MK PREDATORS WinterParty - Bjelovar 03.02.2007.

Added to Calendar: 03-02-07

r1 vtc said:
vidimo se da ,,,i u boljem raspoloženju,jel čte ič u ludbreg sad?
,,,sumnjam za Ludbreg ,,mislim da je ovo što se tiče Winter party-a ,,šlus  :)
,,sad skupljamo kondiciju,,lovu i sve što je potrebno za nadolazeće moto-susrete,,ipak je veči  gušt ići na susrete s "PILAMA"  :D

Sip said:
Zao mi sto te gripica zezala, ja sam isto vrlo brzo otisao (zena me stegla) pa se nismo stigli ni posteno izljudikati :) Nadam se da ce jos biti prilika :piva:

,,ma naravno  (y) ,,kak vidim,,Miro već planira biti na kRRndiji za vikend,,glede prognoze,,kaže oko 16°  :shock: iak  :misli: sumnjam ,,al bumo vidjeli ,,ak bu zaista tak,,viđamo se  (y) :piva:
 
Sip said:
Zao mi sto te gripica zezala, ja sam isto vrlo brzo otisao (zena me stegla) pa se nismo stigli ni posteno izljudikati :) Nadam se da ce jos biti prilika :piva:
misliš policija u virovitici te stegla a ne žena  :misli:
 
Zorro said:
,,,sumnjam za Ludbreg ,,mislim da je ovo što se tiče Winter party-a ,,šlus  :)
,,sad skupljamo kondiciju,,lovu i sve što je potrebno za nadolazeće moto-susrete,,ipak je veči  gušt ići na susrete s "PILAMA"   :D

,,ma naravno  (y) ,,kak vidim,,Miro već planira biti na kRRndiji za vikend,,glede prognoze,,kaže oko 16°   :shock: iak  :misli: sumnjam ,,al bumo vidjeli ,,ak bu zaista tak,,viđamo se  (y) :piva:
ma nema ništa do ljeta i ljetnih susreta,,,,  (y) znači rđava škljoca je prvi na koji ideš ?kojeg je to  :misli:
 
r1 vtc said:
Misliš policija u Virovitici te stegla a ne žena   :misli:

Dobro kako znas :misli: :mrgreen: da su me pokusali steci 8)
 
r1 vtc said:
ma nema ništa do ljeta i ljetnih susreta,,,,  (y) znači rđava škljoca je prvi na koji ideš ?kojeg je to  :misli:
,,prošle godine su imali 18.03. ,,ove godine ih nema još u kalendaru  :misli: ,,a valjd bude otprilike isto kak i dosad  (y)
 
Sip said:
Dobro kako znas :misli: :mrgreen: da su me pokusali steci 8)
a kak nebi znao sve se zna  :LOL:
opet si se izvuko.
pričo sam s borisom pa mi reko kak si imo jutarnje razbuđivanje  :mrgreen:
 
Zorro said:
,,prošle godine su imali 18.03. ,,ove godine ih nema još u kalendaru  :misli: ,,a valjd bude otprilike isto kak i dosad  (y)
a hočeš ič  u veliki bukovec ? mislim da je to onda nakon škljoce  :misli:
 
odluka je ipak pala da se ide u bjelovar sta se uspostavilo kao dobar odabir.Evo i par slikica
 
r1 vtc said:
a hočeš ič  u veliki bukovec ? mislim da je to onda nakon škljoce  :misli:
,,možd bi ipak bilo bolje da me pitaš,,na koje susrete neću ič (pogotovo na ove nama bliže)  :mrgreen:
 
Pozdrav društvu koje je bilo u našem gradu  :peace: :hello:!!!
Nadam se da ste se dobro zabavili, Predatori su se trudili  :klopa: :gitara: :piva: i bilo je sve OK:
Poseban pozdrav svima koji su došli motorima, a vidjelo se tu tablica odasvud  (y).
Pozdrav Jelki koju sam prvo upoznala na forumu, a zatim u živo na partiyu.
Evo i par fotki.
 
Evo još malo  :biker: :bananalove:
 
evo i pokoja odmene...
 
Zorro said:
,,prije no što postaviš fotku,,okreneš je (mislim na ovu 2. )  :mrgreen:  :jesus:
a budem drugi pot  (y)
 
danchy said:
Ma ne znam on to ....  :jesus:
tako znači... :shock: