MK REBORN - 8 susret 29.-30.04. 2011. OMIŠ

Added to Calendar: 29-04-11, 30-04-11

Jojo Reborn

Member
Najfriškije novosti. MISTO ODRZAVANJA SUSRETA JE PROMJENJENO. Nova lokacija je na putu pema zakučcu  u Omišu.Znači u samom ulazu u kanjon cetine.Prostor atraktivan i na samoj Cetini.Na mjestu susreta moguće kampiranje a ko voli malo komodnije dogovoren je smještaj po smanjenim cjenama u autokampu Galeb.(bungalovi za 6 osoba tel.021864430-mob.0992108205)
                          Info:Lunja 0915452231,Neno 0915114242.
 
Jojo Reborn said:
Misto susreta Duće kod Omiša.Stara lokacija.Uglavnom uredan autokamp na samoj plaži.                              Info:Lunja 0915452231,Neno 0915114242.
vidimo se  (y)
 
Na kalendaru je krivo navedeno da je susret jedan umisto dva dana.A koji dan više je moguće kampiranje naravno besplatno.  (y)
 
ja bi mogla doć  :mrgreen:
 
Eto ove godine po drugi put mjenjamo lokaciju.Eto sad je točno pod Omiškon stinom.Taman priko puta Mirabele.Znači kad dolazite iz Splita ne priko mosta nego pravo uz  Cetinu i iza prve ćoše tu smo. U prvon postu san navea novosti a biće i još. Do sad sedan puta nismo iznevjerili pa će tako i ostat. dobrodošli svi ljudi dobre volje,a i cure  :wink:  (y)
 
Evo otprilike muzički program.   Petak; VERONICA FRANKO-ženski rok bend iz Omiša.HARPUN BLUES BAND bluzeri iz Splita.    Subota;VINSTON SMIT-rok bend,HARPUN BLUES BAND,GABBA GABBA-tribute to Ramones.
                                                                                                                                                          Šta se tiće smještaja par informacija.Apartmane priko kluba standardno rješavamo po 10eur po osobi.Autokamp Galeb je udaljen otprilike 500m od susreta.Taman dovoljno za otrižnjenje na pješaka.Bungalovi su za 300kn otprilike.bilo jedna ili šest osoba svejedno.Kampiranje u kampu dvi osobe motor šator 15 eur.Normalno na mjestu održavanja susreta ima dovoljno mista za kampiranje kome ne smeta buka i to gratis  :mrgreen: Šta se tiće ostali dogadanja ide po starome.Defile gratis ručak i moto igre.Detalji uskoro.  (y)                                                
 
kako je Jojo krenuo  saznat ćemo i silikon meštra od striptizete  :LOL:Bravo Jojo organizacija na nivou kao i dosad  (y)
 
Djeki said:
kako je Jojo krenuo  saznat ćemo i silikon meštra od striptizete  :LOL:Bravo Jojo organizacija na nivou kao i dosad  (y)
Fala Djeki na povjerenju.Mislin da svi znaju ali ipak se daje na znanje da je Štrco pomaže jake snage Reborna.   (y)
 
Meni samo bitno da ne sviraju one lude od prošle godine..Žbuka..bacile su me u totalni delirij!  :mrgreen:
 
Djeki said:
kako je Jojo krenuo  saznat ćemo i silikon meštra od striptizete  :LOL:Bravo Jojo organizacija na nivou kao i dosad  (y)
daj Đeko pusti ga ća uveja je diktaturu veču nego Gadafi vidiš da se niko od njegovi ne smi javit,a to ti je 100%-tna kontrola medija :misli: :misli:
 
a bogami ove me godine brod nece zajebat,prispit cu na party (y) :mrgreen:
 
Jojo Reborn said:
Evo otprilike muzički program.   Petak; VERONICA FRANKO-ženski rok bend iz Omiša.HARPUN BLUES BAND bluzeri iz Splita.    Subota;VINSTON SMIT-rok bend,HARPUN BLUES BAND,GABBA GABBA-tribute to Ramones.
                                                                                                                                 
Gabba Gabba sviraju!!!!!!!!!!!!!
Nemoj me zajebavat!

http://www.youtube.com/watch?v=idgSDsY-GIs
 
gile noćna mora said:
ja ću doć    :bananapivo:

moram nać zamjenu na poslu , stavilo me radit noć  :palacdolje:

Yawanna said:
Meni samo bitno da ne sviraju one lude od prošle godine..Žbuka..bacile su me u totalni delirij!  :mrgreen:


:LOL: :LOL: :LOL:  ajde ajde kako je ono bilo ... vreće sreće iz ormara ...  :LOL:  EMO generacija  8)