MK KOCKARI organiziraju tradicionalnu moto budnicu 1. 05.

slikar

New member
      mk KOCKARI organiziraju 01.05.  tradicionalnu moto budnicu u Dubravi (kraj Vrbovca) koja se kod nas održava od 1968. god. a zadnjih 6 godina u organizaciji našeg kluba.

        krečemo iz kluba u 5 sati
        u Čazmi smo u 6 sati
        u Vrbovcu smo u 7 sati
        u Gradecu smo u 8 sati
        gablec u klubu u 9 sati
        ostatak dana popunjen vožnjama i klopom
   
  Ovim putem se ograđujemo od svih koji ruže van dogovorenog vremena ili nisu sa nama
 
      ako ste zainteresirani skinite auspuh i pridružite nam se bez obzira na vremenske uvjete


      tel.  ferko  : 098 481 980
              gile    : 098 164 64 36

 
Zbog nerazumijevanja plavaca i novog zakona o decibelima bojim se da budnica bude otkazana, detaljnije ce vjerojatno napisati cijenjeni predsjednik MK Kockari!
:(
 
nažalost nakon 42 godine budnice za prvi maj, ove godine je neče biti.Nebi okrivljaval nikoga jednostavno je postalo pre komplicirano za organiziranje , pogotovo zakonski okviri.
  Hvala na razumjevanju


                          predsjednik MK KOCKARI
 
Danas ujutro sam slušao BBR na temu Budnice u Bjelovaru (ja mislim da je bio riječ o BJ) na kojem su pripadnici policije nekaj kenjali buka ovo, ono, da će isključivati iz prometa prebučne, ovakve i onakve, ali da će MK Bjelovar to organizirati. Pretpostavljam da će to biti u subotu. Policajac je jednostavno popljuval taj događaj i cijelo vrijeme spušta voditelja emisije, kao da on huška motoriste, uglavnom meni je lik koji predstavlja policijota, a mislim da je iz BJ jednostavno prenadobudan bio cijelo vrijeme emisije, ali kao dopustiti će događaj.
Pa kak oni mogu to onda napraviti? 
 
Pa u tvom postu se nalazi i odgovor, iz prometa ce iskljucivati prebucne, e sad, ko od nas desetak nebude prebucan bez auspuha?!?!
I ja sam nesto nacuo da u Bjelovaru dopustaju ALI sa auspuhom, naravno!
Ispalo je opet da mi kao neka udruga koja je to htjela napravit kak se spada i pod nekakvim nadzorom i organizirano budemo spusili, a sigurno se bude naslo pojedinaca koji budu bucili cijelu noc i bjezali pred policijom sa nereganim motorima i bez vozackih dozvola...
Sranje uglavnom!