MK KNEZ "R" , BIJELJINA, 20. DANI GRMLJAVINE, 30., 31.JUL, 01.,02. AVGUST

Added to Calendar: 30-07-09, 31-07-09, 01-08-09, 02-08-09

Još jedna ponuda za smještaj, MOTEL PERIĆ -  3 kilometra od kampa.

Cijene su u KM ( konvertibilna marka - prepolovite i računajte toliko evrića )  :misli:
 
Morali smo da malo "prekrojimo" muzički program.  :misli:

KERBER nam neće moći nastupati ( niko nije kriv - osim mene  :mrgreen: ).

"Selimo" Đorđa Davida iz petka u subotu, a u petak PRVI PUT NA MOTO SKUPOVIMA....REGINA naravno, sa repertoarom prilagođenim za ovakva dešavanja.
 
Dobili smo od sponzora jednu kvalitetnu integralnu kacigu.

Kaiga je dar prodavnice MOTO MOTO... vlasnik Boban Lazić Nosinja Signum... onaj što je ove godine vozio 24 SATA LE MANA.

Daćemo je, kao nagradu, najžešćem, najbržem  "picojedu".  :D :D :D

Izabraćemo sedam takmičara koji će imati zadatak da što prije pojedu mega - giga - ultra - ljutu veliku picu. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Po jedan predstavnik " Bajkerske Republike BiH"..."Bajkerske Republike Makedonije"..."Bajkerske Republike Slovenije"..."Bajkerske Republike Srbije"... "Bajkerske Republike Hrvatske"... "Bajkerske Republike Crne Gore" ... i bajkeskog ostatka svijeta...će da jedu picu, ljutu, najljuću i ... još ljuću.... ko prije pojede - njemu kaciga.

Ukoliko bude više prijava iz jedne "republike" - takmičara - finalistu izvlačimo iz šešira. 
 
To se neće znati do subote. Uvijek je tako. Na početku svi idu, a kad treba krenuti nema nikoga.  :mrgreen:
 
... šatore,  binu, WC kabine, tuševe... smo već montirali...  :whistle:
... navatali smo bikonju... uhranili jaganjce i prasiće...
... stavili u komoru 400 buradi piva + flašice...

Ovo...tek da ne pomislite da smo neozbiljni.  :wink:
 
FERDINAND said:
... šatore,  binu, WC kabine, tuševe... smo već montirali...   :whistle:
... navatali smo bikonju... uhranili jaganjce i prasiće...
... stavili u komoru 400 buradi piva + flašice...

Ovo...tek da ne pomislite da smo neozbiljni.  :wink:
a prisivke,,...jesi spremio??nemoj da nema kao prosle godine!!!!!!!!!!!!!!!pozdrav za organizaciju!!!!!!!!!!!!!!!
 
milesurcin said:
a prisivke,,...jesi spremio??nemoj da nema kao prosle godine!!!!!!!!!!!!!!!pozdrav za organizaciju!!!!!!!!!!!!!!!
Mile izgleda da si ti spremniji nego Knezovi  :LOL:
 
Putokazi  prema kampu vjerojatno postoje da se ne izgubimo ..... vidimo se.
 
Handžar said:
Putokazi  prema kampu vjerojatno postoje da se ne izgubimo ..... vidimo se.

bio i nevidjoh nijednog znaka prema kampu..onako iz sjecanja iz 80 i neke otpirlike potrefim i onda me jedan Bijeljinac odvede do kampa..hvala
odlicna motorijada i sve je O.K.  samo je bilo prevruce


 
staza duzine oko 300m..cesta losa,neravna..ali je bio veoma velik broj gledatelja..nema klasa..sve je islo u open ...


finale i pobjenik Franjo Marić Vinkovci...
 
Bio od četvrtka do nedjelje i moram reći da je meni ovo najbolji moto susret u susjednoj nam BiH. Pohvale organizatorima i vrlo gostoljubivim domaćinima. Pozdrav !
 
Susret je bio na nivo sve ok pozdravljam prezidenta koji se jako trudio i bio na svakom mjestu i ostatak ekipe jako ažuran u biti sve ok ja sam nastavio put i javljam se iz Istanbula pozdrav svima koje sam upoznao i ekipi iz Konaka gdje sam bio smješten......
 
Handžar said:
Susret je bio na nivo sve ok pozdravljam prezidenta koji se jako trudio i bio na svakom mjestu i ostatak ekipe jako ažuran u biti sve ok ja sam nastavio put i javljam se iz Istanbula pozdrav svima koje sam upoznao i ekipi iz Konaka gdje sam bio smješten......
POZDRAV I SRETNO PUTOVANJE!!!!