MK POSAVAC - Orašje (BiH), 30.04. - 02.05.2010.

Added to Calendar: 30-04-10, 01-05-10, 02-05-10

kad čete se više okanit te naplate ulaza :misli:
Zašto civili plačaju manje ulaz od motorista?Mi platimo 10km cigo 2km i još me svake 2min žica marku. :palacdolje:
Nemojte zlonamjerno shvatit kritiku,znate da vas volim i dolazim kod vas godinama.
 
RideHard said:
koliko se placa ulaz ove godine?
Zašto je uvjek problem taj upad

Koga briga 5eur tamo ili vamo
 
Free Ridersi iz Slav. Broda dolaze svakako... (y) :bananapivo:
 
Munja said:
vas smo naterali da prestanete naplačivati još njih i :party:

Ma valjda će biti neki roštilj pa 1.MAJ je il se ja varam
 
dali se moze u petak kupit ulaz za oba dana i koliko to kosta..
 
MarkoS said:
Naravno da smo i mi iz MK "Cvelf" Gunja na popisu za dolazak i to onom "sigurno dolaze"  (y)

Ja ću nažalost morati doći sa autom, izdala me Hondica ali neznam još koliko, kada se otvori srce znat ću detalje :(
 
mr.mee said:
također  (y), MK Nightmares
Bili u subotu, nije bilo lose (y), ali malo smo se iznenadili cijenama koje su na razini HR i nazalost - nepopularna naplata ulaza bikerima postoji i dalje... :(
 
U ime MK"Posavac" zahvaljujemo se cijeloj bikerskoj populaciji koja je posjetila i uvelicala
nase jubilarne 20.moto susrete  (y)
 
stigli i mi (sretno i mokro) kućama
zahvaljujemo domaćinima na svemu
bilo je  (y)
 




defile...

http://s307.photobucket.com/albums/nn286/Six1007/?action=view&current=susretiorasje2010.flv
 
Bilo je super  (y) hvala na gostoprimstvu ...

I jedno pitanje svima koji su bili tamo, je netko uslikao onu budilicu "ROKERA" ??? Da ga vidim...  :box:
 
Six said:




defile...

http://s307.photobucket.com/albums/nn286/Six1007/?action=view&current=susretiorasje2010.flv
Six svaka cast uvijek prvi imas slike i snimke  (y)
 
mk bulls je prisustvovao  :D vašem moto susretu i bilo je sve 5  (y)

čak smo se uspjeli i napiti s kolegama iz našica......hehehehe.....

pozz svima i vidimo se  (y) (y)
 
pokrao neke slike pa kreirao vlastiti album koji izgleda ovako.. započeo ga sa lijepom curom normalno  :LOL: