MK MORAVČE - Belovar, 15.-17.07.2011.

Added to Calendar: 15-07-11, 16-07-11, 17-07-11

PETAK:

08:00h otvorenje kampa
10:00h D.J. program
12:00h službeno otvorenje 2. Moto susreta

21:00h Ultrazvuk bend do 23:00h
-Go-Go plesaćica 23:00h-23:30h
23:30h Žanamari Lalić do 01:00h
01:00h Ultrazvuk do 02:30h

SUBOTA:
11:00h Bikerski izlet u "KURIJU ŽUNEC"
-Besplatan doručak i okrjepa za Bikere
www.kurija-zunec.hr
13:00h povratak u kamp uz D.J. program
17:00h Start defile
-Besplatan grah i piva gratis na defileu

-Nakon povratka u kamp
19:00h Bikerske igre
-utrka starih bicikla
-guranje pivske bačve motorom
-bacanje gume na cijev
    BOGATE NEGRADE
21:00h Ballbreakers AC/DC Tribute bend do 00:00h
-Striptiz i go-go plesačice
00:00h big rock do 03:00h

NEDJELJA:
-Doručak kava....

                                                          Cjenik

Piva žuja 0.5dcl:12kn
Bambus 0.3dcl:12kn
Gemišt 0.3dcl:12kn
Litra i voda:60kn
Coca cola 0.5dcl:12kn
Fanta 0.5dcl:12kn
Sprite 0.5dcl:12kn
Voda obična 0.5dcl:12kn
Ledeni čaj 0.5dcl:12kn
Jeger cola(složena):12kn
Jacki cola(složena):12kn
Jeger epruveta:6kn
Jeger & cola 0.5dcl :18kn
Jacki & cola 0.5dcl :18kn
Vodka 0.75l i 5 burna:240kn
Burn 18kn

Čevapi sa lepinjom:24kn
Pljeskavica sa lepinjom:24kn
Kobasice:18kn

     
 
Kamp je smješten iza pozornice u dubokom hladu..tak da neće bit problema sa bukom za one koji se žele odmorit....u kampu će bit WC i cisterna s tekućom vodom

...pucanje s motorom u kampu je strogo zabranjeno, u principu u kamp sa motorom mogu ući samo oni koji kampiraju....

Općenito kompletna lokacija susreta se nalazi u šumici tak da je to prava oaza za ove vručine...

Vidimo se!!!
 
karlo kramar said:
Kamp je smješten iza pozornice u dubokom hladu..tak da neće bit problema sa bukom za one koji se žele odmorit....u kampu će bit WC i cisterna s tekućom vodom

...pucanje s motorom u kampu je strogo zabranjeno, u principu u kamp sa motorom mogu ući samo oni koji kampiraju....

Općenito kompletna lokacija susreta se nalazi u šumici tak da je to prava oaza za ove vručine...  (y)  (y)    (y)    (y)    (y)  (y)  (y)

Vidimo se!!!
 
kober said:

U procesu stvaranja novog albuma i malo žeščeg zvuka formira se i novi band J'Animals u sastavu: Gordan Dragić - gitara (Skaut), Jura Geci - gitara (ex Voodoo Lizards), Emil Kranjčić - bubanj (Louder, The Kesh, ex Dead by Misktake), NIkola Vranić - klavijature (ex Voodoo Lizards, Sons on Guns), Sebastian Jurić - bas (Sane, Rokjor Soksof) / Petar Kumerle - bas (The Kesh). U ovoj paklenoj kombinaciji praši se rokenrol i novi autorski materijal sa nadolazećeg albuma Žanamari.
 
karlo kramar said:
jedino na bazenima ili zapravo što je puno bolje u potocima pive koji su već potekli  :D :D
Uh blago vama .ja se sad tek vratio sa servisa,još moram oklope staviti pa se dokoturam ak nebum preumoran , :021:
 
SVAKA VAM ČAST!!!! super organizacija, sve 5  (y)  žanamari me je odusevila, mislil sam da bude to neka romantika i takve stvari, a ona praši cjelo vrijeme dobar rock :gitara:  al nije vam bas privukla neku publiku! vidimo se i druge godine...ovu sam dosel ''ni sam neznam kud i kak'' doma... pohvala je murija na izlazu.. :police: (y)
 
sinoć sam si zaprašil motor, danas opral... većeras si budem zaprašil motor... hmm, ko zna kaj budem sutra radil  :misli:
ako me ne bude glava jako boljela...  :mrgreen:
 
(y) (y) DEČKI SVE POHVALE ZA ODLIČAN SUSRET  (y) (y) VIDIMO SE I SLJEDEČE GODINE  (y) (y)
 
josip786 said:
(y) (y) DEČKI SVE POHVALE ZA ODLIČAN SUSRET  (y) (y) VIDIMO SE I SLJEDEČE GODINE  (y) (y)

Bio sam samo sat ili dva oko ponoci, jer mi je bilo usput i iznenadilo me sto sam upao na skup oko 10 puta veci od ocekivanog.  (y)
 
Ekipo...super ste...svaka čast...ali jedina zamjerka..........ono turiranje..motorima...hmmmm......koma..nisam čula ni muziku koja je bila  supeeer    ....ali znam da bute to ispravili ...sljedeče godine.......DOLAZIMOOOOO... (y) (y) (y) :021: :D :D
 
decki svaka cast, bilo je dobro, ono bezvezno kurenje benzina malo bezveze, :police:  kaj su copili onog decka sa valjda 5 promila bili su ok ( sam mislil da bu puhanja na izlazu ), zgleda vole motore.
Sve u svemu super.
( Zuti, javil se bum za lakiranje m1800 kod tvega majstora kad dojdem sljedeci put doma na motoru )
(y) (y) (y) (y)
 
Totalna seljacija od potencijalno odlicnog susreta...bilo je motora, ljudi, abijent prekrasan...i onda majmuni koji vjerojatno nikad nece shvatiti car ovakvih stvari krenu pucati ko kreteni...uzas jedan, pitam se jel i doma tak pucaju i maltretiraju si roditelje ili to vikendom na sebe stave nindja kornjaca oklope i onda idu maltretirati posten narod...kad smo vidjeli da se motori a ni budale ne predaju pokupili smo se i otisli...uzas...

mislim da bi se susreti trebali podjeliti na one koji toleriraju turiranje/pucanje i one koji to brane...pa onda braco odi gdje te volja...

ranije popodne smo bili u stubici...sasvim druga prica...tko zna jel se u onom takodjer prekrasnom ambijentu takodjer natjecalo u disciplini kako motorom unistiti moto susret....
 
Pozdrav dečkima iz Moravča,meni je sve bilo super ,na pucanje sam naviknuo pa sam bil ispred bine slušajuči odličan bend,dečkima svaka čast,lokacija je još bolje uređena ,kamp dovoljno odvojen da se može spavati ,ma sve pet ,najel sam se kobasa ,popil sok,pogledal plesačice i prije tete otišel doma jer sam nažalost radil ujutro od 6 ,  (y)
 
Hvala svim bajkericama i bajkerima koji su svojim dolaskon dali podršku našem mladom klubu, također hvala svim klubovima što ste se u tolikom broju odazavali ( bilo je 57 prijavljenih klubova).

Mi kao klub smo dali sve od sebe kako bi fešta bila izvrsna i bila je stvarno, a što se tiće pucanja i turiranja s motorima to je vrlo osjetljivo pitanje i užasno je teško balnsirati a da pritom ne izazoveš konflikt....ali u svakom slučaju mi smo još mladi klub i svake godine nešto novo naučimo, tako i ove...stoga vas sljedeče godine očekuje još bolji, još kvalitetniji susret!!!

Hvala svima i čuvajte se na cesti!!!

MK MORAVČE-PRIGORJE
 
Samo tak  dečki....iz grešaka naučimo svi ponešto...ja sam za to da se .....  civilima plača upad.....ipak  oni nisu bajkeri...a došli su slušat besplatno bend  hmmm..nije to da ja mislim da zaradite...ali od toga mozemo platit bendove...toliko od mene...a ovima koji turiraju nisu si sami kupili motor    več  roditelji...pa neznaju...cjenit ...::(((  inače ekipo vidimo se svakak  sljedeči ..put..... (y) :021: super ste...... :D pozdrav  MK  TIGROVI