MK VETERANI SPLIT - humanitarna akcija - Moto mrazovi u Vrlici, 21.12.2009.

curly_st

New member
MK Veterani Split organiziraju humanitarnu akciju , posjet Centru za rehabilitaciju djece i odraslih "Fra Ante Sekelez" u Vrlici.

Posjet ovom Centru kao Moto mrazovi je postala tradicija, kojom MK Veterani Split uoči nadolazećih blagdana žele razveseliti štićenike Centra i bar na jedan dan u njihova srca unijeti toplinu i radost.

Polazak je 21.12.2009. ispred Cro moto caffea u Splitu.

Pozivaju se svi ljudi dobre volje da nam  se priključe, jer što nas je više, vjerujte da je njihova sreča veća.

Za sve informacije obratite se predsjedniku MK Veterani Split, Anti Reniću-Gumaru, 091 883 0852

Sretan i blagoslovljen Božić svima  :)
 
Svaka čast na svakoj ovakvoj akciji Veterani  (y)
 
evo ovako polazak se planira oko 9 i 30h,tako da se može doč ranije,do ručka da bude gotovo,jer štičenici imaju svoje obveze i navike,tako da ne remetimo puno njihov ritam..... (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y)

svi bikery dobre volje i  bez obaveze su pozvani na jednu malu  :biker: i ako imaju svoju  :djed: ,da ponesu..  (y) (y)

ps.motoristi toplo se obucite u slučaju... :eek:pakoljut:
 
Jesi CUNKETA i gotovo.bravo Ante brate (y) (y)
 
Ekipa, svaka čast!!!  (y) (y)
 
pozdrav brate Ante,a veliko li je ono čudo tvoje na slici  (y) (y)
 
:djed: :djed: :djed: :djed: :djed: :xmas: :xmas: :xmas: :xmas: :xmas: :xmas: :biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:
 
uff pa di baš na radni dan... :D :D ako se dobije slobodno ide se  (y) (y)
 
na nama je da razveselimo štičenike,a kako su njima najbitniji da dođemo motorima i da ih provozamo ponedjeljak nam jedino radi vrimena ide u prilog,išao bi najbolje petak ali prilagođavamo se štičenicima...ako imaš želju i mogučnost,dobrodošao si  (y) (y) (y) (y)
 
Neće valjda bikere zaustaviti ružno vrijeme  (y) .......obucite se, na motore i usrečite štićenike Centra u Vrlici  :D :D :D
 
ja se jos jednom ispricavam sta necu sudjelovat u voznji  :cry:...al u mislima sam sa vama!!! :hura:
LP svima!!!
 
bikerice,dobro se provedi.i još jednom hvala tebi i MK Road kings
 
Danas su članovi mk vetrana Split,posjetili dom za rehabilitaciju Fra Ante Sekelez u Vrlicici ,razveselili  i darovali štičenike centra  (y) ,samo na žalost  štičenike nismo mogli provozat na motorima  :( jer nam dopustilo  nije vrijeme  :vatrica: ,ali smo obečali,kad se snjeg otopi da :biker: dolaze ispunit im i drugi dio radosti,provozit ih na motorima,,  (y) (y) (y) (y)

slike čemo stavit naknadno..
 
Zao mi je sto ove godine ja nisam moga ic s vama. Ova kriza u mom poslu me je potpuno dotukla. Cestitke Gumaru i veteranima, bit ce drugih prilika . . .nadam se.
 
evo nešto sličica,,  (y) (y) (y) (y)
 
(y) (y) (y) (y) (y) (y)