MK Rolling Fish - Kotoriba, 1. Motosusret, 08.-10.08.2008.

Added to Calendar: 08-08-08, 09-08-08, 10-08-08

MasterJay

New member
MK Rolling Fish Kotoriba
1. Motosusret
info: Kruno 098684531
       www.mkrolling-fish.com
       plakat

program:
Petak: - okupljanje 14h
          -  20h početak koncerta (Free Object, Vrane, Larva)
Subota: - 16h defile
            - 18h moto igre - za klubove(zanimljive nagrade)
            - 20h početak koncerta (Nakupina Mi, The Trio, Natural Eclipse)


Vidimo se!
Lokacija:
 
konačno  (y)

s obzirom da su vaši winteri odlični nadam se da i ovaj prvi ljetni bude takav  :wink:

vidimo se  :mrgreen:
 
Vidio sam plakat u Ludbregu  (y)

To moram obavezno dojti  :mrgreen:  to bude festa prava ( prvo pa musko  :bananapivo: :gitara: :yoman: :piva:  )
 
MK Rolling Fish Kotoriba
1. Motosusret
info: Kruno 098684531
      www.mkrolling-fish.com
 
U pa zar je to u Kotoribi :misli: :misli:
Iskreno se nadam, da mi Kotoribsko dete (suvozač) posudi koju Kunu  :mrgreen: :mrgreen:, da se i ja vračam na mesto zločina  :D  :D
Ribice vidimo se (y)
TRIKER RENEGADE 
 
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Dolazim obavezno. Ipak je to 1. motosusret Rooling Fishi i treba dat i malo podrške! (y) (y)
:shock: Nisam imal prilike bit na njihovom winteru al zto ovo nebudemo propustili. Jedino me muči kaj budem moral u subotu raditi! PUŠIONA!!!  :palacdolje:
 
ne mogu na via michelin vas pronac, gdije se nalazi kotoriba i koliko je to od zagreba udaljeno, pozdrav
 
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Doči čemo da upriličimo ovaj događaj.  (y) (y) Ipak je to prvi susret Fishi! 8) 8) 8)
 
cobRRa said:
ne mogu na via michelin vas pronac, gdije se nalazi kotoriba i koliko je to od zagreba udaljeno, pozdrav

Probaj na mireo.hr ili sa google Earth...

Inache Kotoriba ti je od Zagreba nekih 110-120 km ja mislim... ako ides po autocesti do Goricana...
 
veliki said:
dolazimo,,, (y)
kak ide ruta defilea?
donja dubrava -> sv.marija(1.stajanje caffe bar swing) -> donji vidovec -> kotoriba(2.stajanje MKRF Club house) -> povratak u kamp