MK Rolling Fish - Kotoriba, 5. Winter party, 07.02.2009.

Added to Calendar: 07-02-09

Srad 750 said:
Ljetni je bio baš zakon :LOL:  na motoskupu se nije smijelo pucati iz motora, turirati niti ništa slično, organizatori su se ogradili u kampu od ostalih i uglavnom pušiona :palacdolje: organizator je rekao da su se ljudi iz dalekih krajeva i da se moraju naspavati i da nema divljanja, alo pa ko dolazi na susret spavat. uglavnom još im je i kiša zaj... tak da se nadam da se budu popravili i da se napravi pravi motosusret a ne ovo kao neki mirni prosvjed.

svaka čast tome kaj se nije smijelo pucati i turirati  (y)

ako je tebi u interesu zakopati motor onda to možeš i doma u dvorištu  :jesus:
 
Srad 750 said:
Ljetni je bio baš zakon :LOL:  na motoskupu se nije smijelo pucati iz motora, turirati niti ništa slično, organizatori su se ogradili u kampu od ostalih i uglavnom pušiona :palacdolje: organizator je rekao da su se ljudi iz dalekih krajeva i da se moraju naspavati i da nema divljanja, alo pa ko dolazi na susret spavat. uglavnom još im je i kiša zaj... tak da se nadam da se budu popravili i da se napravi pravi motosusret a ne ovo kao neki mirni prosvjed.

pa meni bilo baš ok, i baš mi je drago kaj se nije smjelo pucat... Pa ako neko želi pucat, može to po putu..hehe :) Fino staneš, raspucaš se i dođeš miran na susret. :)... Nama starijima je malo ljepše kad je mir  :LOL: ... Inache nemam niš protiv pucanja, ako neko to baš hoće... Al čovječe, ajd onda barem to po danu se ispucat, a ne cijelu noć ili u 4 ujutro...

Uglavnom da ne offam... dolazim do Kotoribe, vrijeme mi se čini ok, pa ću vjerojatno motorom... :)
 
Srad 750 said:
Ljetni je bio baš zakon :LOL:  na motoskupu se nije smijelo pucati iz motora, turirati niti ništa slično, organizatori su se ogradili u kampu od ostalih i uglavnom pušiona :palacdolje: organizator je rekao da su se ljudi iz dalekih krajeva i da se moraju naspavati i da nema divljanja, alo pa ko dolazi na susret spavat. uglavnom još im je i kiša zaj... tak da se nadam da se budu popravili i da se napravi pravi motosusret a ne ovo kao neki mirni prosvjed.

po meni,vrlo civilizirano odrađen susret,kiša je naravno učinila svoje,no,nije uspjela pokvariti ukupan dojam i uništiti raspoloženje.   (y)  
a kako se to puca ?  :misli:  baš bih volio i ja to znati,pa da ga derem do iznemoglosti   :mrgreen:

beštije kreću za 2-3 sata i, nadam se,stižu navečer u "čistom i ispravnom stanju"


                                   :konjic:

                            pozdrav kotoribi
 
100one said:
pa meni bilo baš ok, i baš mi je drago kaj se nije smjelo pucat... Pa ako neko želi pucat, može to po putu..hehe :) Fino staneš, raspucaš se i dođeš miran na susret. :)... Nama starijima je malo ljepše kad je mir  :LOL: ... Inache nemam niš protiv pucanja, ako neko to baš hoće... Al čovječe, ajd onda barem to po danu se ispucat, a ne cijelu noć ili u 4 ujutro...

Uglavnom da ne offam... dolazim do Kotoribe, vrijeme mi se čini ok, pa ću vjerojatno motorom... :)

:lolcry:

pazi kaj buš pak bedast  :wink:
 
anakonda said:
:lolcry:

pazi kaj buš pak bedast  :wink:

:jesus: pijem samo bezalkoholno pifo.. :)

I molim te lepo mi reci, kad sam ja to bil bedast  :shock:  :misli:

:LOL:
 
jura kgb said:
po meni,vrlo civilizirano odrađen susret,kiša je naravno učinila svoje,no,nije uspjela pokvariti ukupan dojam i uništiti raspoloženje.  (y) 
a kako se to puca ?  :misli:  baš bih volio i ja to znati,pa da ga derem do iznemoglosti  :mrgreen:

beštije kreću za 2-3 sata i, nadam se,stižu navečer u "čistom i ispravnom stanju"


                                    :konjic:

                            pozdrav kotoribi


uuuuuhhh, odma se dajte u potragu za kamenjem :cigle:
 
vejv-xjr said:
Evo stigli živi i zdravi...malo smo se podružili a nebi vjerovali bil je i duško tam  :mrgreen:, za nas koji ga poznamo-dule  :lolcry:
Duško jaaaaaaaaaaaviiiiiiiiii seeeeeeeeeeee!Sve bilo OK samo nam gdin. Duško ni bil raspoložen za pjevanje :LOL:
 
Je dečki, treba penez da vam zapjeva jedna tak popularna ličnost kao što je Duško.  :LOL: Inače, fešta je bila za 5!
 
marko29 said:
Duško jaaaaaaaaaaaviiiiiiiiii seeeeeeeeeeee!Sve bilo OK samo nam gdin. Duško ni bil raspoložen za pjevanje :LOL:

Pa naravno da nije bil raspoloženi kad je sokića pil... Ej Duško, nemoj mi pasti u depesiji!  :mrgreen:

Btw. Dobro ti stoji crna kosa! Nemoj slušati komentare....  (y)
 
Ivchy said:
:shock: Ovaj dio sam propustila. Srećom...  :mrgreen:
A zašto niko od jalnih nije išao na feštu FBC "GOODFELLAS" - Dubrava ?  :palacdolje:
 
zahvaljujući velikom zalaganju i dobrom organizacijom domaćina,ponovno smo se vrlo ugodno osjećali u kotoribi.
prihvatljive cijene,iznimno kvalitetan glazbenik,i gostoljubivost,učinili su da se odlično provedemo i u svoj kalendar označimo datum sljedećeg moto-susreta u kotoribi

evo i par fotki