Mk Legenda -Đurđevac

ZZveR 14

New member
2ljj1ug.jpg


Evo konacno i kod nas moto klub  8)  :mrgreen: 
ako sam fulao temu  molio bi da se pobriše ili premjesti
 
nisi fulao ništa, osim što kad si već otvorio temu, slobodno dodaš i koji detalj više  :wink:
 
ZZveR 1 said:
2ljj1ug.jpg


Evo konacno i kod nas moto klub  8)  :mrgreen: 
ako sam fulao temu  molio bi da se pobriše ili premjesti
neznam, neznam, mislim, imat ćete neugodnosti. Trodjelna oznaka hmm, hmm
 
kad 1,5 godina idem redovito u birtiju 8)  Trodjelna oznaka znaci MC .  ja slabo citam teme al bogami kolege koji su radili na osnivanju izgleda da uopce nisu culi za neka pravila, nadam se da ce se to sanirati    :zid: 
 
Pozdrav susjednom klubu u Đurđevcu i želim vam puno zajedničkih kilometara. Moram se nadovezati i na to sto je rekao; buki , dečki trebali bi imati jednodjelnu oznaku ako je MK.
Naravno ovo je dobronamjerni savjet da nebi u buducnosti imali neugodnosti ! Sve naj u vašem radu žele vam susjedi iz Bjelovara MK.Mist Riders  :bananapivo:
 
puno sretnih km, vidimo se.... (y)  :piva: :skuter:
 
ZZveR 1 said:
kad 1,5 godina idem redovito u birtiju 8)  Trodjelna oznaka znaci MC .  ja slabo citam teme al bogami kolege koji su radili na osnivanju izgleda da uopce nisu culi za neka pravila, nadam se da ce se to sanirati    :zid:  
Mislim da je  trodjelnost ovog znaka kluba upitna,lenta gore i lenta dolje je vezana za središnji dio znaka no to sad nije bitno jer je znak kluba malo dorađen.
 
mislim da je kolega sve rekao o logu,znači malo je dorađen da nebi bilo neugodnosti,a onaj stari logo je također bio jednodjelni,ako se malo bolje pogleda, spojeni su i gornji i donji  dio,ali nema veze ,bitno da je klub otvoren i nadam se da ćemo imati podršku i od ostalih klubova....                                                                                                                                                                                                     
 
..., i ti i kolega stavite malo naočale  :jesus:
Ali kako i sam kažeš, glavno da je klub otvoren! :pjevajuci:
 
Iako je meni osobno presmješno i nadasve glupo to sa trodjelnim oznakama...

ali evo kako bi to trebalo biti ako je riječ o jednodjelnim....

Puno sreće u radu ...  (y)
 
ne kužim, da li je u nekakvom međunarodnom patentnom uredu taj trodjelni znak zakonom zaštičen znak ili koji kur... o čemu se zapravo radi, ima hrpa tema o tom pitanju koje su otvorene i koje naprasno nestanu da se ne može ustvari ni pročitati o čemu se radi. tko tu koga i zašto??
to je isto kao da npr. nk dinamo ne dozvoljava niti jednom nogmetnom klubu da ima okrugli znak, samo zato kaj je njihov znak okrugli. to nema nikakve logike, ni veze sa zdravom pameti. logično bi bilo da jedan klub ne dozvoljava nekome nošenje njihove oznake, tj ne može više ni jedan klub imati znak onog nk dinamo koji smo uzeli za primjer, jer takav znak več postoji, ali da neki drugi klub ne bi mogao staviti u okrugli znak neko drugo slovo i svoje oznake...
zašto ne??  :misli:
može li netko konačno objasniti o čemu se tu zapravo radi, a da se to ne obriše istog trena?
jednostavno me zanima, da konačno znam koji je kur.. u pitanju i oko čega se ljudi ne slažu, umjesto da se zajedno voze i zabavljaju.
 
