MK PRNJAVOR 07 - Prnjavor (BiH), 31.05.-02.06.2013.

Added to Calendar: 31-05-13, 01-06-13, 02-06-13, 03-06-13

Iwa

Motorator
Susret organizuje  Moto klub "Prnjavor 07",u Prnjavoru (Bosna i Hercegovina).Planiran je 31.5. - 2.6.
S obzirom da smo prethodnih godina imali čast i zadovoljstvo dočekati priličan broj gostiju i iz Hrvatske,te ostalih susjednih nam država, koristimo mogućnost i priliku da Vas zamolimo da nam pomognete da i ove godine obavijestimo sve one koji posjećuju Vaše stranice da se susret održava..
Zahvaljujem Vam se i prije odrađenog posla.
S poštovanjem,    Boro Mijić , predsjednik Moto kluba " Prnjavor 07"

[email protected]
kontakt mob.00387 65 611 497
 
Dok nam plakat ne bude gotov da napišem nekoliko osnovnih informacija o gotovo spremnom susretu :

30.5.- uveče planirana mini party za članove kluba i goste-namjernike  :021:

31.5.-nezvanično "otvaranje" susreta, doček gostiju , svirka klupskog benda i "Rock liga" iz Banja Luke, te nezaobilazna        večera 
        sa gostima i prijateljima kluba, uz "mužljansku najljuća na svijetu papriku " (ko je probao kod nas-uvjerio se ) :shocked:

1.6.- s pogledom u nebu i indijanski ples za lijepo vrijeme- druženje sa gostima iz BiH, Hrvatske, Srbije, Makedonije,
        Slovenije, Crne Gore, Austrije, Njemačke, Švajcarske, Rumunije, Mađarske...uz neobičan rock-blues band kao predgrupu
        "KERBER-u" i Najdi... :afro:
        Naravno, nezaobilazne go-go umjetnice ( :wink: ) i još dosta zanimljivosti koje planiramo na našem skupu.
        I tako.. to je samo najava.. ko je bio-zna o čemu pišem i siguran sam da nam je to najbolja reklama!
                 
 
boro_shadow said:
Dok nam plakat ne bude gotov da napišem nekoliko osnovnih informacija o gotovo spremnom susretu :

30.5.- uveče planirana mini party za članove kluba i goste-namjernike  :021:

31.5.-nezvanično "otvaranje" susreta, doček gostiju , svirka klupskog benda i "Rock liga" iz Banja Luke, te nezaobilazna        večera 
        sa gostima i prijateljima kluba, uz "mužljansku najljuća na svijetu papriku " (ko je probao kod nas-uvjerio se ) :shocked:

1.6.- s pogledom u nebu i indijanski ples za lijepo vrijeme- druženje sa gostima iz BiH, Hrvatske, Srbije, Makedonije,
        Slovenije, Crne Gore, Austrije, Njemačke, Švajcarske, Rumunije, Mađarske...uz neobičan rock-blues band kao predgrupu
        "KERBER-u" i Najdi... :afro:
        Naravno, nezaobilazne go-go umjetnice ( :wink: ) i još dosta zanimljivosti koje planiramo na našem skupu.
        I tako.. to je samo najava.. ko je bio-zna o čemu pišem i siguran sam da nam je to najbolja reklama!
               


Znamo znamo  (y)
Pozdrav cijelom MK Prnjavor 07 i naravno vidimo se i ove godine
 
NaRRavno da vas očekujemo, bez velikog broja Slavonaca ovo naše ne bi bilo ovako dobro, da se ne lažemo.. Kad malo bolje razmislim, susret kao da pravimo u Slavoniji.  :)
Pozdrav ekipi iz Vinkovaca i DOBRODOŠLI !!!  :021:
 
Kad dolaze ovi iz Vinkovaca valjda će doći netko i iz Slav.Broda....neki sigurno.
 
    Odlično, nadam se da se vidimo...  (y)

Boro, a šta ćemo sa prozorima  :misli:


:mrgreen:
 
LJUDI iz Slav. Broda nisu gosti, već suorganizatori!  :wink: A kad malo bolje razmislim, trudimo se da se niko ne osjeća kao gost, već dio cjeline..kao da je odrastao ovdje!  :angel:
Prozori? Hm.. ne znam..još nisam odlučio šta s njima, ali svakako da duguješ!!  :jesus:
 
boro_shadow said:
NaRRavno da vas očekujemo, bez velikog broja Slavonaca ovo naše ne bi bilo ovako dobro, da se ne lažemo.. Kad malo bolje razmislim, susret kao da pravimo u Slavoniji.  :)
Pozdrav ekipi iz Vinkovaca i DOBRODOŠLI !!!  :021:
A meni naš precednik drug frog izričito zabranio prnjavor!
Znači smijem doći jelda!to mi je valjda rekao što pazim stalno na njega i slične da ih ne obuzme gostoprimstvo i atmosfera! :LOL:
 
Ko je taj FROG,negdje sam ga vidio...
 
Znam neke momke iz VK koji su bili kolateralne žrtve sasvim lijepih slika iz Prnjavora...znaš li šta o tome? :cice: :drunk:, onda :fajt:
 
BEŠO - SB said:
Znam neke momke iz VK koji su bili kolateralne žrtve sasvim lijepih slika iz Prnjavora...znaš li šta o tome? :cice: :drunk:, onda :fajt:
Znam bešo!ti mene kad uslikaš to mora uvijek biti dobra fotka kad ti se ja uvijek nasmijem,a i tvoj fotić me počeo zavoljavat!
 
Potpuno se slažem da fotoaparate POJEDINIH bajkera treba pregledati u nedjelju, a po potrebi oduzeti..  :wink:
 
Mislim da to neće moći proći bez MK UNITED.Ma ne mislim.
Znam.
Pozdrav MK Prnjavor 07
 
Pratim :paper:, a kao sto rekoh prisutnoj ekipi vaseg kluba kod mojih Freekova, vjerojatno se i vidimo. (y)
 
Pošto svake godine želimo unapređivati naš susret, ove godine ćemo organizovati svojevrsno takmičenje pop-rock bendova, popularno nazvano GITARIJADU, u sklopu našeg "BIKE FEST"-a. Nastupi bendova su planirani u četvrtak i petak, a obezbijeđene su i vrijedne nagrade.
VAŽNO obavještenje o uslovima prijave na "Moto Prnjavor Gitarijadu":
1. Jedan video snimak
2. Jedan audio snimak (po mogućnosti)
3. Slika benda
4. Kratka biografija (Članovi, kontakt tel, koliko dugo svirate, uticaji...)
5. Spisak od 5 pjesama koje možete da izvedete uživo na audiciji.
Prijave važe i za cover bendove i autorske bendove.
NAPOMENA: Sve pjesme koje se šalju i izvode na audiciji treba da budu coveri, a ne autorske pjesme.
Prijave slati u inbox na fb stranici kluba ( https://www.facebook.com/pages/Moto-klub-PRNJAVOR-07/175225808492 ) ili na mail-ove : [email protected] ili [email protected]
Čekamo vas na druženju!!
 
MK PRNJAVOR 07 sa svojim PREDSJEDNIKOM Borom i dijelom članstva svaki vikend provodi u Slavoniji i to je dovoljan razlog da im te posjete uzvratimo ali ih i zadužimo da iz Slavonije do jeseni ne odlaze... :piva:
 
kresh said:
Moze kakav kontakt za smjestaj ????
U prvom postu je ali samo za tebe Predsjednik MK PRNJAVOR 07,Boro Mijić(UČO)-00387 65 611 497.... (y)