MK Veterani Split - 05.08.2009. proslava "Oluje"

curly_st

New member
Moto klub Veterani Split poziva moto klubove i free ridere sa područja Splitsko dalmatinske županije da nam se priključe u vožnji na proslavu obilježavanja godišnjice "Oluje" u Kninu.

Kreće se 05.08.2009. u 11.00 sati sa Luk Oil pumpe kraj Dračevca na brzoj cesti, gdje se tanka gorivo. Pravac je Sinj gdje smo oko 12.00 i u caffe baru "Tend" čekamo da nam se pridruže bikeri s tog područja.

Svi skupa krećemo za Knin gdje se održava centralna proslava godišnjice "Oluje".
Iz Knina krećemo u 15.30 za Drniš , gdje se priključujemo moto defileu i zajedno idemo u Čavoglave.

I ove će se godine , 5. kolovoza u Čavoglavama održati proslava u čast Dana domovinske zahvalnosti i 14. obljetnice vojno-redarstvene akcije Oluja. Proslava u Čavoglavama postala je dio narodne tradicije i okuplja sve veći broj Hrvata iz svih krajeva Hrvatske i svijeta.

Svi bikeri su dobrodošli.



 
budući da Veterani iz sjevernih krajeva prolaze  ranije, a mi radimo,
pridružujemo se vama u srijedu u kninu  (y)

:peace:
 
Vidimo se Leona u Kninu  :)

Pozdrav MK Poskoci  (y)
 
zrinkica said:
(y) :cool: :cool: :ples: :dance:    great.......

Očekujemo MK Korkyru riders  (y)

Žao mi je Zrinka što si radi posla spriječena , ali ide s nama dio tebe  :mrgreen: :mrgreen:
 
......................
.......................................
..................................................................
............................


 
Hvala svim sudionicima  što su skupa s nama vozili  relaciju Split-Sinj-Knin-Drniš-Čavogleve i što smo zajedno proslavili  Dan  pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja.


MK Veterani Split
 
aba ga djaval, kad sam mora bit di je prioritet. mladi smo, slavit će se još godinama. ja učinija tko će slavu nastavit. dogodišća se vidimo .....
 
i ja kažem Đani  :D......ima vrimena

vidimo se na Korčuli  (y)