MK "KARABAJA" - Bihać, BiH 3.-5.07.2009.

Added to Calendar: 03-07-09, 04-07-09, 05-07-09

Ibiza

Administrator
U organizaciji MK "Karabaja" Bihać BiH dana 3.-5.07.2009. godine održati će se moto skup.
Lokaciju kao i sve druge informacije objavit ćemo na www.karabajabihac.blogger.ba

Za sve informacije možete se obratiti i na telefon +387 61 370 378 Emilio Janda ili na e-mail: karabajabihac @ yahoo.com

Svi ste pozvani!
 
greška u datumu ili je ove godine misec dana ranije nego inaće ?
 
prošle godine je padao datum kad i kaštele nije valjalo

ovo je puno bolji datum bišćani vidimo se
dajte samo premjestite lokaciju negdje uz unu a ne na parking
 
obavijest  molimo dobro procitati

zbog malo starijeg kalendara koji smo imali kada smo dogovarali susret nismo primjetili da se naš susret poklapa sa susretom MK Beštije i drugima  iz tog razloga moramo da pomjerimo naš susret na drugi datum novi datum susreta je 03.-05. 07.2009   molimo Vas da uvažite naše izvinjenje zbog ove pogreške. 
nadamo se da se vidimo 03-05. 07. 2009. u Bihaću ovaj put na obalama une

Unaprijed zahvalni  MK KARABAJA BIHAĆ



edit: molba poslana na e-mail adminu..
 
Dobar termin. Nadam se da se vidimo u Bihaću, a možda i negdje prije . Pozdrav od MK Moto cb Pula (y) (y)
 
bihacanin said:
obavijest  molimo dobro procitati

zbog malo starijeg kalendara koji smo imali kada smo dogovarali susret nismo primjetili da se naš susret poklapa sa susretom MK Beštije i drugima  iz tog razloga moramo da pomjerimo naš susret na drugi datum novi datum susreta je 03.-05. 07.2009   molimo Vas da uvažite naše izvinjenje zbog ove pogreške. 
nadamo se da se vidimo 03-05. 07. 2009. u Bihaću ovaj put na obalama une

Unaprijed zahvalni  MK KARABAJA BIHAĆ




edit: molba poslana na e-mail adminu..



(y) (y) (y)


drago mi je da se necemo preklapat a još ako susret bude na Otoku ka i prvi put...
 
za sada još nije sigurno da če biti na otoku ali je sigurno 100% da če biti na obali Une
 
bihacanin said:
za sada još nije sigurno da če biti na otoku ali je sigurno 100% da če biti na obali Une

zemljače pozdrav iz siska ,mi dolazimo (y) (y)

aj mi reci jel bude opet rođendan kluba kao prošle godine,taman negdje otvaranje sezone :misli:

to za obalu une je ok,možeš popit kupati se i opet pit :mrgreen: :mrgreen:
svi znamo koliko je una hladna za osviježenje i otriježnjenje :LOL:
 
bihacanin said:
naravno da bude opet Rođendan to se mora proslaviti ali o tom nešto kasnije

prošle godine je bio dobar paprikaš,a i pivo je bilo za 5 :vecerica: :vecerica: :piva: :piva:
jedva se vrati u sk :dizzy:
 
Ove godine se poklapate sa našim susretima "Grunf"Brčko.Zao nam je ali nećemo moći održati obecanje da ćemo doći(benziska bili smo na kafi sa tobom)Zelimo vam dobar odaziv i lijepo vrijeme!!! BRČACI!!! (y)
 
prošle godine bilo odlično! (y) (y)
samo jedna mala primjedba....
probajte ove godine osigurati malo veči kamp!!
 
Bio prošle godine,nažalost ove ne mogu...idem na Moto Rally u Srbiju,a traje od 28.6. do 4.7....

Pozdrav Sanelu i ekipi...

MK 'Predators' Bjelovar.
 
nije mi jasno :misli:
pomaknuli ste termin susreta zbog Beštija koje su daleko,
a poklopili termin sa Iron heart Sunja koji su vam na 80 km?
 
Kak' ti nije jasno? Oni bi išli na susret kod Beštija ali ne mogu jer im se poklapao termin.  8)
 
šina69 said:
nije mi jasno :misli:
pomaknuli ste termin susreta zbog Beštija koje su daleko,
a poklopili termin sa Iron heart Sunja koji su vam na 80 km?
zadar-bihac 134 km
sunja-bihac 112 km 

powered by michelin  :mrgreen:

znaci udaljenost i nije neki faktor (s moje tocke gleedista )
bestijama je zadnje dvije godine bilo odlicno u bihacu a izgleda da je i deckima iz karabaje bilo lipo kod nas...

meni je drago da se ne poklapamo.
a tebi ?? :misli:
 
Prošle godine najgori party na kome sam bio , neka pista , Alen Islamovič , pjevao vruće nigdje lada UŽAS , pa gospodo ove godine partiyayte sami UŽAS  :jesus:
 
Karabaja, vidimo se doli pa gori  (y)
nadam se da ce biti mista za sator negdi na travnatoj podlozi :misli:
 
evo par sličica novog mjesta za susret
napokon uz prijeljepu unu (y) (y)
 
Prijatelji vidio sam je u 1 mjesecu........ ostala je uvijek ista....a i opet ću s ekipom,Vidimo se pozdrav Bišćanima M.K. "KARABAJI" i dobro nam došli,Pozdrav iz Biograda n/m i javite kad krenete M.K. "DUHOVI" Biograd n/m  (y)