MK SIBINJ - 7. MotoRock Party 20.09.2014.

Added to Calendar: 20-09-14

                          "Mala promjena na zahtjev domaćina,živi,sretni,siti,napiti i veseli svi skupa bili"
                                                    Uredio i vodio Papillon  :smoke: :headfones:


"Svi ljubitelji motora,rock n roll-a,kampiranja,prirode,kupanja,sunčanja,kao i pecanja pozvani su 20.09.2014.(subota) na 7. po redu i 1. ljetni party u organizaciji Mk Sibinj na jezero Petnja u Sibinju,10 km od Slavonskog Broda!

Mjesto događanja će biti na samoj obali jezera u prostoru UŠR "PETNJA" a kampiranje je dopušteno na cijeloj obali jezera,naravno uz oprez oko eventualnog loženja vatre!

Kupanje je na vlastitu odgovornost,kao i sunčanje..topless za dame poželjan!  :wink:

Za ribiče obavijest da se može i pecati uz kupnju dnevne dozvole,a oni koji su bili znaju da je jezero Petnja jako bogato ribom!

Odličan RnR prašit će naravno naš support band Plagijat ali bit će tu još bendova koje ćemo objaviti naknadno!

Rakijica,čobanac te neki riblji specijaliteti(slavonski  :mrgreen:),kao i nedjeljna jutarnja kavica s doručkom,na naš račun!

Ulaz besplatan,svi ste dobrodošli..vidimo se!  (y)

Kontakt: Bojko (predsjednik) 098/688-041
            Jura  (tajnik) 098/942-6925


Ostali detalji uskoro! "
 
malo linkova i slika mjesta događaja..

http://www.usr-petnja-sibinj.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=1041:jezero&..

http://www.tzbpz.hr/foto-galerija/item/62-jezero-petnja

https://www.facebook.com/events/1410730002549856/?fref=ts

https://www.facebook.com/groups/434786579898150/?fref=ts

 
PRGO said:
Meni je svejedno šta je,ja dolazim sa ekipom! :mrgreen:
Naravno, pridruzujem se, s gustom... :D (y)
 
VAŽNO: unatoč sastanku koji smo mi MK Nightmares, u suradnji i zajedno sa većinom brodskih klubova, imali sa MK Sibinj, i sa kojim smo se htjeli dogovoriti na obostrano zadovoljstvo i poštivajuči neka pravila na moto sceni oko organiziranja susreta i preklapanja istih, oni i dalje ostaju pri tome da prave susret na "našem" području i time krše taj nepisani kodeks, odnosno dogovor, moto klubova oko pravljenja susreta na istom mjestu. S obzirom na sve to napisano ne preostaje nam drugo nego da uz dio brodskih klubova bojkotiramo susret koji se održava na Petnji u organizaciji MK Sibinj. Hvala svima koji će ovo podijeliti i koji će nas podržati.
 
isto ime eventa... isto misto... na prvu pomislih da se slavonci "opametili" i udruzili snage te idu napraviti jedan-veliki-zajednicki party :mrgreen: kad ono klasika... BMK za susjede i njihove osjecaje... mi dostatni sami sebi :palacdolje:
i kad kazem, da se "red" mora znati... masa "negoduje" ( da ne koristim vulgarizme) :grin:

NHF al ovo ne da nije u redu, nego nije... da nije tragično, bilo bi komično i blablabla 8)
na ovaj način se ne stiće ni riŠpekt ni prijateljstva na moto sceni... niti u ovoj subkulturi... :palacdolje:
 
mr.mee said:
VAŽNO: unatoč sastanku koji smo mi MK Nightmares, u suradnji i zajedno sa većinom brodskih klubova, imali sa MK Sibinj, i sa kojim smo se htjeli dogovoriti na obostrano zadovoljstvo i poštivajuči neka pravila na moto sceni oko organiziranja susreta i preklapanja istih, oni i dalje ostaju pri tome da prave susret na "našem" području i time krše taj nepisani kodeks, odnosno dogovor, moto klubova oko pravljenja susreta na istom mjestu. S obzirom na sve to napisano ne preostaje nam drugo nego da uz dio brodskih klubova bojkotiramo susret koji se održava na Petnji u organizaciji MK Sibinj. Hvala svima koji će ovo podijeliti i koji će nas podržati.

Nisam znao za ovo, niti imam bilo sto protiv ekipe iz MK "Sibinj", (dapace :smiley:), ali obzirom na moje prijateljstvo sa Najtmensima :mrgreen: -podrzavam. (y)

Nadam se da cete se do tada ipak nekako dogovoriti, na obostrano zadovoljstvo, pa da gustamo i kod jednih i kod drugih... :piva:
 
Upravo sam napisao jedan poduži post ali nema potrebe..na susret su svi dobrodošli a bojkotiranje je stvar osobnog izbora na koji svatko ima pravo  (y)

Reći ću samo da se oni koji nisu pobliže upoznati sa datumom i mjestom susreta,prije bilo kakve odluke o bojkotiranju i podržavanju nekoga, prvo informiraju..pozdrav od Sibinjaca
 
nema potrebe :mrgreen: :LOL:
aj 7 dana ste iza čaplji pa ako već netko i gre put Slavonije, doći će tad :cool:
 
ZLO said:
nema potrebe :mrgreen: :LOL:
aj 7 dana ste iza čaplji pa ako već netko i gre put Slavonije, doći će tad :cool:
ti nećeš sigurno ni na jedan :misli: :jesus:
 
pa ti si dao sve bitne informacije,druga misljenja ti nisu bitna i to je to.sto bi jedna macka iz splita rekla ima se meže se vala dragom bogu.dobru zabavu zelim i puno uspjeha 8)
 
suza do groba said:
Reći ću samo da se oni koji nisu pobliže upoznati sa datumom i mjestom susreta,prije bilo kakve odluke o bojkotiranju i podržavanju nekoga, prvo informiraju..pozdrav od Sibinjaca

Informiranje u tijeku... (y)

:LOL: