MK Muddy - Zagreb, 11th Muddy Days, 07. - 08. 08. 2010., Blato, N. Zagreb

Added to Calendar: 07-08-10, 08-08-10

Zlatko said:
Naravno da znaš, kad si bio prošle godine.. Ajd dođi... :mrgreen:

da samo prošle,bio i u onoj šumi u lovačkom domu,na nasipu,a ovdje vam je još i najbolje  (y)
Nadam se da ćemo doletjeti  (y)
 
evo kad se deda tak ljepo najavil, da i ja najavim da mi dolazimo u 100 % sastavu (2/2)    :mrgreen:
 
Budući smo došli u grah-inspekciju, nismo se unaprijed najavili  :jesus:
Jedna kraća analiza:
GRAH = 5
PIVO = 5
SVIRKA = 5
DOMAĆINI = 5
PROVOD = 5

Sve 5! :naklon:

Posebne pohvale tajniku - znam koliko je to posla!!! (y)
 
došli smo u 22,rakije na ulazu nema :palacdolje:
parking u jebenom mraku,a o podlošcima za nogaru ni riječi :palacdolje: :palacdolje:
gore nego prošle godine :palacdolje:


jbga,tak je bilo
 
zebarac said:
došli smo u 22,rakije na ulazu nema :palacdolje:
parking u jebenom mraku,a o podlošcima za nogaru ni riječi :palacdolje: :palacdolje:
gore nego prošle godine :palacdolje:


jbga,tak je bilo

...svijetla je bilo nešto manje nego inače, a na ulazu su ti dečki, koliko sam ja vidjela, bili do dolaska striptizete, dakle i poslije 12 sati.... :jesus:
...podloške nisi dobio jer ti tamo ne treba pošto je tlo bilo suho...pa tamo ti je tlo ispod tankog sloja trave kamenito... :misli:
...žao mi je ti je bilo gore....nije očito bio tvoj dan... :mrgreen:...meni je bilo fantastično.... (y)
 
trxa said:
...svijetla je bilo nešto manje nego inače, a na ulazu su ti dečki, koliko sam ja vidjela, bili do dolaska striptizete, dakle i poslije 12 sati....


oni su bili al rakija NE :palacdolje:
 
bili moja zakonita i ja, susreli puno dragih nam ljudi, atmosfera blago opuštena, muzika vrhunska, cijene primjerene, ambijent kao i uvijek odličan, prihvat gosti, domačinski, ma sve 5, samo Renault 4, Delta 3, UK - 2 i Formula 1...
u svakom slučaju divno smo se proveli i zabavili, čestitke organizatorima.
 
evo i mene, ja sam bio samo kratko u sub jer mi je bilo jako loše, nalijao sam se dan ranije pa nisam bio sposoban za niš!  ono kratko što sam bio moram reć jeo sam grah bio je prehebeno predobar svaka čast!  ekipa je isto bila dobra sve poznate njuške i dobri frrendovi nema zamjerke nimalo


zebarac said:
došli smo u 22,rakije na ulazu nema :palacdolje:
parking u jebenom mraku,a o podlošcima za nogaru ni riječi :palacdolje: :palacdolje:
gore nego prošle godine :palacdolje:


jbga,tak je bilo

da si flegma imal bi dašćicu u dodatnoj opremi a ekipu na ulazu sam ja vidio u 23 kad sam odlazio znači bili su tamo

a kaj se mraka tiče to je bilo zbog romantike  :mrgreen:
 
Sve pet, kao i svake godine kod Muddy-ja  (y)
Zlatko, pivu bumo popili negdje di nećeš morat biti na šanku,roštilju i uz kotao (u isto vrijeme) :mrgreen: (y)
 
Susret je bio odličan!

Mi smo se super zabavili. Nadamo se da ste se i vi zabavili uz našu svirku. Malo nam je striptiz i djeljenje zahvalnica rastjeralo odličnu publiku, al šta je tu je.
Grah je bio prejeben!
Hvala domaćinima na svemu! Hvala i dečkima iz Mapache bluesa na svemu (odlična svirka dečki).

