MK PRNJAVOR 07 - Prnjavor (BiH), 31.05.-02.06.2013.

Added to Calendar: 31-05-13, 01-06-13, 02-06-13, 03-06-13

  Bome Bešo ništa od  :0204:  :mrgreen:


      Ahhhhh, baš je bilo lijepo.....


            ...........teško je naći prave riječi kojima bih dočarao trud koji su domaćini uložili kako bi im se svi gosti i prijatelji osjećali odlično!!

    Mogu sam napisati svima koji ovo čitaju da, ako dosad nisu, nagodinu svakako posjete ovaj motosusret!!!

Hvala MK Prnjavor 07 na gostoprimstvu, vidimo se i dogodine!!!


MK Racing
 
kresh said:
Beso oni neznaju ni di BiH!!!!
Ali tko treba znat zna......inače sam ljut kad me netko slaže ali njima ovaj put hvala,to što nas malo opralo oko ribnjaka je zanemarivo jer je grad zaobišlo  :gitara:
 
Ajd dobro,bilo vako bilo nako bla,bla,bla.... :klopa: :drunk: :cice: :gitara: :sucky:
 
A moglo se srest i prijatelja što manji što veći što budući što bivši... :pelvic_thrust2:
 
:piva:
 
:piva:
 
:piva:
 
:piva:
 
:biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :biker:
 
:piva:
 
U ime svih članova MK BROD iz Slavonskog Broda(HR) hvala organizatorima i gradu Prnjavoru što su nas ovako srdačno dočekali i ugostili.
Osobno se zahvaljujem svim Slavoncima koji su došli u Prnjavor i što su imali povjerenja u moju preporuku te se odazvali  ovaj vikend pozivu MK PRNJAVOR 07 (y),idemo dalje....
 
Hvala, prijatelji.. Lako je biti dobar domaćim takvim gostima kao što ste vi.. Hvala Vam za posjetu, druženje, a Beši posebno Hvala za lijepe riječi po Slavoniji..i šire!