MK "Highlanders" 6. moto susret "Brajdice 2011."

Added to Calendar: 03-06-11, 04-06-11, 05-06-11

pitanje,
dali smijem kod vas otvoriti štand s kišobranima i kabanicama i koliko će me to koštati
hvala
:LOL:
 
Ne copraj! To je moje zaduzenje  :LOL:
 
High 46 said:
šta možeš napraviti sa tim tvojim kišobranima sam ti rekao u subotu kod tebe  :belj:
jel sa zatvorenim ili otvorenim...  :misli: :LOL:
 
High 46 said:
krene sa zatvorenim i onda ih u datom momentu otvori i nastavi  :LOL:

dal da vizualiziram ili ne, pitanje je sad :lolcry:
 
sunce pici mi rostiljamo  :D

samo da tako i ostane do ponedeljka :moli:
 
...prvi put u novoj vasi,ali ne i zadnji,ambijent zakon,cijene anti recesijske,ugodna i topla atmosfera,opustena ekipa,bez puno pucanja i glupiranja i sve pohvale organizatoru i clanovima kluba koji se je jako jako potrudio da nam svima bude ugodno!!!! SVAKA CAST i vidimo se i druge godine =) =) =) =)
 
Meni je jako žao što nismo uspjeli doći vidjeti črnu zvizdu... grrr.. inaše Marjan imam jedan poklon za tebe koji sam želio ti donijeti.. . ali ali...
Ali dobil buš to kad tad... či makar s kamatam :)


Dajte malo slika i filmova ak imate kaj..
 
vrhunski vrhunski vrhunski :naklon: :naklon: :naklon:
sve je bilo više nego savršeno....hvala vam dragi Highlandersi....i hvala na svemu naravno našem Highu46 :0648:
 
HA! U povratku smo uspjeli doci cak do Jastrebarskog po suhom a onda potop!  :LOL: :LOL: :LOL:

Uglavnom... Vrijeme je posluzilo, za divno cudo. Za one koji su dosli a nisu se usrali onih par oblaka u okolici. Cak je sunce napravilo pizdariju kad je uslo nepozvano u sator  :shock: :LOL: :LOL:

Medica na ulazu,  :0648:
Cevapi i vratina,  :hrana2: :kaono: Pizza uboitza! Bakalar da ni ne spominjemo, van svake kategorije  :klopa:

Za pivu ne znam al babmus je bio opaqi. Prokleta cola, ubila mi glavu drugo jutro  :tongue: :LOL: Ili su to bile cijene pa se popila koja vise  :mrgreen:

Fritule u cokoladi s cimetom! Obavezno i sljedece godine!!!  (y)

Seks na plazi je bio iznenadujuc :LOL:

Nadam se sljedece godine boljem vremenu u cetvrtak i petak da se ekipa ne preplasi opet  :jesus: :LOL:

Nemam bas puno slika jer nije bilo vremena sa slikanje  :mrgreen: , evo par neeksplicitnih  :LOL:

258aww8.jpg
1j5cat.jpg


Ajme! Prvi put na kisi  :LOL:
1szexu.jpg
bfnxxe.jpg


2qny3xe.jpg
24zcb4o.jpg


Spidi!  :mrgreen:
wuffc6.jpg
2iqbj9x.jpg


r0xf87.jpg
2qicimb.jpg


2e31gjm.jpg
2e5si7b.jpg


14obo2h.jpg
15zpfv4.jpg


35a0qxu.jpg
2d840mt.jpg


2qw23af.jpg
169hlip.jpg