MK ŠIROKI - Široki Brijeg, BiH 29.-31.05.2009.

Added to Calendar: 29-05-09, 30-05-09, 31-05-09

Ibiza

Administrator
MK ŠIROKI - ŠIROKI BRIJEG
1. MOTO-SUSRET
29/30/31.05.2009.

Vise informacija na kontakt telefon : 00 387 63 833 717 - Đeko
 
dečki, ako bude trebala bilo kakva pomoć, pošto su vam ovo prvi pravi susreti-slobodno zovite (y)
 
daniel-zu said:
dečki, ako bude trebala bilo kakva pomoć, pošto su vam ovo prvi pravi susreti-slobodno zovite (y)
hvala u njihovo ime :mrgreen:,samo vi dodjite bit ce ak ništa jutarnje kavice  (y)
 
daniel-zu said:
dečki, ako bude trebala bilo kakva pomoć, pošto su vam ovo prvi pravi susreti-slobodno zovite (y)
a ti ćeš doći svakako malo prije pa će pomoć biti dobrodošla!
 
ja se iskreno nadam da cu doci. ne davno razgovarajuci sa djukom potvrdio mi je  da se ide, a i da se lijepo gustam dok daniel dela. :jesus: :LOL:
 
cobRRa said:
ja se iskreno nadam da cu doci. ne davno razgovarajuci sa djukom potvrdio mi je  da se ide, a i da se lijepo gustam dok daniel dela. :jesus: :LOL:
Bilo bi dobro kad bi došao pa da ti nađemo ovakvu kao sa tvog avatara da još malo smršaviš :D
 
djekomax said:
Bilo bi dobro kad bi došao pa da ti nađemo ovakvu kao sa tvog avatara da još malo smršaviš :D

takvu imam doma. :wink: bumo i nju poveli nek vidi siroki i nasu hercegovinu (y) (y)
 
cobRRa said:
takvu imam doma. :wink: bumo i nju poveli nek vidi siroki i nasu hercegovinu (y) (y)
Ma povedi je obavezno,valjat će nam    :LOL: :LOL: :LOL:
 
yetty said:

za to svoje primitivno izrazavanje imas birtiju a ne stranice sluzbenih moto susreta. :palacdolje: :palacdolje:

ispricavam se zbog offa, mozete me izbrisati.
 
cobRRa said:
za to svoje primitivno izrazavanje imas birtiju a ne stranice sluzbenih moto susreta. :palacdolje: :palacdolje:

ispricavam se zbog offa, mozete me izbrisati.
Ma šala mala ,stari,NHF  (y)
 
evo ubacile i dvije rote iz Konavala isti datum,spominjali da neće pravit više ljetni samo zimski ali eto oni su više na sceni.Imamo sastanak u Utorak pa ćemo vidjeti da li održavati susret ili ne,ovaj prvi nam nikako ne ide,još sam gledao prošlogodišnji kalendar i nije bilo nigdje susreta na preko 400-ak kilomatara i sad ovo.
 
djekomax said:
evo ubacile i dvije rote iz Konavala isti datum,spominjali da neće pravit više ljetni samo zimski ali eto oni su više na sceni.Imamo sastanak u Utorak pa ćemo vidjeti da li održavati susret ili ne,ovaj prvi nam nikako ne ide,još sam gledao prošlogodišnji kalendar i nije bilo nigdje susreta na preko 400-ak kilomatara i sad ovo.

svaka cast mk dvije rote i bili smo na winteru i sta god treba. BARABE dolaze u siroki, samo reci kad i gdije. ima nas BARABA pa cemo se podijelit na dvije strane ako treba. drzim da treba odrzavat dobrosusjedski bratski odnos sa nasom bracom, susjedima, HRVATIMA (y) (y) neka nam je svima cesta ravna. :hello:
 
Široki je zapisan još prošle godine  (y)
A dvije rote Winter  (y)

eto sve riješeno :jesus: