MK "KOMPRESIJA" ĐAKOVO-3.moto beach party "jezero Borovik"02.06.2012

Added to Calendar: 02-06-12, 03-06-12

KAMENI DJ

New member
3. MOTO BEACH PARTY „JEZERO BOROVIK“, SUBOTA, 02.06.2012.

     
      I ove godine u organizaciji moto-kluba „KOMPRESIJA“ Đakovo, u srcu Slavonije na ostacima Panonskog mora, vrši se            „kompresija“ na poznatim nam plažama jezera Borovik…
      Moto Nacijo, Svi ste pozvani i dobro došli,
      Camping´s kao i Beach´s oprema (po mogučnosti: obavezni)..,
      u...z vrlo povoljne cijene, kupanje, logorsku vatru i sve ostalo ugodno druženje ZAGARANTIRANO,
      (h)ladni PAN će Vam osvježiti (noć i..) DAN kao i ostali rashladjeni napitci;

      SVA PRIKUPLJENA SREDSTVA IDU U HUMANITARNU SVRHU,
      ZA POMOMOĆ RADU UDRUGE KLUB "NEVEN" KOJI OKUPLJA ZA ŠTIČENIKE DJECU SA POSEBNIM POTREBAMA I MENTALNOM RETARDACIJOM NA PODRUČJU GRADA ĐAKOVA!

      ZA SVE MOTORISTICE I MOTORISTE:

      SUBOTA:

      -MEDICA DOBRODOŠLICE
      -FREE CAMPING
      -FREE BEACH
      -LIVE MUSIC,
      -DRINK © FOOD
      -FREE ČOBANAC

      NEDJELJA:

      -COFFE (na žaru)
      -DORUČAK, TRADICIONALNE PANONSKO-MORSKE DELICIJE,
      (SAMO KOD KOMPRESIJE) ……. SRDELE (na tanjurači…)
      -NAĆI ĆE SE JOŠ PONEŠTO ZA SVE KOJI KRSTARE NA 2 (DVA) GUME (KOTAČA)

      GARMIN: N 45 23.486 E 18 11.388



      VIDIMO SE ZA KOJI DAN,

      (Sunce u glavu, vjetar u ledja…)

      Contact:
      - Kameni………091/ 532-89-42
      - Ivica.(FJR)…...091/251-45-61

      „COME IN PEACE OR GO AWAY“
 
  (y) Kemeni

- za sada još nije u kalendaru, pa pratim ovako, iako se preklapa sa ...
 
DADO+ said:
  (y) Kemeni

- za sada još nije u kalendaru, pa pratim ovako, iako se preklapa sa ...



Biti će Dado....puno faktora diktira kada će se(kada se može)napraviti ovakav susret..evo mi sretni da ga možemo napraviti u ovom terminu kada ima najmanje gužve u ovom dijelu lijepe naše..blizu je i Bosna, pa kod velikog broja moto susreta neizbježna su sitna preklapanja....i zbog jezera(mogučnost kupanja i kampiranje) bilo je potrebno pomaknuti termin prema toplijim danima :wink:..

pozzz.i navratite malo i ovdje odmoriti dušu u prirodi i nadisati se čistog zraka (y)
 
suza do groba said:
prva liga  (y) iako je prnjavor taj vikend nama slavoncima je djakovo draze!  :jesus:

Samo polako pa po gasu 8)....kamp je velik..klopa če biti topla a piće hladno..čisti zrak, pogled na jezero i šumu..sadržaja ima i za klince i klinceze, a vrijeme če nas valjda poslužiti :misli: :mrgreen:

..samo dođite (y)
 
Kameni dj said:
Samo polako pa po gasu 8)....kamp je velik..klopa če biti topla a piće hladno..čisti zrak, pogled na jezero i šumu..sadržaja ima i za klince i klinceze, a vrijeme če nas valjda poslužiti :misli: :mrgreen:

..samo dođite (y)
tesko je naci termin,susreta je stvarno mnogo..ali vi ste taman uboli kak treba  (y) nadam se samo da ce do tada malo otopliti pa da taj ugodjaj bude potpun..uvijek je lijepse otic na takav susret u prirodu  (y) nista ne obecajemo..nadam se da se vidimo  :021:
 
Kameni dj said:
Samo polako pa po gasu 8)....kamp je velik..klopa če biti topla a piće hladno..čisti zrak, pogled na jezero i šumu..sadržaja ima i za klince i klinceze, a vrijeme če nas valjda poslužiti :misli: :mrgreen:

