MK "Speed" Slatina Moto-mrazovi

Jolly

Member
Evo već treču godinu za redom dječji vrtić "Suncokret" iz Slatine 19.12.2009. organizira akciju darivanja djece "Moto-mrazovi",pa tako i ove godine pozivaju sve ljubitelje motora da sa Slatinskim moto klubom uveličaju ovu svečanost.
 
Evo usprkos lošem i hladno vremenu Slatinski moto mrazovi su  velikodušno obavili svoj zadatak i uspjeli darovati mališane dječjeg vrtiča Suncokret.
Evo i malo fotografija.
 
I još jedna hvala svima i naročito Slatinskoj MILICIJI koja nas je uredno pokušavala spriječit u ovoj humanitarnoj akciji.

Vrlo dobro.......Služite narodu.... :palacdolje:
 
Evo još malo......

    http://www.youtube.com/watch?v=PIrX7s8dBD0

    http://www.youtube.com/watch?v=9GyOU73bxAk
 
ADAM said:
Čestitam  (y)

A što je bilo s policijom?



Pošto nismo mogli ići sa motorima zbog snijega koji je nemilosrdno padao pošli smo autima i sa dva cros motora koja su se jedino mogla probit kroz snijeg. E tu počinje dramaturgija.....
Drugarima milicajcima se nije svidjelo što se dečki voze sa neregistriranim crosericama koje se u stvari ni nemogu regat pa su malo htjeli pokazat svoju moč, umjesto da nas podrže i doprate do dječjeg vrtića.
 
ADAM said:
Čestitam  (y)

A što je bilo s policijom?

E milicajci steram vam ga majci  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

Skup koji je prijavljen policiji od strane organizatora i same turisticke zajednice biva naprasito prekinut jer zamislite cros motori nisu registrirani. Drug milicajac Boroša uzme djeci moto mrazove jer ipak je Zakon na prvom mjestu (y)

Posto smo bili pozvani i na dogadjanje u 16 sati na Slatinskom trgu gdje je kao i svake godine masa djecice iscekivala pomocnike djeda bozicnjaka ipak ih nisu docekali jer je Slatinska milicija odlucila kazniti anti drzavne elemente koji nisu registrirale svoja prometala :?
 
Dok kriminalci slobodno pljačkaju ono što već nije opljačkano drugovi milicajci i našoj djeci žele oduzeti ono malo veselja što čekaju cijele godine....SRAM VAS BILO!!!!!  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
A jbga,izgleda da u svakoj sredini ima nekih likova kojima nismo ni mi ni naša dobra djela po volji  :palacdolje:
Kod vad policajac Boroša,kod dečkiju iz Začretja dr. Ječmenica,kod nas velečasni Bosnar itd.itd  :palacdolje:
Nema veze,treba pokazati svima da imate veliko srce i osjećaj za dobro  (y)
 
Možda je dotični gospodin milicioner neki jugonostalgičar koji ne razumije značenje Božiča ili je u biti samo SERONJA.    :palacdolje:
 
ADAM said:
A jbga,izgleda da u svakoj sredini ima nekih likova kojima nismo ni mi ni naša dobra djela po volji  :palacdolje:
Kod vad policajac Boroša,kod dečkiju iz Začretja dr. Ječmenica,kod nas velečasni Bosnar itd.itd  :palacdolje:
Nema veze,treba pokazati svima da imate veliko srce i osjećaj za dobro  (y)

Potpisujem prijatelju  (y)

Želim reći svoj našoj "braći po oružju", ljubiteljima vožnje na dva kotača. da mi "omrznuti, bradati, mračni momci" imamo srce i to VELIKO, a takvi pojedinci nek budu na SRAMOTU, nek liježu i bude se s osjećajem da njihova djeca i djeca njihove djece još UVIJEK vjeruju u Djeda Božičnjaka, pišu pisma, liježu, sanjaju, bude se i gledaju u prozor iščekujući svoje darove, a oni su ti koji "PROVODE ZAKON"  :palacdolje: :palacdolje: SRAM IH BILO, DRUGOVI MILICAJCI....SRAM VAS BILO....G.BOROŠA SRAM TE BILO!!!!  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
pa bilo je i kod nas kroserica, quadova i svega i nikome ništa :wink: mislim stvarno

ak neka treba svoje frtustracije i svoje metode liječit na drugima, onda se niti ne čudim kakava nam je država :? :?
 
YAMAHA23 said:
pa bilo je i kod nas koserica, quadova i svega i nikome ništa :wink: mislim stvarno

ak neka treba svoje frtustracije i svoje metode liječit na drugima, onda se niti ne čudim kakava nam je država :? :?



                                              (y) (y)