MK Veterani Zagreb, moto defile 30.05.2009

Added to Calendar: 30-05-09

cochise said:
Eto, danas sam postao i DIDA (kći je rodila) pa vas "starček" poziva da "odradite" simulaciju odlaska i povratka ratnika iz i u Zagreb.
Sve  čestitke Dida pa da postaneš i Pradida  :D :D (y) (y)
I usput u kolko sati počinje okupljanje ( Granešina ) :misli:
 
toma said:
Sve  čestitke Dida pa da postaneš i Pradida  :D :D (y) (y)
I usput u kolko sati počinje okupljanje ( Granešina ) :misli:


Hvala svima na čestitkama ( čudan je osjećaj, al dobro...)
Okupljanje je već od 12 sati, ručak oko 15 sati i polazak defilea je između 16 i 30 i 17 sati ( po dogovoru i protokolu ZBUGZ).
 
cochise said:
Eto, danas sam postao i DIDA (kći je rodila) pa vas "starček" poziva da "odradite" simulaciju odlaska i povratka ratnika iz i u Zagreb.
Čestitke ponosnom ,didi,a ti sad taki mlad moraš s babom spavat :misli:
 
cochise said:
Eto, danas sam postao i DIDA (kći je rodila) pa vas "starček" poziva da "odradite" simulaciju odlaska i povratka ratnika iz i u Zagreb.

Čestitke!!! Pa nek je zdravo i veselo!
 
cochise said:
Eto, danas sam postao i DIDA (kći je rodila) pa vas "starček" poziva da "odradite" simulaciju odlaska i povratka ratnika iz i u Zagreb.


         Čestitam "kume" i sve dobro!  (y) 

                             :starac:
 
Čestitam na prinovi u familiji..puno zdravlja i sreće želim
Dolaze i Neadertalci iz Krapine :D
 
Gluvi said:
Čestitke ponosnom ,didi,a ti sad taki mlad moraš s babom spavat :misli:

Ne bih baš ja trebao offati pod svoju temu, ali kad sam već napisao ...  To je kći iz prvog braka i ne spavam s babom  :D :D :jesus: :LOL: :LOL:
 
Ajd da ti i ovdje ćestitam, nek je živo, zdravo i nek bu bikerica.

cochise said:
Ne bih baš ja trebao offati pod svoju temu, ali kad sam već napisao ...  To je kći iz prvog braka i ne spavam s babom  :D :D :jesus: :LOL: :LOL:

Ni tvoj vrag ni bedast, nemoj muljat, sad spiš s dve babe  :misli:  :LOL:
 
Gluvi said:
Čestitke ponosnom ,didi,a ti sad taki mlad moraš s babom spavat :misli:
ako od jeseni uvedemo besplatno školovanje na fakultetima, može se baba upisat, pa će dida onda reći da spava sa studenticom.........
 
LEON-a said:
ako od jeseni uvedemo besplatno školovanje na fakultetima, može se baba upisat, pa će dida onda reći da spava sa studenticom.........

Hehe, pa SPAVATI može...
 
Crunch said:
Hehe, pa SPAVATI može...

Ovo je točno, kad SPAVAM - svejedno mi je tko je pored mene, samo da nije Fidelis (Strašno hrče  :LOL: :LOL:)
PS
I kao što bi netko rekao - slijedite temu... sve ostalo je manje važno.
 
I nas 15-tak smo u subotu tu, ne propuštamo ni uz pljusak ili tuču, da svojim malenkostima uveličamo proslavu, a što se tiče večernjih sati Thompson neće razočarati najširi dio publike od djece do starije generacije i nema za ovakvu priliku boljega.
Još nas uvijek ima. (y) (y)
 
cochise said:
Eto, danas sam postao i DIDA (kći je rodila) pa vas "starček" poziva da "odradite" simulaciju odlaska i povratka ratnika iz i u Zagreb.
cestitke DIDI na prinovi
vidimo se tocno u podne (y)
 
Unatoč kiši skupilo se pravih ljudi,sve pohvale ekipi iz Veterana na ugodnom druženju i naravno vidimo se dogodine. (y)
 
merlin68 said:
Unatoč kiši skupilo se pravih ljudi,sve pohvale ekipi iz Veterana na ugodnom druženju i naravno vidimo se dogodine. (y)

Potpisujem sve gore navedeno (y)
 
Bilo je više nego odlično usprkos kiši. Osobno mi nije nimalo smetala. Baš je bilo zakon!!!