MK "KARABAJA" - Bihać, BiH 3.-5.07.2009.

Added to Calendar: 03-07-09, 04-07-09, 05-07-09

Da se otvori brana na Uni i da se popije jutarnja kava  :wink:
 
samo mali update da vas podsjetimo ....

dakle od 03-05. 07.2009. godine Moto susret MK Karabaja Bihać ovaj put na rijeci Uni na prekrasnom otoku koji se nalazi u gradskom naseljju privilica.
Za sve vas koji dolazite jedna informacija: Male table sa oznakom "MOTO SUSRET" če biti postavljene iz svih pravaca ali još lakše vam je ako pratite putokaz SPORTSKI AERODROM.

e da i kamp kao i sam susret je na travi a za dobar štimung zadužen je bend BIG ROCK iz Zagreba
Nadam se da se vidimo


ps. hvala za slike koje ste postavili
 
bihacanin said:
samo mali update da vas podsjetimo ....

dakle od 03-05. 07.2009. godine Moto susret MK Karabaja Bihać ovaj put na rijeci Uni na prekrasnom otoku koji se nalazi u gradskom naseljju privilica.
Za sve vas koji dolazite jedna informacija: Male table sa oznakom "MOTO SUSRET" če biti postavljene iz svih pravaca ali još lakše vam je ako pratite putokaz SPORTSKI AERODROM.

e da i kamp kao i sam susret je na travi a za dobar štimung zadužen je bend BIG ROCK iz Zagreba
Nadam se da se vidimo


ps. hvala za slike koje ste postavili

MK SISCIJA-SISAK dolazi u subotu  (y) (y) (y)

pozdrav karabajićima i vidimo se :piva: :piva: :piva: :piva:
 
zeljarski dizelas said:
možda dolazim i ja...
M.K. "Duhovi Biograd n/m dolaze rano u subotu,prijatelji nismo se dugo vidili a obećanje je obećanje-kao i ili si čovik ili nisi-vi kod nas-mi kod vas Pozdrav i vidimo se  (y)
 
Vratili se doma,bilo nam je odlično i još smo usput i proveli se isto odlično sa dragim prijateljima koji su nas vrlo lipo uzgojili i napojili a spavanje kao u hotelu sa 6 zvjezdica,Karabaje samo naprijed (negdi smo prijatelje "BEŠTIJE" )izgubili ali oni su stari tovari nemogu se oni izgubiti-već su i oni odavno doma-sve najbolje i vidimo se-Mila je zakon peglala je Suzanu zajedno s nama -ženske su zakon a na motoru statut  (y)
                  "slike kad malo odmorimo"
 
Bilo je odlično,za svaku pohvalu a što reći vidimo se na kavi----uskoro. (y)
 
odlična zabava,pristojne cijene,ekipa za 5,a što reći o jutarnjoj viljamovki...
bila mi je utjeha cijelim putem do zadra.


                          (y) za karabaju



            do novog susreta
                 

                        lipi pozdrav od beštija
 
hvala svima na riječima pohvale nadam se da se vidimo na vašim  susretima, drago nam  je da vam je bilo dobro. Do godine na istom mjestu.  (y) (y) (y) (y)
 
pozsdrav svim karabajićima i karabajkama od ekipe iz siska (y) (y)



motorijada je bila za 5,mjesto uz unu fantazija,ćevapi i piva u izobilju šta reć drugo neg odlično

u nedelju na odlasku pivica i opake kobase (y) (y)

 
predsjednik (y)

lokal patriota u ranu nedelju  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Kad vidim ove slike i komentare dođe mi da pustim suzu što nisam bio s vama u Bihaću, no vjerujte mi, prijatelji moji, uz veliku želju nisam mogao dojahati do vas. Problemi su bili preveliki da ih pustim na stranu. Drago mi je da je susret uspio i da ste vi zadovoljni. Do budućeg susreta primite moje pozdrave. :piva:
 
Nažalost zbog drugih obaveza nisam bio u mogućnosti doći, ali moji Bog Rockovci su svirali pa me interesiraju impresije sa njihovim nastupom? (y)
 
headbanger-camaro said:
Nažalost zbog drugih obaveza nisam bio u mogućnosti doći, ali moji Bog Rockovci su svirali pa me interesiraju impresije sa njihovim nastupom? (y)
:( :( :( :(  ni ja nisam bio u mogučnosti da budem tu ali sam čuo sve pohvale za bend nadam se i do godine da čemo ostvariti neku saradnju

Janda