam  :oops:

(zbog nedjeljnje vožnje po Otoku i tvog preticanja kako ne treba) (y)

Valjda ćemo dobiti nešto i za pojesti da ne mora muž kuhati ručak.... :mrgreen: :mrgreen:
 
Svakom novom klubu treba dati podršku i nadam se da će vam se dovoljan broj bikera odazvati kako bi party ispunio vaša očekivanja.... Osobno ne mogu ništa obećati pošto se tek u nedjelju (ne znam točno kad) vraćam na ovaj kraj Slavonije, ali samnom ili bez mene dobar provod vam želim i puno uspjeha i sloge u daljnjem radu kluba..!!  (y)
 
Tajnica said:
Predsjedniče vidimo se  :mrgreen: a kritike ćeš odmah dobiti čim te upoznam  :oops:

(zbog nedjeljnje vožnje po Otoku i tvog preticanja kako ne treba) (y)

Valjda ćemo dobiti nešto i za pojesti da ne mora muž kuhati ručak.... :mrgreen: :mrgreen:

ma bit ce i za jest  (y)
 
sssss said:
Svakom novom klubu treba dati podršku i nadam se da će vam se dovoljan broj bikera odazvati kako bi party ispunio vaša očekivanja.... Osobno ne mogu ništa obećati pošto se tek u nedjelju (ne znam točno kad) vraćam na ovaj kraj Slavonije, ali samnom ili bez mene dobar provod vam želim i puno uspjeha i sloge u daljnjem radu kluba..!!  (y)

hvala hvala,

vjerojatno ces bit u Pozegi, nije ti to daleko  (y)
 
djuka0505 said:
hvala hvala,

vjerojatno ces bit u Pozegi, nije ti to daleko  (y)

subotu popodne moram za Viroviticu, u nedjelju se vraćam, ali nisam još sigurna kad, tako da ako stignem ranije, provozat ću se i do vas...  (y)
 
:) Puno dobrih zelja i puno km svima vama u klubu.  (y)
Zlaja- MK kompresija-Đakovo  :D
 
evo mi se vratili kući, živi,čitavi, ali mokri....uglavnom, sve je bilo ok...pozz
 
:D Dosao kuci, sretan i umoran..Nakon sinocnjeg pljuska vise puta ( iz Velike do doma ), pa i danas iz Otoka nakisnuo i smocio i drugu postavu kozne odore.  (y) Sve u svemu zadovoljan sam druzenjem, vidio neke drage i poznate ljude. Cijena hrane i pica OK..  Nadam se da ce susreti iduce godine proci bez kise.  :misli:
Pozdrav ekipi od zlaje- MK Kompresija-Đakovo (y)
 
Hvala svima koji su se odazvali i prisustvovali na nasem moto partyu (y), eto samo da nije padala kisa bilo bi jos puno bolje