MK SIBINJ-VI. Winter party 14.12.2013.

Added to Calendar: 14-12-13

Pozivamo sve bikerice,bikere i ljude dobre volje na 6. po redu party u organizaciji MK SIBINJ,koji će se održati 14.12.2013. sa početkom u 19 h u prostoru mjesnog doma u Sibinju!(10 km od Slav. Broda).
Dakle,za potpuni doživljaj pravog moto druženja bit će zadužen kao i svake godine nadaleko poznati Plagijat koji će nas držati budnima do ujutro a za žestoki zvuk na vrhuncu večeri Turobne zloće,mladi bend odličnog,brutalnog zvuka i Shippers,svima poznati po moćnim obradama najvećih r n r hitova!
Znači ekipa za svirku je sastavljena od najboljih brodskih bendova tako da je dobra rokačina zagarantirana!!

Ukratko..odličan domaći i strani r n r,cuga po popularnim cijenama te free slavonski čobanac i rakija!

Spavanje u toplome osigurano kao i doručak!

Ulaz besplatan,svi ste dobrodošli..vidimo se!  (y)

Kontakt: Bojko (predsjednik) 098/688-041
            Jura  (tajnik) 098/942-6925
 
Pratim, ekipa. (y)
 
Nećete nas se rješit tjedan dana,samo nas morate smjestit tamo negdje ahah :D
i trebate uvest neko natjecanje u hodanju unatraške,mislim ipak ste poznati po tom pitanju  :mrgreen:
 
PericaLisice said:
Nećete nas se rješit tjedan dana,samo nas morate smjestit tamo negdje ahah :D
i trebate uvest neko natjecanje u hodanju unatraške,mislim ipak ste poznati po tom pitanju  :mrgreen:

smještaj riješen i grijanje u obliku litrenke rakije  (y)
bit će moto igra hodanje unatraške..mi imamo favorita a vi vježbajte  :LOL:
 
  Neću ništa obećati da nebi nekom meni bliskom/poznatom/familiji, cura zatrudnila pa da opet moram u svatove  :mrgreen:

            ALI, poklopiti će se zvijezda Danica sa Mladim Mjesecom i meni jednom, a onda ćemo vidjeti čija ovca......... :LOL:
 
sonny said:
  Neću ništa obećati da nebi nekom meni bliskom/poznatom/familiji, cura zatrudnila pa da opet moram u svatove  :mrgreen:

            ALI, poklopiti će se zvijezda Danica sa Mladim Mjesecom i meni jednom, a onda ćemo vidjeti čija ovca ide u rikverc......... :LOL:

:mrgreen:
 
sonny said:
  Neću ništa obećati da nebi nekom meni bliskom/poznatom/familiji, cura zatrudnila pa da opet moram u svatove  :mrgreen:

            ALI, poklopiti će se zvijezda Danica sa Mladim Mjesecom i meni jednom, a onda ćemo vidjeti čija ovca......... :LOL:

ne razumijem se baš u astronomiju ali imam osjećaj da će se poklopiti,jer ak se ne poklopi naj.. si  :mrgreen:

a što se tiče tvojih bližnjih,pa de pouči ih malo kontracepciji..nema seksa 2 mj prije sibinjskog partyja  :LOL:
 
Dakle,za potpuni doživljaj pravog moto druženja bit će zadužen kao i svake godine nadaleko poznati Plagijat koji će nas držati budnima do ujutro a za žestoki zvuk na vrhuncu večeri Turobne zloće,mladi bend odličnog,brutalnog zvuka!