MK STARA KARABAJA BIHAC-BIH 9.Moto susret 3-5.7.2015

Added to Calendar: 03-07-15, 04-07-15, 05-07-15

Bokygs said:
Zna netko zasto nije bilo defilea? :misli:
Koliko sam ja shvatio nisu se mogli dogovoriti s policijom za pratnju.... ali nema veze....
Karabaje svaka čast, super kao i uvijek  (y) (y)
 
Moje Karabaje svaka cast na izuzetnom moto susretu kakav se pamti. Ostanite isti i neka se mi vidimo na jos mnogo susreta.

Karabaja mora daljeee......

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

 
e j*ga.. dva dana prije sam prosao kroz bihac bez stajanja na putu za jajce (preko kljuca).. savrsen ride i posli preko glamoca na grahovo..  sad znam, bosna ce me opet vidit (y) 
 
Bokygs said:
Zna netko zasto nije bilo defilea? :misli:

Možda su domaćini zaključili da smo u ugodnoj atmosferi susreta do vremena predviđenog za defileje previše popili, pa radi naše zaštite.  :mrgreen:  :wink: Normal šalim se i ja sam čuo da je bilo problema oko pratnje i tradicije da se na defileu dopusti vožnja bez kacige, da li je istina ne znam ali nisam se mnogo opterećivao sa tim ostalo je bilo super.  (y)
 
Jedan od clanova mk stara karabaja(mislis da se zove anel) mi je rekao da defilea nema jer je policija u bosni u strajku i nemogu  biti u pratnji
 
prvo da se zahvalim u ime kluba svim nasim posjetiocima u nadi da nikom nije nista falilo i da ste se svi fino proveli

vidim da ima pitanja vezano za defile pa da kazem iz prve ruke
defile nije bio iz vise razloga: kao prvo policija je u strajku iako su rekli da bi se mogao organizirati da nas puste (skidam im kapu), bilo je vruce a zakazan je u 18h pa smo se bojali da nebi bilo previse prokuhali motoro posto nam je problem sa parkingom jer smo kamp povecali bojali smo se da bi tesko parkirali sve motore sa povratka kad svi odjednom dodjemo!!!

pozdrav svima i vidimo se na drugim susretima
 
Karabaje, konacno sam uspio doci i sto se svega tice, u zenino i moje ime samo  (y).
Lokacija prelijepa, klopa i cuga dobri i povoljnih cijena, (posebne pohvale meštru od graha! :dribble:), ekipa iz kluba usluzna i ljubazna, bandovi odlicni, cjelokupna atmosfera za 5... (y)
Sve razlozi za ponovit dogodine! :D
 
Gato said:
Karabaje, konacno sam uspio doci i sto se svega tice, u zenino i moje ime samo  (y).
Lokacija prelijepa, klopa i cuga dobri i povoljnih cijena, (posebne pohvale meštru od graha! :dribble:), ekipa iz kluba usluzna i ljubazna, bandovi odlicni, cjelokupna atmosfera za 5... (y)
Sve razlozi za ponovit dogodine! :D

jebate, ides u bosnu i jedes fazol  :shock:
 
Bilo je super a bilo je super i u onom klubu na mostu,posebni pozdrav curama iz bihaca  :D
 
alpine said:
jebate, ides u bosnu i jedes fazol  :shock:

A ti si me pratio cijelo vrijeme, pa znas sto sam sve i gdje po Bosni jeo...?  :misli:  :D
Da citas s razumijevanjem, skuzio bi da sam grah izdvojio jer ga, (izmedju ostalog), pojedem na vecini susreta, a ovaj je bio stvarno za pohvalu.  (y)
 
Gato said:
Karabaje, konacno sam uspio doci i sto se svega tice, u zenino i moje ime samo  (y).
Lokacija prelijepa, klopa i cuga dobri i povoljnih cijena, (posebne pohvale meštru od graha! :dribble:), ekipa iz kluba usluzna i ljubazna, bandovi odlicni, cjelokupna atmosfera za 5... (y)
Sve razlozi za ponovit dogodine! :D

Ajd bar smo se vidili nakon dugo vremena a sad imaš i razlog za dogodine  :jesus:
Za ekipu Stare Karabaje ne treba više trošiti riječi jer su svi već odavno sve rekli a oni sami svake godine isto i potvrdili.
Pozdrav ekipi Stare Karabaje kao i svim ekipama koji su bili pa se opet vidimo negdje na cesti  (y)
 
Gato said:
A ti si me pratio cijelo vrijeme, pa znas sto sam sve i gdje po Bosni jeo...?  :misli:  :D
Da citas s razumijevanjem, skuzio bi da sam grah izdvojio jer ga, (izmedju ostalog), pojedem na vecini susreta, a ovaj je bio stvarno za pohvalu.  (y)

ajd, obecavam ubuduce pomno pratit, te citat s razumijevanjem tvoje misli i djelo :mrgreen: 

ma podsjetlo me to na jednog dobrog frenda koji, kad mu hrana ne valja i ne zna kako ce to rec, domacina pohvali kako mu je ukusan krumpir :mrgreen: :mrgreen:

steta promaklo mi je to.. offset od tri dana.. da sam znao bilo bi mi drago upoznat jedan dio ekipe koja ovde tipka..
 
alpine said:
ajd, obecavam ubuduce pomno pratit, te citat s razumijevanjem tvoje misli i djelo :mrgreen: 

ma podsjetlo me to na jednog dobrog frenda koji, kad mu hrana ne valja i ne zna kako ce to rec, domacina pohvali kako mu je ukusan krumpir :mrgreen: :mrgreen:

steta promaklo mi je to.. offset od tri dana.. da sam znao bilo bi mi drago upoznat jedan dio ekipe koja ovde tipka..

A meni zvucalo kao lagani podjeb, tipa: "sto si se stiso, mogo si i nesto drugo osim gratis graha pojest"  :mrgreen:.
Naravno da jesam to uradio, pa mogu reci da su i cevapi bili dobri, a putem nazad se i dobra baklava probala. :D

Budemo se valjda negdje i upoznali. (y)  :piva: