MK LIBERTAS RIDERS - Dubrovnik, 12.-14.09.2014.

Added to Calendar: 12-09-14, 13-09-14, 14-09-14

Nadam se da ce posluziti vrijeme pa da konacno dodjem kod vas. Vec dvije godine pokusavam pa se nadam da cu sad konacno uspjeti. Lijepi pozdrav iz Slavonije
 
Recenzije, nitko nista...  :mrgreen: A ja se zabavia, napia, provoza i jos iman vozacku...zakon sam po sebi
 
Libertasi hvala vam na gostoprimstvu i odličnom provodu.Party je bio do jaja i moram reći da onakav show one tete još nisam vidio čisti hard core.Dubrovačka ekipa vrhunska,to je bio vikend za pamčenje,žao mi je što nije bilo svirke u petak,ali ova godina je posebna većina svirki nam je bila kišna.Dubrovčani pozdrav i vidimo se u Omišu.
 
evo i malo slika od lokalnih tjednika a i zanimljivih komentara
http://www.dubrovnikpress.hr/index.php/component/k2/item/11984-18-fotogalerija-ludilo-na-biker-zabavi-striptizeta-gurala-lizalicu-u-sebe-pa-nudila-posjetiteljima-da-je-lizu
 
bilo je dobro,lipo se zabavili (y)
Niksa prijatelju hvala na svemu (y)
 
iako sam u petak bio sam u kampu i malog nesporazuma na recepciji, moram pohvaliti organizatore na iskazanom gostoprimstvu  (y)
 
Pozdrav Nikši i ekipi od MK Vinkovci te se ujedno zahvaljujemo na srdačnoj dobrodošlici na našem proputovanju prema Herceg-Novom!Nažalost nismo prisustvovali ove godine na Vašem moto susretu ali sudeći po slikama i komentarima vjerovatno smo dosta toga propustili! Ispravak slijedi dogodine ako ne i ranije!
Srdačan pozdrav još jednom od Joze,Ilije,Danijela i Davora te se nadamo skorom susretu i još ugodnijem druženju!
(y)