..samo dođite (y)

Samo vi osigurajte dovoljno drva jer ako opet dođe "ložač" da ne pofali... :LOL: :LOL: :LOL:
 
švagan said:
Samo vi osigurajte dovoljno drva jer ako opet dođe "ložač" da ne pofali... :LOL: :LOL: :LOL:

Baš juče naručivali "pojačanu čezu" drva jer smo se sjetili našeg dragog kolege "NIGHT FIREMAN-a" :misli: :mrgreen:....al opravdano..trebalo mu žari za "đezvu" kave u pol five ujutro 8)....legenda (y)
 
....pripreme idu po planu 8)....cesta do Borovika u ispravnom stanju ali oprezno sa brzinom jer je puno zavoja i neki nisu baš pregledni(pogotovo za one koji prvi puta idu do Borovika)....skretanje kod Bijele Vile(nije selo) prema Boroviku biti će osnačeno sa MOTO strelicama i od smjera Našica i od Đakova....

....u kampu je poznata "Zvonina" drvena bajta gdje čemo se baviti tekučom i krutom "problematikom" :mrgreen:....biti će i natkrivenog prostora da nas neubije sunce a možda i kiša..prognoza se mijenja iz sata u sat :misli:nadamo se suncu (y)

....priroda je full zazelenila a kamp može primiti puno motora i šatora :D..sa medvjedima smo dogovorili da ostanu spavati u Lici :mrgreen:..




jedna prije plakata..



 
:afro:  Opet red pive, red klope,, pa tako do jutra.. :D :D :D (y)
 
Ima li kakav solidan put za Borovik iz pravca Pleternice/ Broda ili baš moram za Našice. (nisam nikad bio tamo pa zaista ne poznam situaciju).
 
Bart1 said:
Ima li kakav solidan put za Borovik iz pravca Pleternice/ Broda ili baš moram za Našice. (nisam nikad bio tamo pa zaista ne poznam situaciju).

- vidi i javi kakva je, iskreno tu još nisam prošao (od Čaglina, pa dalje)
 
Već sam to pregledao u auto ruteru, samo nebih htio da me iznenadi nešto tipa šumski put ili makadam, samo asvalt dolazi u obzir i to solidan, ako taj put to ne zadovoljava , onda paravac Našice pa Borovik.
 
Bart1 said:
Već sam to pregledao u auto ruteru, samo nebih htio da me iznenadi nešto tipa šumski put ili makadam, samo asvalt dolazi u obzir i to solidan, ako taj put to ne zadovoljava , onda paravac Našice pa Borovik.

:neznam:

sve sam uglavnom okolo prošao, ali ovo ne -  :misli: kad bi i išao tamo, ak' nije ovaka prilika

- na planeru kažu da je asfalt, baš me zanima taj "prečac"  - možda se netko javi  (y)
 
Bart1 said:
Ima li kakav solidan put za Borovik iz pravca Pleternice/ Broda ili baš moram za Našice. (nisam nikad bio tamo pa zaista ne poznam situaciju).

tebi je najlogičnije preko našica al postoje i alternative...

pleternica-djedina rijeka- ruševo - paka - levanjska varoš ..... u levanjskoj možeš skrenut prema breznici đakovačkoj i preko paučja se spustit na borovik zguza,to ti je najkraći put al imaš 10 - 15 km makadama kroz šumu....

ili u levanjskoj nastaviš ravno prema đakovu pa klasika preko drenja na borovik.... to je sve asfalt i ok je cesta za provozat se.... a vratiš se kući preko našica

btw : ako ti se da pogledaj u breznici đakovačkoj ovo velebno zdanje (karmelićanski samostan) gdje navodno u tisućama kvadrata žive samo 22 redovnice  :shock:
 
DADO+ said:
- vidi i javi kakva je, iskreno tu još nisam prošao (od Čaglina, pa dalje)

tu se nemože proći,možda pješke samo  :mrgreen:....probao sam jednom  :wink:

od vlatkovca možeš još asfaltom do zdenkovca i gotovo....
 
Kolega hvala na iscrpnom odgovoru, već sam imao loših iskustava sa ucrtanim putevima u  auto ruteru, doista neke od njih možeš proći samo pješice, nema šanse niti da terenac prođe koliko su ti putevi zapušteni i van funkcije.