MK Motori - Grobnik

Perica

New member
Nadobudni dvojac u čijem sam sastvau kreče na Grobnik već u četvrtak ujutro, idemo ugrabit parcelu za članove kluba, na poznatoj nam lokaciju uz ogradu kod zavoja br. 2.

Za sada znamo da zauzimamo mjesta za: Emila, Gigu, Sašu i nas. S pripadajućom opremom to iznosi cca 20 metara.

Ako ima još članova koji dolaze s kombijima, autima, a treba im jesta javite da znamo produžiti HPT traku s kojom čemo besramno ograditi naš prostor.
 
hahaha..bravo majstore. Zadnji put je to bio moj zadatak, raširio sam prikolicu, auto, i dva motora a onda još poterao talijane s kombijem :mrgreen: Jebote, mogla je repka trenirat kolko sam zauzeo... :mrgreen:
 
idem i ja !!! :cheer:
nadam se da ce biti mjesta i za moj autic mali :oops:

ali ja dolazim u subotu, jel to problem :confused2:
 
Marko ..nemoj zaboravit apaurine ..u slucaju striptiza , da nebude ko i zadnji puta !!! :D :confused2:
 
Sasa MK Motori said:
Neki bi mogli ovo krivo shvatiti :?


Oni koji redovito citaju forum nece , a za one koji ne citaju i da ne shvate krivo evo o cemu se radi .. :wave:

http://www.motori.hr/forum/viewtopic.php?t=3664&postdays=0&postorder=asc&start=50
 
Maša said:
Marko ..nemoj zaboravit apaurine ..u slucaju striptiza , da nebude ko i zadnji puta !!! :D :confused2:

Da, neću zaboraviti, prošli put su mi zaista trebali !
Ne želim se ponovno dovest u takvu situaciju.

E, a jel ljudi kuže da sam ja zapravo cijelo vrijeme buljio u tebe, a striptizeta poslije samo za izgovor !?!?!

Ups !!!
:zid: :oops: :shock:
 
Previse ti info znas o tom striptizu da bi iko povjerovao u ovo drugo !!!! :nasilni:
 
Hm, da se vratimo pocetnoj tematici...
Ja dolazim u subotu ujutro sa kombijem i motorom unutra, pa ako se moze naci mjesta, ja bih molio.... :roll:
 
Perica said:
Nadobudni dvojac u čijem sam sastvau kreče na Grobnik već u četvrtak ujutro, idemo ugrabit parcelu za članove kluba, na poznatoj nam lokaciju uz ogradu kod zavoja br. 2.

Za sada znamo da zauzimamo mjesta za: Emila, Gigu, Sašu i nas. S pripadajućom opremom to iznosi cca 20 metara.

Ako ima još članova koji dolaze s kombijima, autima, a treba im jesta javite da znamo produžiti HPT traku s kojom čemo besramno ograditi naš prostor.

Ej šta bi bio bed da mi sačuvaš jedno mjesto za kombi za subotu popodne....?????
Makar mi pošalji neki broj moba da te podsjetim :)
THX....
 
KAZE je rekao da dolazi sa dva kombija i veeeelikim šatorom i da bi htio biti do Emilivog box-a... računajte na njega

P.S. čini mi se da će napokon forumaši biti u velikom broju na jednom mjestu... Pozdrav