MK KNEZ "R" , BIJELJINA, 20. DANI GRMLJAVINE, 30., 31.JUL, 01.,02. AVGUST

Added to Calendar: 30-07-09, 31-07-09, 01-08-09, 02-08-09

                               EVO I IZVODA IZ ZVANIČNOG PROGRAMA

ČETVRTAK 30.07                    18,00 - OTVRANJE KAMPA ( za goste koji dođu ranije, dogovren je kratak  
                                                              izlet i nešto da speru grlo  i prašinu od puta )
                                                              večera za goste i zvanice - doprinos smanjenju rizika od "krmećeg
                                                              gripa"  
                           

                                                                 
PETAK         31.07.     08,00 - 21,00 - evidentiranje učesnika ( prilijepe djevojke u narodnoj nošnji - hljeb,
                                                              so ,mučenica )
                                     14,00 - 16,00 - nastup lokalnih mladih rock snaga
                                     16,00 - 18,00 - izlet do "Etno sela STANIŠIĆI" ( piće o trošku KNEZ R )
                                     18,00 - 19,30 - defile i strit šou  TOMI VEGH
                                     20,00 - 20,30 - koktel kod Načelnika opštine
                                     20,30 - 03,00 - rok koncert  : VULKAN
                                                                              LEE MAN & STRAIGHT DEPARTMANT
                                                                              DJORDJE DAVID & GANG
( promocija novog albuma )
                                     01,00 - 03,00 - povlačenje u ljetnikovac,u jezera, lagana muzika uz dvije gitare i ...
                                                           nastavak istrebljenja prasića... viski, pivo, sokići - poklon domaćina
                                 
SUBOTA      01.08.          08,00 -18,00 - evidentiranje učesnika ( opet one djevojke od petka   Wink )
                                                09,00 - "safari" na bika i uživanje u okretanju ražnja
                                     10,00 - 13,00 - izlet do MANASTIRA TAVNA ( manastir je izgrađen 1275 godine ) ,
                                                           piće,kafa ,rakija ( nadaleko čuvena ) i gostoprimstvo Igumanije Marte
                                                           i sestara Tavne.
                                                           Razgledanje unutrašnjosti konaka i ostalih odaja    8)
                                     13,30 - 15,00 - besplatan ručak  ( 1.500 porcija pasulja - u svakoj porciji cijela
                                                           "kranjska" )
                                     15,00 - 16,30 - trka ubrzanja (402 m) ... potezanje... možda bude skraćeno na 302 m
                                                           ( bezbjednost učesnika ), zavisi od  lokacije koja bude na
                                                           raspolaganju,  ( konačna odluka - 20.07. ).
                                     18,00 - 19,40 - defile i strit šou,centar grada, TOMI VEGH ,
                                                           takmičenje tročlanih ekipa u povlačenju kamiona
                                                           ( pred , vjerovatno, oko  7.000 gledalaca )
                                     19,30 - 19,40 - povratak u kamp na prostor ¨PET JEZERA¨
                                     20,00 - 21,00 - zabavno - takmičarski dio ( izbor pivopije... picojeda...  :D  )
                                     20,00 - 22,00 - safari na predsjednika MK KNEZ R
                                                           ( kod "njega" će biti besplatni bonovi za 300 porcija pečenog bika )
                                     21,00 - 03,00 - rok koncert  : SCREAMERS
                                                                              PROROCK
                                                                              KERBER - GALE - NAJDA

                                                            podjela   nagrada,igre,erotski ples
NEDJELJA 02.08.                          12,00 -  zatvaranje ¨MOTO FEST-a¨


U krugu kampa su obezbjeđeni:
                                      tuševi, WC kabine na tri lokacije,riblji restoran, veliki parking za motore ( dva kubika
                                      dašcica za "pod ćopavu" ),
                                      ograđen prostor za kampovanje ( hladovina, česma, WC, tuševi,mjesto za roštilj
                                      500 m2 modernih šatora ( pod, ugrađeni točionici, roštilji ...)
                                      motocikli ( pucači ) neće moći prići bini, šatorima, točionicima, roštilju
                                      na centralnom mjestu će biti "komandni centar" sa dežurnim članovima KNEZ R
                                      TOMI VEGH će izvesti još dvije predstave u kampu, petak i subota prije podne,a biće i
                                      specijalna tačka u sklopu  defilea u petak


KACIGA GLAVU ČUVA - A MOZAK SVE OSTALO
 
Nadam se da se vidimo i ove godine!  (y)

Jedino me muci sta prosle godine nisam nasao tih pet jezera...  :LOL:
 
tenere said:
Nadam se da se vidimo i ove godine!  (y)

Jedino me muci sta prosle godine nisam nasao tih pet jezera...  :LOL:
Ma ... ima da ih iskopamo... mada, ni u "lovačkom" gulašu nikada nisam vidio lovca, kao ni u "vojničkom" pasulju vojnika ( ali poslije preko - nekoliko piva , sve je moguće )  :D :D :D
 
FERDINAND said:
Ma ... ima da ih iskopamo... mada, ni u "lovačkom" gulašu nikada nisam vidio lovca, kao ni u "vojničkom" pasulju vojnika ( ali poslije preko - nekoliko piva , sve je moguće )  :D :D :D

Znaci isti scenarij kao i prosle godine.. Hektolitri jelen piva(mada mi isto nije jasno kako od jelena naprave pivo) i vidjet cemo i jezera i planine i zvjezdice..