Pozdrav od gljiva!
 
zebarac said:
došli smo u 22,rakije na ulazu nema :palacdolje:
parking u jebenom mraku,a o podlošcima za nogaru ni riječi :palacdolje: :palacdolje:
gore nego prošle godine :palacdolje:


jbga,tak je bilo

Pa to je sve vrlo jednostavno objasniti. Mrak je bio, ali podlošci zbilja nisu trebali. A što se tiče rakije, evo bili mi na jednom susretu(ne navodim kojem, ne želim ih prati u ovoj temi), subota je i na ulazu nema nikog, naravno nema ni rakije, došli oko 19.00 sati(bili i u petak, isto nikog nema na ulazu!!!). Kad tamo, oko 20.00 ekipa stavlja stol na ulaz i vadi rakiju...nakon kaj su se već svi vratili iz defilea. Vrlo racionalno! Jer da su cijeli dan točili rakiju ne bi je imali ni do 17.00 sati, a ovako oni koji su došli u 22.00 kao ti kod Muddy-a nisu imali primjedbe.
A nas 500-tinjak ...pa ko nam je kriv kad rano dolazimo!
Tako, ako im je ponestalo rakije u 22.00, vjeruj mi u 20.00 imali su je u veeeeelikim količinama!
 
Odličan susret!!!! (y)
Nažalost, nismo ostali kampirati, pa smo otišli malo ranije... :(

Rakija 5...
Ali grah, definitivno jedan od boljih ako ne i najbolji (naravno poslje našeg  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:)
Bendovi odlični!!!!

Vidimo se i sljedeće godine, ali sa šatorima (y)

Pozdrav od Jalnih!
 
Baš je bilo guba, vrlo cool susret (y)
Super kad se moš' cijelu noć družit sa Škljocom i Šankom!
Bendovi +++5, osobito Lude Gljive!!!

PS
Ispričavam se vlasniku male crne mačke, mislim da sam je popišal.
 
Moto klub " Muddy " - Zagreb se zahvaljuje svim klubovima i pojedincima koji su bili na našem 11. moto - susretu, a koji je ujedno i naš zadnji moto - susret kao takav.

Sa naše strane gledišta, sve je proteklo OK, ljudi je bilo više no ikad, muzika izvrsna kao i grah, striptizeta također dobra ( 30 minutni nastup, no ostaje problem niske pozornice pa je nisu svi mogli vidjeti. Prijedlog je bio spojiti stolove, ali bilo je preopasno - skliski stolovi i njene vrlo visoke pete, pa se odustalo od toga.. )
Nadam se da je svima ( manje - više ) bilo dobro.

Mislim da u vrijeme kada je "kolega" zebarac bio na ulazu, jedan od dvojice koji su bili na ulazu došao je do mene, i rekao da nema više rakije. Ja sam mu dao još 2 x 1,5 litru, tako da mislim da se ta rakija razvukla do cca 23:30 sati, i da je rakije bilo dovoljno..
Kolega "zebarac" je trebao pitati nekog iz kluba, ako je toliko želio popiti rakiju, i oni bi ga uputili do mene, a ja uvijek u svojoj pljoski imam dobre rakije za "prvu pomoć"! No, dobro, ne dao Bog većeg zla.. Podlošci za nogare nisu bili potrebni ( objašnjeno u par postova prije ), a rasvjeta je ove godine maknuta, jer je prošle godine bila opaska da smo kao " pilići u inkubatoru ", a i zbog ograničenja u broju potrošača struje..

Eto, to je bio jedan kratak rezime susreta, a pošto je ovo bio zadnji, nažalost, nećemo moći otkloniti gore navedene nedostatke  :mrgreen:

P.S. Dosta klubova nije podiglo zahvalnice, pa ako me vide bilo gdje, slobodno me mogu kontaktirati, jer ću ja zahvalnice voziti sa sobom na motoru..

Pozdrav!
 
Žao mi je ako je takva odluka da je ovo zadnji suret. Bilo je jako dobro, a u proteklih 11 godina napravili ste odličan posao(nešto iz iskustva, nešto iz priče drugih).
Zlatko, tebi kapa dolje  :naklon: naradio si se i ne čudi me da ti je dosta. Ako promijenite odluku, vidimo se i opet.