MK "SAMOROG" - Ljutomer Prlekija, Slovenija 22-25.05.2008.

Added to Calendar: 22-05-08, 23-05-08, 24-05-08, 25-05-08

Status
Not open for further replies.

Ibiza

Administrator
MK "SAMOROG" - Ljutomer Prlekija, Slovenija  22-25.05.2008.

Više o programu u letku:
 
Pošto sam bio pred dvije godine bilo nam je dobro, a i pošto sam blizu, nadam se da ću ove godine imati vremena posjetiti EU :) 
(y)
nadam se da će mi se neko još pridružiti pa da odsurfamo zajedno tamo  :wink:
 
Postoji li neka karta kako doći. Do Ljutomera ćemo se već snaći, ali bilo bi dobro koja karta točne lokacije susreta, da ne lutamo preveć.
 
Damian said:
Postoji li neka karta kako doći. Do Ljutomera ćemo se već snaći, ali bilo bi dobro koja karta točne lokacije susreta, da ne lutamo preveć.
Pajdo pa za Sloveniju ti ne treba karta!!!!Tam se neda fulati.
 
PRObike USB said:
Pošto sam bio pred dvije godine bilo nam je dobro, a i pošto sam blizu, nadam se da ću ove godine imati vremena posjetiti EU :) 
(y)
nadam se da će mi se neko još pridružiti pa da odsurfamo zajedno tamo  :wink:

Mi se isto ravnamo ove godine, pa se onda javi ak idete v subotu  da lakse prejdem vum Sengenskog pojasa :LOL:
 
Damian said:
Postoji li neka karta kako doći. Do Ljutomera ćemo se već snaći, ali bilo bi dobro koja karta točne lokacije susreta, da ne lutamo preveć.
voziš se ravno kroz ljutomer i onda več pri kraju ti je željeznička stanica i tam ti skrečeš lijevo nutra- oznaka ti bude, s desne strane ceste ti je velika billa ili mercator.. više se ne zmislim.. :mrgreen:
 
hmm, a kak prek meje ? Po noči , i sa maliganima pod pazduhom?? :misli:
 
mondi- said:
hmm, a kak prek meje ? Po noči , i sa maliganima pod pazduhom?? :misli:

Nista se ti ne brini ja mogu nabavit kljuc za pogranicnu rampu  :mrgreen:  (Pa bova takole prisla prek v dezelo )  :LOL:
 
mondi- said:
hmm, a kak prek meje ? Po noči , i sa maliganima pod pazduhom?? :misli:
ak nisi friski vozac smijes imat 0.5, valjda se do nedelje u podne bude spustilo do 0.5  :LOL:
 
Danas oko podneva se iz Štefanca prema Čk bazenima spustila cjela kolona (cirka 15 motora ) pretpostavljam da su ti Minersi bili na putu prema Dezeli  (y)
 
Status
Not open for further replies.