MK SVETI JURE- Makarska, 01.-03.05.2015. 12.Moto susret

Added to Calendar: 01-05-15, 02-05-15, 03-05-15

slike...
 
... (y)
 
Jedan Tučepijanac je dobija boje MK Sveti Jure sinoć...
 
Tučepi I,Tučepi II, Tučepi III i Tučepi IV...peti nam fali,bija je prezaposlen u ovom svetom trenutku :mrgreen: (y)
 
poštar said:
Sinoc je bila i potjera za nekim pajdom pa je potjera završila do Splita a i jedan sinjski polis je roknio sa nove polis honde. Sve u svemu zanimljivo vece :mrgreen:
Ja taman isa u pekaru kad rotacije na sve strane,kaze mi zena da se policajac  skrlja s motora dok je vata nekog,jebeno vecer u svakom slucaju,ujutro glava ka mastelo,vrhunski kao i uvik ;)
 
cadjo said:
Ja taman isa u pekaru kad rotacije na sve strane,kaze mi zena da se policajac  skrlja s motora dok je vata nekog,jebeno vecer u svakom slucaju,ujutro glava ka mastelo,vrhunski kao i uvik ;)
(y)
 
Ja san Tučepi IV  :mrgreen: Pave je Tučepi V  :LOL: Da san zna da ce bit slikanje te plemenite antologijske situacije, sigurno bi se moga skinit sa tocionika na 2 minute ovako to nije to
 
Kapa dole za organizaciju... ko avioni smo bili... pozdrav cilom klubu a posebno Fakyeah momku ;)
 
Posjetio sam vas za 1maj,dosao sam iz BiH sa drugom,sve super sve ok :) Vjerujem da je bilo bolje drugi dan,ali nismo mogli ostat,jbg,drugi put cemo se potrudit ostat duze.
angelo.ma tebe sam vidio na magistrali da gasas 2x :)  :021: prepoznao sam te po avataru tj. po odijelu narandjastom :) cbr600rr crvena,crvenobijelo odijelo,ako ti ista znaci mada ih vidis bezbroj na cesti :D
 
Branko1902 said:
Kapa dole za organizaciju... ko avioni smo bili... pozdrav cilom klubu a posebno Fakyeah momku ;)

Primljeno na znanje...Jel se Miro oporavia od srednjaka??? :mrgreen:
 
CBR600RR said:
Slavonci stigli kuci! Bilo sve 5! (y)

a jeste bili i naj glasniji,ko pravi slavonci,svaka cast... (y)
pozdrav i vidimo se (y)
 
Zog said:
Organizacija na fažolu odlična. :naklon: (y) (y) (y)

drago mi je cut ponekad i pohvale... (y),a ne uvik samo kritike :mrgreen:
 
Hvala Sreći,Živku i svoj ekipi Mk Sveti Jure na gostoprimstvu,super smo se proveli i vidli i taj kutak lijepe naše.Za petak dobra posjeta i dobra atmosfera,lokacija susreta vrhunska ,jedino mi krivo mislio sam pojesti neku morsku spizu a ono kebab i čevapi,ali na žalost to više nije u domeni klubova koji organiziraju susret.Pozdrav svima i vidimo se.