MK STARA KARABAJA - Bihać (BIH) 6-8.07.2012.

Added to Calendar: 06-07-12, 07-07-12, 08-07-12

Pozdrav,
nadam se da ste se vratili doma u redu. :D
Da se odmah najavim za ovu godinu.
Krešo
PS Koliko ce nas biti nemam pojma ali mislim barem duplo nego lani.
(y)
 
Neznam situaciju :misli: nisam bas cest gost u Bosni :D Onda nema frke (y)
 
dragi prijatelji nikako da dosada ukalkuliram ovaj susret u svoje obaveze,želje su jedno a život drugo
ali evo,grmilo,sijevalo,padale sikire,propala država itd.,dat ću 150%sebe da dođem,pa makar na skuteru! :piva:
 
:shock: Poslije nadopune najave(Foto iz zraka)  :misli: pitam se samo dali cu nac mjesta za moj satorcic :) u subotu oko podne :cry:
 
merlin68 said:
trebalo bi doći do vas  :021:
Rekao sam ti da nećete požaliti,ajd sjedaj na motor ako ga već nisi promijenio i pakiraj stvari i aparat - za slikanje  :mrgreen:
 
čini se da dolazi poveća ekipica s mora... 8)
 
papillon said:
Rekao sam ti da nećete požaliti,ajd sjedaj na motor ako ga već nisi promijenio i pakiraj stvari i aparat - za slikanje  :mrgreen:
ne brini , ja sam uvjek spreman ,
 
Ima kakav savjet za neki privatni smještaj u blizini susreta ( ja idem prvi put pa neznam ), kontakt tel ili link ?
Hvala unaprijed
(y)
 
toecutter said:
Ima kakav savjet za neki privatni smještaj u blizini susreta ( ja idem prvi put pa neznam ), kontakt tel ili link ?
Hvala unaprijed
(y)

drug sutra cu vidjeti za smjestaj posto je vec dosta toga rezervirano sto je blizinu susreta smjestaja bilo
pogledat cu sta ima najblize pa javim a ako nista ima smjestaja malo dalje od susreta cc 10-15 minuta hoda al kad si trijezan
vidimo se
 
KarabajaDino said:
drug sutra cu vidjeti za smjestaj posto je vec dosta toga rezervirano sto je blizinu susreta smjestaja bilo
pogledat cu sta ima najblize pa javim a ako nista ima smjestaja malo dalje od susreta cc 10-15 minuta hoda al kad si trijezan
vidimo se
Super , svaka čast. Kada bi se našao neki apartmančić za 4 osobe bilo bi super !
 
KarabajaDino said:
promijenuli smo raspored od prosle godine

bina ide na drugu stranu a kamp je sad veci

vidimo se
Ako sam dobro razumio tu se radi o popunjenosti i rezervacijama  :misli: necu valjda potegnut iz Züricha pa da nemam gdje stavit sator?
 
Kvoc said:
Ako sam dobro razumio tu se radi o popunjenosti i rezervacijama  :misli: necu valjda potegnut iz Züricha pa da nemam gdje stavit sator?

nema rezervacija za sator (kolega u ranijim postovima pita za privatni smjestaj)
ima mjesta za satore samo mislimo da je ovako bolje slozeno i da ima vise mjesta za kampere DOBRO NAM DOSAO


toecutter said:
Super , svaka čast. Kada bi se našao neki apartmančić za 4 osobe bilo bi super !

kad dolazite posto ima mjesta u jednoj kuci  bas za 4 osobe a cijena jer 10 eura po noci ???????????????