MK Racing organizira humanitarni koncert 25.09.2009

sonny

Active member
   Pozdrav svim prijateljima bikerima!!!


  Evo kako stoji u naslovu, došao je i taj dan da i mi potaknuti slijedom primjera prijateljskih nam klubova, organiziramo humanitarnu akciju!

        Dakle, 25.09.2009. s početkom u 19h u centru Našica organiziramo koncert na kojem će nastupiti lokalni nam STRAVIANA BAND (tamburice), lokacija je poznata; gradski parking ispred caffe bara Rocco........

        Tijekom večeri naši članovi će prodavati porcije čobanca po 10Kn, dok će članice Društva Naša Djeca peći palačinke za dobrovoljne priloge, po piće ćete morati u barove dok će isti, po završetku događaja, jednokratno novčano poduprijeti akciju.........

   SAV prikupljeni prihod donira se u korist liječenja (u inozemstvu) malog dječaka po imenu David Krolo iz Martina nesretno nastradalom u prometnoj nesreći koji je ujedno i sin našeg člana.......


Nadamo se pristojnom odazivu kako bismo što više pomogli malom Ivanu!

Uskoro bi trebao stići i letak pa ga stavim radi još informacija!!!

Kontakt:
Predsjednik kluba MK Racing
Pero Kapelac 091/6172-855


  R E S P E C T ! ! !
 
              ......šta samo Bullsi dolaze..... :misli: :misli: :shock:
 
sonny said:
               ......šta samo Bullsi dolaze..... :misli: :misli: :shock:

Očito samo oni slušaju tamburice..  :mrgreen:
 
pa ja ne znam ni jednog slavonca koji ne voli tambure.....u našice dolazimo kako bi pomogli davidu, a ako sviraju tambure to je još jedan plus! :))))  (y) (y)
 
Jucer MK "racing" iz Nasica organizira humanitarni koncert za Davida. Lijepo ja to procitam na letku i sto cu tutanj tamo. Jest da sam pitao na neprimjerenom mjestu sto je bilo sa Davidom i ko je on, ali niko ne odgovara :?

Kako sam sreo ekipu iz Pozege-Pleternice prime me ko svog, pa onda malo sretnem svoje prijatelje iz Kamikaza i rec o ovom, rec o onom, a gutljaji samo klize :mrgreen: jedva docekasmo cobanac :mrgreen:

Ljudi malo :( motorista jos manje. Nije mi bilo tesko prebrojati tih 34 motora kod kotlenke i dva preko puta :?

Posto sam u Nasicama ko kod kuce i znam kako izgleda veselica, nekako mi ovo bilo pusto :misli:
 
Sip,upravu si.Cijeli dan smisljam kakav komentar da napisem.Svaka cast mk.racing-u na organizaciji,a za ostale klubove mogu reci da sam razocaran.Prvi put sam imao osjecaj da moto svijet nije slozan.3,4 kluba sam uspio vidjet,a u okolici ih ima 30.Bar da je po dva clana doslo bilo bi puno ljepsa slika.Sudjelovao sam u puno moto akcija,al ova je skroz podbacila.Isto se dogodilo i prosli vikend na Ovcari,25 motora.Neznam koga kriviti.Znam da je situacija trenutno teska al mislim da opravdanja nema nikome,pogotovo sto su u okolici susreti zavrsili,a uz to ovo bi nam svima bilo jedno lijepo druzenje.Za promjenu od klasicnog rocka po susretima,pohvalio bi prvi band,koji je svirao HR pjesme,cak su neki i zaplesali sa boljim polovicama.Osobno meni,bilo je ok i nadam se da sam bar malo pomogao u akciji sa svojim deckima.Pozdrav Racingu i malom Davidu,te se nadam da ce operacija dobro proci.Pozdrav
 
Mislim da su Omis i nedaleka Vrbova "odvukli" dosta potencijalnih posjetitelja. Evo recimo ovaj vikend sam u Brodu jedva mogao vidjet bikera - svi u Omisu...
Btw, iako sam skoro svaki dan na forumu, moram priznat da nisam procitao nista o akciji u NA, (iskreno - nisam ni otvarao temu susreta). :(
 
            ........od srca HVALA svima koji su bili i pomogli malom Davidu..........hvala, hvala, hvala..........
 
          ......meni je pogotovo teško komentirati, ali što je tu je, skupili smo (ipak) nekih 10tkn za malog........


                      .......niti se odazvao respektabilan broj motora, niti je bilo građana kao proteklih vikenda, a baš je i vrijeme poslužilo, ne znam...............


             

    P.S. Sipe, daj više da se upoznamo :piva:
 
Parkirao tocno pored tebe, reko neko ce naic, ali te vido nisam :( :( :( :(