Jel imate kakav smjestaj za preporuciti?  Prosle godine smo spavali u hotelu "Ima dana"
 
ovo bi se moglo otići ove godine ako bude šoldi,Vukovi su premjestili svoj datum za tjedan posle pa tako da ću gledati da dođem a još netko samnom (y)
ajde se upišite u kalendar susreta na našoj web stranici pa ću ja odobriti,upišite se prvo među klubove pa onda u kalendar tako da mogu ubaciti odmah logo www.mk-siroki.com
 
tenere said:
Znaci isti scenarij kao i prosle godine.. Hektolitri jelen piva(mada mi isto nije jasno kako od jelena naprave pivo) i vidjet cemo i jezera i planine i zvjezdice..

Jel imate kakav smjestaj za preporuciti?  Prosle godine smo spavali u hotelu "Ima dana"

Ponuda smještaja, fotosi soba - apartmana, cijene, lokacije, udaljenost od kampa... kao i ostale servisne informacije kačim od sutra.
 
Pa da krenemo i sa ponudom smještaja.

Prvo ono najskuplje i... najbolje - ETNO SELO STANIŠIĆI.

Udaljenost od kampa oko 5 kilometara.

Cijena smještaja od 31 - 154 evrića.

Tu vas vodimo na izlet u petak 31.07.  oko 17,00h. Naravno, biće i nešto da se popije, časti predsjednik MK KNEZ R ( u ime kluba   :D :D :D )

www.etno-selo.com


 
necemo ni ove godine izneveriti,spremno se ceka taj dan.a sto se tice ovih 'jezera', 'jelena','lovaca','vojnika',sve cemo ih vidjeti ako popijemo piva ko prosle godine,zato molim gospodu iz Siska,TENERE,MRGUDA,KURUZA I druge da se naostre jer vidim ocekuje se LUDNICA!!!!!!pozdrav domacinima i vidimo se!!!!!!!
 
Pa kad tako lijepo moliš red je da se i vidimo tamo.  :mrgreen:  :mrgreen:
Nisam baš planirao ići jer 04.08. idemo na more ali evo sad si mi dao misliti.  :misli:
 
FERDINAND said:
Ponuda smještaja, fotosi soba - apartmana, cijene, lokacije, udaljenost od kampa... kao i ostale servisne informacije kačim od sutra.


Presidente samo da znaš nismo zaboravili Kulen  :wink:
Ove godine i on stiže sa nama ,za vas  (y)
 
frog said:
Presidente samo da znaš nismo zaboravili Kulen  :wink:
Ove godine i on stiže sa nama ,za vas  (y)

Uh... KULEN... već sam žedan.  :hrana:

Da ne zaboravim, za najbržeg će biti i neka nagrada... nije nešto, tek za popiti... 1.020,00 KM + pehar - krigla + zahvalnica + majica + poljubac hostesa + ...

Još da nagovorim i one "KULENE" iz Osijeka, braću Karaliće i ostale, da dođu... nismo se vidjeli 20 godina od "Majskih susreta", pa do prošle godine u Umagu.
 
mrgud_sk said:
Pa kad tako lijepo moliš red je da se i vidimo tamo.  :mrgreen:   :mrgreen:
Nisam baš planirao ići jer 04.08. idemo na more ali evo sad si mi dao misliti.  :misli:
nebi se ja puno mislio,nego se vi DOpredsjednice pakujte pa put pod tockove,a na more idemo od10.08.
 
milesurcin said:
nebi se ja puno mislio,nego se vi DOpredsjednice pakujte pa put pod tockove,a na more idemo od10.08.

Sad znam gdje ću biti onaj vikend 15.08. To mi je baš uz put iz Vodica. :mrgreen:  :mrgreen:
 
mrgud_sk said:
Sad znam gdje ću biti onaj vikend 15.08. To mi je baš uz put iz Vodica. :mrgreen:  :mrgreen:
nego sta!!!,bice i neki jelen,pa ponecemo i nesto za nasjeckati,ali prije svega zagrijavanje u Bijeljini!!!!!!!!!!!
 
Nastavljamo sa ponudom smještaja :

HOTEL DRINA

http://hoteldrina.net

Cijene... prošlogodišnje  (y)

CIJENE SU U KM ( konvertibilna marka ) ...... 1 EURO = 1,95 KM.... što bi rekli , ono što piše prepolovite i to je to u evrićima.

 
FERDINAND said:
Uh... KULEN... već sam žedan.  :hrana:

Da ne zaboravim, za najbržeg će biti i neka nagrada... nije nešto, tek za popiti... 1.020,00 KM + pehar - krigla + zahvalnica + majica + poljubac hostesa + ...

Još da nagovorim i one "KULENE" iz Osijeka, braću Karaliće i ostale, da dođu... nismo se vidjeli 20 godina od "Majskih susreta", pa do prošle godine u Umagu.


Možete se i provozati do nas 17,18-07. na jednu degustaciju Kulena  (y)
Čisto da probaš kvalitetu
Ovo če vas čekati na ulazu + rakijica  (y)


 
frog said:
Možete se i provozati do nas 17,18-07. na jednu degustaciju Kulena  (y)
Čisto da probaš kvalitetu
Ovo če vas čekati na ulazu + rakijica  (y)



Ovo se ne odbija... zagolicao si još trojicu degustatora  :D  , inače učesnika prvog okupljanja ( prije uhu... 33 godinice  :misli: ) na poligonu AMD SLAVONAC, u Čepinskoj cesti.

Kod nas neće biti takvog kulena... ALI će biti...  :D :D :D