sisak35 said:
ne kužim, da li je u nekakvom međunarodnom patentnom uredu taj trodjelni znak zakonom zaštičen znak ili koji kur... o čemu se zapravo radi, ima hrpa tema o tom pitanju koje su otvorene i koje naprasno nestanu da se ne može ustvari ni pročitati o čemu se radi. tko tu koga i zašto??
to je isto kao da npr. nk dinamo ne dozvoljava niti jednom nogmetnom klubu da ima okrugli znak, samo zato kaj je njihov znak okrugli. to nema nikakve logike, ni veze sa zdravom pameti. logično bi bilo da jedan klub ne dozvoljava nekome nošenje njihove oznake, tj ne može više ni jedan klub imati znak onog nk dinamo koji smo uzeli za primjer, jer takav znak več postoji, ali da neki drugi klub ne bi mogao staviti u okrugli znak neko drugo slovo i svoje oznake...
zašto ne??  :misli:
može li netko konačno objasniti o čemu se tu zapravo radi, a da se to ne obriše istog trena?
jednostavno me zanima, da konačno znam koji je kur.. u pitanju i oko čega se ljudi ne slažu, umjesto da se zajedno voze i zabavljaju.

ufff.. svakih 5-7 dana netko ispali s ovakvim pitanjima.. ako ne kuzis i bas bi htio znati, google radi cuda..  :jesus:

:mrgreen:
 
mado said:
mislim da je kolega sve rekao o logu,znači malo je dorađen da nebi bilo neugodnosti,a onaj stari logo je također bio jednodjelni,ako se malo bolje pogleda, spojeni su i gornji i donji  dio,ali nema veze ,bitno da je klub otvoren i nadam se da ćemo imati podršku i od ostalih klubova....                                                                                                                                                                                                     

e to bitno da je klub otvoren da se vozimo i da se :bananapivo:  :drunk:  (y)

 
i sad bi ja nekog od clanova novootvorenog kluba pitala par stvari :wink:

kako to da ste odabrali bas ime "Legende" - to vam cool zvuci ili to ima neku pozadinsku pricu?

za sada ste odradili "legendarni ulet u prazno" s tim trodijelnim oznakama  :LOL: :LOL: :LOL:

ZZveR 1 said:
kad 1,5 godina idem redovito u birtiju 8)  Trodjelna oznaka znaci MC .  ja slabo citam teme al bogami kolege koji su radili na osnivanju izgleda da uopce nisu culi za neka pravila, nadam se da ce se to sanirati    :zid: 

ok, virtualni motorizam vam ocito nije jaca strana, petpostavljam da se onda vise vozite i komunicirate s drugim motoristima, pojedincima i klubovima
- pa kaj vam nije palo na pamet malo raspitati se kod njih, onak prijateljski uz neku pivicu :misli:

ste si vec odabrali datum za neku promociju kluba, neku festicu i tako to?
ako niste, dajet se za boga miloga konzultirajte malo s nekim postojecim klubovima u vasoj okolici, ili cete napravit i "legendarni ulet na tudji datum" :rofl:
 
oće bit ključ i banane ili će ostati otključano i normalna komunikacija ?
 
54 said:
jel ima ovo kakve veze sa podruznicom u Primostenu  :mrgreen:

sorry straš, al ovaj post ima legitimnu podlogu da ostane u temi  :mrgreen: jer poneki još nisu zaboravili taj nemili događaj (prošlo ljeto, ako se ne varam) pa bi bilo dobro da dečki iz novoosnovanog kluba vide kakvog su se "naslijeđa" primili : http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,127801.0.html
 
ako vi tako kažete Vaša preuzvišenosti ... :naklon:

:bojimse:
 
Mk Legenda povezao bi to sa ovim  http://hr.wikipedia.org/wiki/Picokijada_-_Legenda_o_picokima neznam  ako grjesim neka me isprave.
za promociju kluba i festicu kako je neko naveo ja se nadam da ce te na vrjeme biti obavjesteni od osoba koje su za to odgovorne.
i nadam se da nece biti legendarnog uleta na tuđi datum  :jesus:
 
ZZveR 1 said:
kad 1,5 godina idem redovito u birtiju 8)  Trodjelna oznaka znaci MC .  ja slabo citam teme al bogami kolege koji su radili na osnivanju izgleda da uopce nisu culi za neka pravila, nadam se da ce se to sanirati    :zid: 

mudro zboriš.