MK ŠIROKI - Široki Brijeg, BiH 29.-31.05.2009.

Added to Calendar: 29-05-09, 30-05-09, 31-05-09

Još su samo Bura i Djuke falili :misli: Pa ne bi se vratio kući još mjesec dana :drunk: Bolje da niste došli :jesus:
 
Stvarno neznaš kako je gore , što nisu došli ili da su došli  :misli:
Bolje bi bilo da su došli  (y)
 
pantera said:
Nekome si sta na žulj..  :mrgreen: ..al uzalud van trud svirači..  :LOL: :LOL: :LOL:
Ma ne mogu oni toliko puta srušit hrvatskog vojnika, koliko se on puta može dignut. Al polako, vrag odni i prišu....  :D
 
maximus said:
:misli: :LOL:  oooooooo  nebi ti u kožu nema šanse  :jesus:  joj kad dosjemoo OOOO  SOOOKKOOOOLLLEEEE  :jesus: (y)


...bit će vama SOOOKOOOOLEEEEEE  :jesus:  :LOL:  (y) U DEFILE IDETE U GVOZDENIH KOLA KOJA ĆE VUĆI DVA VRANCA.....ALI S KACIGAMA HAHAHAHAHA  :mrgreen:  (y)  :jesus:
 
:jesus: www.mk-zupanja.com    naš mali skromni sažetak Vaših moto susreta............


LJUDI      (y)(y)(y)(y)(y)(y)
 
Goldy_zu said:
...bit će vama SOOOKOOOOLEEEEEE  :jesus:  :LOL:  (y) U DEFILE IDETE U GVOZDENIH KOLA KOJA ĆE VUĆI DVA VRANCA.....ALI S KACIGAMA HAHAHAHAHA  :mrgreen:  (y)  :jesus:

(y) :jesus:  dogovoreno a joj tebi nebi ti u kožu kad HERCEGOVINA bane u slavoniju  :lipotan: :cool: :B: :drunk: :mortal: :gitara: :recine: :cheer: :cheer:
 
zoka_siroki said:
evo jedna fina
GRRRRRRRRRRRRRR-GRRRRRRRRRRRRRRR-AVAVAVAVAVAV-GRRRRRRRRRRRRRR-GRRRRRRRR-GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
 
ATILA said:
GRRRRRRRRRRRRRR-GRRRRRRRRRRRRRRR-AVAVAVAVAVAV-GRRRRRRRRRRRRRR-GRRRRRRRR-GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

brate miran budi :jesus: pokaži muško dostojanstvo  :LOL: (y) :jesus:
 
Vidim ja da ti nisi gladan,i da si navika na lanac!E pa onda šuti,i pusti me da režim GRRRRRRRR-GRRRRRRRRRRRRRR
 
ATILA said:
Vidim ja da ti nisi gladan,i da si navika na lanac!E pa onda šuti,i pusti me da režim GRRRRRRRR-GRRRRRRRRRRRRRR

(y) znaš onu --pokidaću lance  :LOL: (y)
 
maximus said:
(y) :jesus:  dogovoreno a joj tebi nebi ti u kožu kad HERCEGOVINA bane u slavoniju  :lipotan: :cool: :B: :drunk: :mortal: :gitara: :recine: :cheer: :cheer:


JAOOOO, EM TI I PUŠKU I NIŠAN I RADOVE NA CESTI KOD ROSTOVA ....AAAAAAA DVA SAM SATA ZELENKA RIBAO, ZAPEKLO PO GRANA.....

ubio sam se....ALI VRIJEDILO JE I NAAAAJMANJE MRLJE !!!!!!!!!!!!!!!!!  8)  :mrgreen:  8)  (y)  (y)
 
ATILA said:
Vidim ja da ti nisi gladan,i da si navika na lanac!E pa onda šuti,i pusti me da režim GRRRRRRRR-GRRRRRRRRRRRRRR


a što je???  oli si opet štogod senja????  :mrgreen:
 
zoka_siroki said:
a s pravom čovik reži.a imalo bi se za šta i ujist,ha ha ha...
Ne volim mliko,ali ambalažu obožavam  :cice: :bebica: :slinavac:
:whip:
 
Ovdje možete pogledati info
http://www.abcportal.info/opsirnije.asp?IDNovost=6701&IDKategorija=1
a ovde još slika:
http://www.mk-siroki.com/slike.aspx?a=45
 
Goldy_zu said:
JAOOOO, EM TI I PUŠKU I NIŠAN I RADOVE NA CESTI KOD ROSTOVA ....AAAAAAA DVA SAM SATA ZELENKA RIBAO, ZAPEKLO PO GRANA.....

ubio sam se....ALI VRIJEDILO JE I NAAAAJMANJE MRLJE !!!!!!!!!!!!!!!!!  8)  :mrgreen:  8)  (y)  (y)


:misli:  nisi valjda pao
 
maximus said:
:misli:  nisi valjda pao

nisam Sokole pao, nego mi je motor bio prljav u piiiiiiiiiiiiiiiiiiiip...(cenzura)  :mrgreen: